POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [11.08.2019, 23:48:26] • Świnoujście

Goście nie są zadowoleni ze stanu mariny

Goście nie są zadowoleni ze stanu mariny

fot. Czytelnik

Żeglarze i turyści znają marinę na Basenie Północnym. Jednak, zamiast podnosić standard oraz jakość znajdujących się na jej terenie obiektów. Tymczasem, jak pisze turysta z Niemiec, stan choćby sanitariatów daleki jest od dobrego.

- Prosiłbym zainteresować się tematem a mianowicie stanem sanitariatów w porcie jachtowym na Basenie Północnym. Przypłynęliśmy wczoraj z Niemiec i jesteśmy zażenowani stanem tego obiektu.

Goście nie są zadowoleni ze stanu mariny

fot. Czytelnik

Przypływamy tu od paru lat i jesteśmy po prostu zszokowani tym co zastaliśmy! Teren oraz sanitariaty dają wiele do życzenia - opisuje swoje niemiłe spostrzeżenia turysta.

Goście nie są zadowoleni ze stanu mariny

fot. Czytelnik

Goście nie są zadowoleni ze stanu mariny

fot. Czytelnik

Goście nie są zadowoleni ze stanu mariny

fot. Czytelnik

Goście nie są zadowoleni ze stanu mariny

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 57, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 57

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 10:46:11] • [IP: 94.254.232.***]

W dupach sie poprzewracalo? Widocznie jeden trzezwy wszedl i zdjecia zrobil?

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 10:40:57] • [IP: 178.235.146.***]

Jak się niemiachom nie podoba to niech jadą do siebie.U nas mają wszystko za półdarmo i chamsko się zachowują.

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 10:39:06] • [IP: 37.8.231.***]

Cały rejon Basenu Północnego to jeden wielki syf i ruina. Tak niestety jest w jednym z najbogatszych miast w POLSCE.

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 10:36:14] • [IP: 178.238.245.***]

Tu nie chodzi o to że. ...Jak sie nie podoba. ... mają prawo syf pokazywać bo u nas wszędzie tak a ludzie płacą do UM grube pieniadze i zastawiają. I mają prawo wymagać musza dbac o wizerunek. A jaK NIE MA KOMU sprzatać to sami. I tu traca kasę i nie tylko tu. A stołek i kasa w UM to nie wszystko trzeba na to zapracować lub odpracowaĆ. Więc Urząd na Marine skrobac .

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 10:16:08] • [IP: 2.200.224.**]

WSTYD !! BRAKUJE MOPA I SZMATY??

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 09:48:14] • [IP: 185.210.39.***]

Masakra, a to przeciez też ledwie kilkuletni budynek. Jak można było go tak zapuścić? Wstyd.

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 09:45:52] • [IP: 88.218.255.**]

co ma wspólnego OSiR ze sportem i rekreacją? NIC to drugi ZGM zajmuje się tylko dzierżawami i pobieraniem opłat.Za to inicjatywy innych natychmiast są torpedowane a pracownicy którzy chcą coś zrobić zastraszani.NIK powinien się tym zainteresować.

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 09:36:50] • [IP: 176.221.123.**]

JAK NIE ODPOWIADA TO DO MORZA PO KĄPIEL!!

troll • Poniedziałek [12.08.2019, 09:23:15] • [IP: 46.230.134.**]

Syf, kiła i mogiła tak można określić Świnoujską marinę, a ceny jak w Monaco. .

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 09:17:31] • [IP: 185.13.106.***]

SYF JEST BYŁ I BEDZIE. Jaki sanepid taka kontrola. Koperta za podpis i po sprawie niczym prezes.

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 08:53:19] • [IP: 128.31.0.**]

Sytuację można zmienić ogłaszjąc kolejny przetarg na remont ze wskazaniem na konkretną firmę. Firmę, która będzie akceptowala podnoszenie kosztów w trakcie prac.

uk • Poniedziałek [12.08.2019, 08:53:11] • [IP: 5.67.206.*]

ludzie czy wy nie macie ciekawszych tematów.Jeżeli chodzi o te a zacieki to kamień czyli mamy twarda wodę, w domu niektórzy gorsze zacieki maja

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 08:44:34] • [IP: 176.221.122.***]

Jak się nie podoba to po co było tu wracać.

