POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [07.08.2019, 22:20:42] • Świnoujście

Mieszkaniec: Znów powódź na skrzyżowaniu Matejki i Słowackiego - ktoś w końcu za to odpowie?

Mieszkaniec: Znów powódź na skrzyżowaniu Matejki i Słowackiego - ktoś w końcu za to odpowie?

fot. Czytelnik

Po raz kolejny otrzymaliśmy pełen oburzenia mail od mieszkańca budynku przy ulicy Słowackiego, który zwraca uwagę na źle przygotowaną nawierzchnię. Woda deszczowa nie tylko zalała ulicę, ale wdarła się do piwnic budynku, zalała sklep i część pomieszczenia gospodarczego.

- Sprawa na pewno trafi do ubezpieczyciela. Chciałbym też uprzejmie prosić za pośrednictwem iswinoujscie.pl, by zgłaszali się do mnie poszkodowani sąsiedzi - pisze pan Maciej.

Mieszkaniec: Znów powódź na skrzyżowaniu Matejki i Słowackiego - ktoś w końcu za to odpowie?

fot. Czytelnik

- Trzy dni po ostatniej małej ulewie, dziś wystarczyło 15 minut ulewnego deszczu aby zamienić ulicę Słowackiego w rzekę. Tym razem nie skończyło się tylko na wstydzie, bo woda wdarła się do piwnicy. Zalała sklep oraz część gospodarczą do wysokości 20-25cm. Zalany towar, podłogi, zamoczone ściany - to już konkretne straty materialne. Mimo zgłoszenia na numer 112 Straż nie pojawiła się i musieliśmy sami ratować co się da i osuszać zalaną piwnicę.

Mieszkaniec: Znów powódź na skrzyżowaniu Matejki i Słowackiego - ktoś w końcu za to odpowie?

fot. Czytelnik

Jezioro i zalana ulica była "atrakcją" dla turystów przez godzinę, zanim woda zaczęła wreszcie opadać.

Mieszkaniec: Znów powódź na skrzyżowaniu Matejki i Słowackiego - ktoś w końcu za to odpowie?

fot. Czytelnik

Sprawa na pewno trafi do ubezpieczyciela. Chciałbym też uprzejmie prosić za pośrednictwem iswinoujscie.pl by zgłaszali się do mnie poszkodowani sąsiedzi. Wspólnie podejmiemy kroki prawne aby w przyszłości nie obawiać się każdej letniej burzy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 70, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-70 z 70

Gość • Czwartek [08.08.2019, 00:00:23] • [IP: 193.81.129.*]

Michalska tylko kiedy?

Gość • Środa [07.08.2019, 23:38:02] • [IP: 2.247.248.***]

Ulica Konopnickiej tez była zalana. Woda z ulicy przelewała się na chodnik i na posesję i do piwnic.Studzienki były zatkane i nie odbierały wody Samochody transportowe codziennie jeżdżą i gubią materiały budowlane, które zatykają wloty do Studzienek.

Gość • Środa [07.08.2019, 23:34:36] • [IP: 176.221.122.***]

Potrzebne kanały burzowe o średnicy 2m to wtedy dadzą radę. Jakie są teraz?

Gość • Środa [07.08.2019, 23:34:12] • [IP: 77.111.245.***]

studzięki zamulone

JUST ACT 447 • Środa [07.08.2019, 23:15:56] • [IP: 176.221.122.**]

KOŁO CORSO DEGENERACI O MAŁO AUTKA MI NIE UTOPILI. TO SKANDAL, ŻE ZE ŚWINOUJSKICH ULIC BURDEL WODNY NIEUDACZNIKI ZROBIŁY. KIEDY DO BUDOWY DRÓG W KIBUCU ZATRUDNIĄ INŻYNIERÓW ??

