POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [09.08.2019, 12:39:46] • Świnoujście

Przypnij kłódkę do serca „Świnoujście łączy”

Przypnij kłódkę do serca „Świnoujście łączy”

fot. OSiR Wyspiarz

Przypinanie kłódki do mostu na znak niezłomnego uczucia to rytuał, który od wielu lat odprawiany jest na "Mostach miłości" na całym świecie.

Niektórzy twierdzą, że zwyczaj wieszania "kłódek miłości" pochodzi z Florencji. Uczniowie szkoły Sanita in Costa San Giorgio zabierali kłódki ze swoich szafek szkolnych i wieszali je z wyznaniami miłosnymi na Ponte Vecchio.

Od dziś na świnoujskiej plaży przy Centrum Ratowników przy wejściu F od ul. Powstańców Śląskich, stoi konstrukcja w kształcie serca. Zakochani po zawieszaniu kłódki na nim mogą zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z widokiem na morze.

Życzymy gorącej miłości wszystkim zakochanym i po latach, miłych wspomnień ze Świnoujścia.

Anna Kryszan, Dyrektor OSiR "Wyspiarz"


komentarzy: 45, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 45

Gość • Środa [14.08.2019, 19:43:00] • [IP: 78.10.224.***]

Plusy - mają gdzie wieszać kłódki. Lepiej na czymś takim niż na każdym płocie czy barierce. Tak więc jakieś rozwiązanie problemu kłódek. Ale czy to się przyjmie? Czy" zamiast" gdzie indziej nie będzie tylko" także" i tutaj? Niemniej pomysł jest. Minusy - de gustibus non dispuandum est. Myślę, że ta sentencja wystarczy.

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 12:26:02] • [IP: 77.252.46.***]

Estetyzacja miasta w guście Pani Michalskiej.

Gość • Sobota [10.08.2019, 19:02:11] • [IP: 5.173.123.**]

88.156.133 czy chodzi bo tą od pierogów? Jeśli tak to strzał w 10. Pół miasta ma polewke żal tylko tych dzieci.

Gość • Sobota [10.08.2019, 17:49:23] • [IP: 176.11.169.***]

Żenada. Potem na złomie się sprzeda.

Gość • Sobota [10.08.2019, 13:24:08] • [IP: 176.221.123.***]

Teraz w innych miejscach też będą wieszać

Gość • Sobota [10.08.2019, 11:36:11] • [IP: 88.156.133.**]

MARZENKA teraz mozesz wieszać kłódki miłosne. Tylko Ty jesteś zakochana co miesiąc w innym to zaraz miejsca braknie.

Gość • Sobota [10.08.2019, 11:28:54] • [IP: 94.254.232.***]

Ile nienawiści w ludziach. Nie robić nic źle zrobić jeszcze gorzej co za specyficzne miasto.Byłam widziałam uważam to za super pomysł.Masa ludzi uwiecznie swoje chwile przy serduchu naprawdę cieszy się zainteresowaniem.Ludzie więcej pogody, dobrego nastawienia zagryzie Was ten jad.Jacy musicie być nieszczęśliwi że wszystko Wam przeszkadza.Brawo super pomysł

Gość • Sobota [10.08.2019, 07:40:11] • [IP: 88.218.255.**]

Trzy pytania: 1. czy to nie serducho używane przez WOŚP ? 2. czy jakiś architekt miasta istnieje? Autoryzował TEN pomysł TAKIEJ szpetnej formie? 3. Gdzie byli rodzice?

Gość • Sobota [10.08.2019, 03:13:27] • [IP: 5.184.58.***]

Zrobisz sobie zdjęcie z betonowym placem w tle? Naprawdę piękna pamiątka i taka typowa dla Świnoujścia teraz kiedy betonowa nas zalewa.