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 08:34:27] • [IP: 37.47.177.***]

A gdzie jest sanepid? Przecież to normalnie grzyb i pleśń! Co dyrekcja na to? Brak nadzoru nad pracownikami!

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 08:19:20] • [IP: 88.199.162.*]

no i pewno niemiec chciałby za darmo

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 08:13:51] • [IP: 31.0.37.***]

Dziwne!! przecież w marinie to95% to pseudo turyści z niemiec to oni nie szanują i dbają o nasze.

Gość stały bywalec K.m • Poniedziałek [12.08.2019, 07:48:50] • [IP: 217.99.228.**]

Bo nastąpiła{ dobra zmiana} na stanowisku kierowniczym za poprzedniej kierowniczki tego nie było ale brutalnie trzeba było wywalić dobrego a wsadzić swojego na tym to polega a opinia tak pięknego obiektu przez czyjeś niedbalstwo idzie w świat. stały bywalec Świnoujścia

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 07:47:16] • [IP: 92.42.112.***]

Jaki Pan taki kram

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 07:42:30] • [IP: 37.47.140.**]

w Polsce na kazdym kroku widzi sie brud i syf. Plaza w Miedzywodziu 2 WC Toj Toj smierdzace az sie niechce wejsc. i nawet nie mozna nigdzie w poblizu umyc rak. Brak natryskow przy plazy. Plaza zabrudzona poczawszy od kipow po petach skonczywszy na lajnach pieskow opalajacych sie na plazy i begajacych nad woda. Kto zezwala na taki syf? No coz jestesmy w Polsce. Ostatni raz przyjechalem do tego kraju. Pomijam ze drozyzny to polski balagan koronuje wszystko

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 07:38:30] • [IP: 94.254.129.***]

Przyjechał cudzoziemiec z Niemiec...

GOŚCIU • Poniedziałek [12.08.2019, 07:27:54] • [IP: 213.205.240.***]

NIEMCY. .. ci TO MAJÀ TUPET ; NAJPIERW DOPROWADZILI POLSKE DO RUINY, WYCIELI W PIEŃ INTELIGENCJE DO SPÓŁKI Z RUSKIMI, A TERAZMAJA PRETENSJE ZE WYGLADA TAK JAK WYGLADA. ZARZADZANA PRZEZ BURACTWO KTÓRE ZOSTAWILI

nawigator • Poniedziałek [12.08.2019, 07:12:20] • [IP: 178.238.245.***]

Basen Pln. w zamiarze mial byc wizytowka miasta a w rzeczywistosci okazalo sie ze aktualne kierownictwo tego obiektu nie daje sobie rady z prowadzeniem tegoz, samochody zdominowaly caly teren mariny a ci ktorzy parkuja tuz przy zacumowanych jachtach to juz czysty skandal i dowod na to ze szefostwo mariny jest slepe, nie wywozone kontenery ze smieciami to takze czesty widok i ogolnie brudno i bardzo nieciekawie, zakaz lowienia ryb nie respektowany, chmary rowerzystow ot i caly widok mariny AD 2019 !!

Gość z • Poniedziałek [12.08.2019, 06:30:30] • [IP: 185.125.6.***]

Wstyd - gdzie ekipa konserwatorów, kierownik obiektu zapomniał o przeglądzie przed sezonem a 16 sierpnia impreza

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 06:20:55] • [IP: 83.20.250.***]

Faktycznie, syf - malaria.Ale wstyd.

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 06:11:14] • [IP: 46.134.162.***]

Za wszystko jest odpowiedzialny kierownik bosmanatu. Niczym się nie zajmuje i nad niczym nie ma kontroli. Miałem nieprzyjemność poznania go bliżej. Totalna porażka jedynie bosmani są tutaj wporzadku

Oglądasz 26-50 z 57
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■