POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [08.08.2019, 20:55:10] • Świnoujście

Policja i Państwowa Inspekcja Sanitarna razem przeciwko narkotykom!

Policja i Państwowa Inspekcja Sanitarna razem przeciwko narkotykom!

fot. Policja

Komenda Miejska Policji w Świnoujściu we współpracy z Państwową Inspekcją Sanitarną wzięła udział w akcji „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach” skierowanej przede wszystkim do młodzieży, której celem było uświadomienie młodych osób przebywających na wakacjach, na temat niebezpieczeństw, jakie niosą za sobą narkotyki, dopalacze oraz inne substancje psychoaktywne.

W ramach prowadzonej akcji młodzież mogła dowiedzieć się, dlaczego substancje psychoaktywne a w szczególności dopalacze, są tak niebezpieczne dla ich zdrowia i życia. Młodzież odwiedzająca stanowisko zlokalizowane w dzielnicy nadmorskiej chętnie zadawała nurtujące ich pytania, na które odpowiedzi udzieliła prowadząca akcję policjantka - asp. szt. Agnieszka Wojtkiewicz.

Policja i Państwowa Inspekcja Sanitarna razem przeciwko narkotykom!

fot. Policja

Podczas akcji funkcjonariuszka policji informowała także o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku, a także, opowiadała o tym, z czym wiąże się służba w Policji, zachęcając tym samym młodych ludzi do wybrania w przyszłości zawodu policjanta.

Policja i Państwowa Inspekcja Sanitarna razem przeciwko narkotykom!

fot. Policja

Młodzież mogła wypróbować działanie alkogogli i narkogogli, które symulują stan po użyciu alkoholu lub środków psychoaktywnych.

st. post. Kamil Zwierzchowski
Komenda Miejska Policji w Świnoujściu


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 16:42:42] • [IP: 176.221.122.***]

Brawa dla policji i pozdrowienia:)

Gość • Sobota [10.08.2019, 00:40:01] • [IP: 51.68.139.***]

Mohery w komentach.

Gość • Piątek [09.08.2019, 21:41:39] • [IP: 176.221.122.***]

brawo policja!!

Gość • Piątek [09.08.2019, 18:43:29] • [IP: 80.157.183.**]

13 tys ludzi w Polsce zginelo z powodu alkoholu w ciagu roku.

Gość • Piątek [09.08.2019, 16:51:09] • [IP: 109.243.154.***]

10:25:31] • [IP: 158.26.131.**] Jak ty liczysz wiek braciom W...om? Musieliby od łona matki dilerować, by wyszło 30 lat.

Gość • Piątek [09.08.2019, 14:14:06] • [IP: 109.243.154.***]

08:50:42] • [IP: 37.47.131.**] W domach! Ale samo" uczenie-że-branie-jest-złe" nie wystarczy. Przez samo uczenie nikt nie staje się moralny i mądry. Powodem brania się za narkotyki najczęściej jest brak wartości w życiu, brak celu, czyli praktyczny ateizm, bo jeśli Boga nie ma, to i sensu nie ma, życia po śmierci nie ma, więc" hulaj dusza, piekła nie ma". Jeśli ktoś nie widzi też wartości w tym, co jest naturalnym elementem dążeń człowieka, czyli w pracy, nauce, miłości, rodzicielstwie, to szuka podniet i nagród gdzie indziej, w jakichś substancjach (mózg odpowiada na to uzależnieniem, wytwarza hormony przyjemnosci za coś, co jest zabijaniem organizmu, tak działa narkotyk).

Gość • Piątek [09.08.2019, 10:25:31] • [IP: 158.26.131.**]

ha ha ha...w SALT PROPONUJE ZROBIC POGADANKE...dilerow zamykac na 40 lat a nie pieprzyc. ...braciszkowie WLOD...YK...od 30 lat kreaca towarem i co...dopiero teraz poszli do puchy.

Gość • Piątek [09.08.2019, 09:06:47] • [IP: 188.147.104.*]

21:36. ..243.*** Ale w przypadku alkoholu i papierosów gdy umierają, to są w stanie wiedzieć o tym. Ludzie narkotyzujący się nic nie wiedzą i nic nie czują po jakimś czasie, a działając pod wpływem np.dopalaczy są całkowicie nieobliczalni, wręcz szaleni (np. wbiegają pod samochody). Uzależnienie przebiega znacznie szybciej a dopalacze już po jednej dawce mogą zamienić człowieka w warzywo.

Gość • Piątek [09.08.2019, 08:59:00] • [IP: 77.241.142.**]

W co oni tam grają? Czyżby w to słynne picipolo na małe bramki?

Gość • Piątek [09.08.2019, 08:50:42] • [IP: 37.47.131.**]

W szkołach uczyć.

Gość • Piątek [09.08.2019, 00:55:49] • [IP: 5.173.144.***]

Swinoujscie to jeden wielki narkotyk!!Na kazdym kroku mozna gowno kupic.Miasto cpunow i dilerow.Male miasto wszyscy wsxystko wiedza.ale nikt nic nie robi.Łapiemy pierdołki.a grubasy zostawiamy.

Gość • Piątek [09.08.2019, 00:08:11] • [IP: 94.254.232.***]

Policja w swinoujsciu to ślepa jest za malo powiedziane jest.No chyba ze układy maja. Komendancie wstydu oszczedz !!

Gość • Piątek [09.08.2019, 00:05:20] • [IP: 94.254.232.***]

TO JEST SMIECH NA SALI !! Cala polocja wie kto sprzedaje i co goscie co 10lat 15lat to robia maja sie dobrze wiec o czym to swiedczy na wyspie !!

Gość • Czwartek [08.08.2019, 23:53:28] • [IP: 37.8.230.**]

WRadissonie zróbcie pogadanki, tam bardziej potrzeba.

Gość • Czwartek [08.08.2019, 23:15:09] • [IP: 176.221.122.***]

A obok pod ich nosem dilerka na całego. To jest żenujące.

Gość • Czwartek [08.08.2019, 22:36:23] • [IP: 37.249.134.***]

Brawo jak najwięcej Was i zwalczanie ćpania i dilerki dilerzy niech karmią swoje dzieci

Gość • Czwartek [08.08.2019, 22:33:47] • [IP: 5.173.144.***]

Jak zwykle zaczynaja od du- py strony

60+ • Czwartek [08.08.2019, 21:47:13] • [IP: 62.69.251.***]

Pamiętam czasy, kiedy policja zajmowała się ściganiem bandytów

Gość 500 + • Czwartek [08.08.2019, 21:37:59] • [IP: 46.77.243.**]

A alkohol i papierosy ile ludzi posłało do nieba?Ale to są środki uzależniające z których sprzedaży czerpie czysty zysk państwo i finansuje patologię 500+, które i tak w większej części są przeznaczane na alkohol..I tak to błędne koło dalej się toczy...😜😜😜

Gość • Czwartek [08.08.2019, 21:20:20] • [IP: 176.221.122.***]

Takie pogadanki proponuje w Radissonie.

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■