Gość • Środa [07.08.2019, 23:11:39] • [IP: 31.11.128.**]

Pragnę zwrócić uwagę tym wymądrzającym się nieukom że woda ma zwyczaj spływacć do miejsc najniżej położonych i żadna kanalizacja nie jest w stanie odebrać takiej ilości wody natychmiast ale jechałem tamtędy 2 godz po ulewie i nie było nawet żadnej kałuży to po co ten wrzask

Gość • Środa [07.08.2019, 23:04:52] • [IP: 176.221.123.**]

przed remontem wpływałem do piwnicy żabka tera to niewiem ale nic sie nie zmieniło od lat 80-siatych

Gość • Środa [07.08.2019, 23:02:29] • [IP: 37.47.144.***]

Poczta na Kołataja, niedoszły radny i delikatesy w piwnicy. . .wnioski : szkoda, ze pan nie zostal radnym. .. majac w tym miejscu sklep w piwnicy jakby pan skoczyl do oani radnej Agatowskiej, bylej vice prezydent tego miasta, ktora rowniez odpowiada za podejmowane decyzje w tym czasie kiedy podejmowana byla i realizowana inwestycja w tym miejscu. Dlaczego ten towar jest wyeksponowany tak nisko ?? Jakies regaly ? W niedzele byla rowniez spora ulewa i wtedy podobno tego sklepu nie zalalo, bylo zabezpieczone ?? Jezeli w 20 min opad jest 30 dniowy -zawsze bedzie pan zalewany, nikt nie projektuje kanalizy na potop 100 letni. Tam profil rur jest odpowiedni, nawet u sasiadow wszystko plywalo a rury maja starsze i mniejsze.

Gość • Środa [07.08.2019, 22:59:34] • [IP: 31.11.128.**]

Żałosne te komentarze głupiomądrych ekspertów od wszystkiego

Gość • Środa [07.08.2019, 22:54:22] • [IP: 5.173.26.***]

czym sie martwisz gosciu pieniaczu masz ubezpieczone to cie wali regresem sciagaja i jestes zarobiony a tak na marginesie placisz podatki masz jakis wplyw na to co sie dzieje w miescie i kto rzadzi masz zal ze cie zalalo to napisz aby umorzyli tobie podatek jestes biznesmenem??wiec do dziela bog z toba

Gość • Środa [07.08.2019, 22:51:38] • [IP: 31.0.70.**]

Te miasto *utonie* kiedyś.. tylko patrzeć jak te piękne hotele zaczną siadać i będą je wyburzac.. Więcej betonu więcej k*a!

Gość • Środa [07.08.2019, 22:45:19] • [IP: 94.254.232.***]

Patologia posrane miasto szwagrow

Gość • Środa [07.08.2019, 22:43:33] • [IP: 80.245.189.***]

Tego deszczu wcale nie bylo duzo..co bedzie jak popada ze trzy dnii??

Gość • Środa [07.08.2019, 22:42:11] • [IP: 178.238.247.***]

Tak jak niżej ktoś napisał, , natury nie oszukasz, , gdzie ta woda ma znaleźć ujście skoro wszystko zabetonowane? Następna sprawa teraz spadło 16 litrów na metr kwadratowy w czasie 15 minut więc dwa razy więcej niż ostatnio więc sobie pomnóżcie te 16 litrów razy setki tysięcy metrów betonu no to wam wyjdzie ile spadło wody ! I gdzie ona ma spłynąć

Gość • Środa [07.08.2019, 22:40:08] • [IP: 23.226.237.*]

Współczuje. :-(((

Gość • Środa [07.08.2019, 22:38:38] • [IP: 77.88.191.**]

Było chyba lepiej przed remontem

Gość • Środa [07.08.2019, 22:35:45] • [IP: 23.226.237.*]

Niech płaci ten tuman, który robi odbiór tego bubla. Stawiam na imigrantkę ekonomiczną przywiezioną tutaj w teczce z pod lubelskiej wsi.

Gość • Środa [07.08.2019, 22:31:37] • [IP: 93.94.186.**]

Uprzejmie proszę wszystkich poszkodowanych sąsiadów z ul. Słowackiego o kontakt. Wystarczy zapukać na Słowackiego 20" Muszelka" lub podejść do sklepu Delikatesy. Razem damy radę!

Gość 500+ • Środa [07.08.2019, 22:29:47] • [IP: 77.112.30.***]

Straż nie pojawiła się bo ratowała kota, a także mewę którą to ta burza wywaliła z gniazda.

Gość • Środa [07.08.2019, 22:27:35] • [IP: 80.245.189.***]

natury nie oszukasz, więcej betonów i będzie jeszcze lepiej.

Oglądasz 51-70 z 70
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■