Gość • Sobota [10.08.2019, 02:34:39] • [IP: 5.174.109.**]

Nowy sposób na zbiórkę z emocjonalnym podtekstem- złomu przez poważną instytucję

Gość • Sobota [10.08.2019, 00:46:02] • [IP: 77.241.132.**]

Złomiarz Zenek zarobi na zimowe skarpety...😁

Gość • Sobota [10.08.2019, 00:15:04] • [IP: 5.173.144.***]

Nie wierzę w to co widzę. Porażka. Mistrzostwo w oszpecaniu otoczenia. Niedługo na plaży nie będzie widać piasku przez te wszystkie rzeczy.

Gość • Sobota [10.08.2019, 00:09:58] • [IP: 37.248.162.**]

Zaczyna się wyciąganie sosu z budżetu OSiRu, tylko pomysłów brak.wybudoj panienko molo, a zostaniesz zapamiętana na wieki

Gość • Piątek [09.08.2019, 23:59:38] • [IP: 37.248.162.**]

Powiem tak ! 3 y godziny roboty plus materiały ze złomu.czyli zwykła dniówka.pomine to że dwóch wyrostków połamie to w pięć minut.pomysl dobry wykonanie lipa. a teraz kto ile przytulił? Pytam się gdzie jest molo?

Handler • Piątek [09.08.2019, 23:06:31] • [IP: 83.20.77.***]

Fajny sposób na. ...szybki szmal. Tyle kłódek musi ważyć, a złom zawsze się opłaci sprzedać.

Gość • Piątek [09.08.2019, 22:30:02] • [IP: 185.210.36.***]

BZDURA

Gość • Piątek [09.08.2019, 21:56:54] • [IP: 62.69.231.***]

Parafrazując pewnego wielkiego człowieka: miasto (naród) piękne tylko ludzie ku.wy... nic wam się nie podoba, wszystko na nie, nikogo nie lubicie i niczego nie szanujecie! Gdyby to stanęło w Międzyzdrojach to było, że oni mają a my nie...tam super u nas szajs, Niemcy i gówna na chodnikach, prawdę mówiąc to to miasto jest tak zepsute, że nawet umrzeć nie można żeby nie mieć doopy obrobionej (czytaj kilka artykułów wcześnie), i wiecznie to pytanie o kasę... z Twoich podatków jednego z drugim to jakieś pół grosza to serce kosztowało ale bogacza boli, bo przecież ma dług we rankach :) wstrętne miasto zawziętych i wiecznie niezadowolonych z życia ludzi!

Gość • Piątek [09.08.2019, 21:55:56] • [IP: 2.108.164.*]

Niezbyt dobrze świadczy o pomysłodawcy. Jeszcze gorzej o tych, którzy przyklasnęli pomysłowi. I tak lekką ręką wyrzuca się nasze pieniądze.

Gość • Piątek [09.08.2019, 20:59:25] • [IP: 80.245.189.***]

powierzcie, nie powieście • Piątek [09.08.2019, 13:19:37] • [IP: 109.243.154.***]utop sie..a potem powies z twoim kosciolem i jedyna sluszna partia a potem zamow lot u AIR kuchcinski.

Gość • Piątek [09.08.2019, 20:56:27] • [IP: 80.245.189.***]

I znowu 100tys.za zje...pomysl michalskiej??

asd • Piątek [09.08.2019, 18:37:03] • [IP: 176.221.123.***]

Ja tam wole zapiąć sobie kłódke na jajach tak jak to kiedyś zrobił Jezusss, spoko koleś ;)

Gość • Piątek [09.08.2019, 18:22:17] • [IP: 178.235.147.**]

Straszna tandeta.

Gość • Piątek [09.08.2019, 18:03:21] • [IP: 91.51.1.**]

Zapnij mnieeee, zrób to i zapnijjjj, :D

Gość • Piątek [09.08.2019, 17:26:51] • [IP: 82.174.234.**]

Bzdura. I co? Ktoś wybitnie mądry myśli że w ten sposób nie będzie kłódek na kladce? Bzdura bzdura bzdura głupota naiwnosc

Gość • Piątek [09.08.2019, 16:57:25] • [IP: 88.156.234.**]

ilke kosztowalo to cos?

Oglądasz 1-25 z 45
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■