POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [07.08.2019, 14:40:52] • Świnoujście

Pojemniki na woreczki na psie odchody są puste

Pojemniki na woreczki na psie odchody są puste

fot. Czytelnik

Pojemniki z woreczkami na psie odchody miały zachęcać właścicieli czworonogów do sprzątania w parku po swoich pupilach.

Jak poinformowała nas jedna z internautek, w parku Chopina już jakiś czas pojemnik jest pusty. A przecież woreczki miały zachęcać właścicieli piesków do tego by zostawali porządek na trawniku czy alejce po spacerze ze swoim psem.

Pojemniki na woreczki na psie odchody są puste

fot. Czytelnik

Miasto zdecydowało się nawet jakiś czas temu na to by właściciele dostawali woreczki za darmo. Ustawiono także kosze na psie odchody. Wszystko po to by zachęcić ludzi do sprzątania.

I skoro już wydajemy pieniądze podatnika na takie cele to warto być konsekwentnym i skoro już zapłaciliśmy z pojemnik do woreczków, to dobrze by one w nim były, a mieszkańcy z nich korzystali.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 28, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 28

Gość • Czwartek [08.08.2019, 10:11:52] • [IP: 62.69.231.**]

A U NAS W POJEMNIKACH NA PSIE ODCHODY SĄ PUSZKI PO PIWIE, PROSZĘ POWIEDZIEĆ CO WY NA TO ? SĄ OZNACZONE, CZY LUDZISKA NIE POTRAFIĄ ZE ZROZUMIENIEM CZYTAĆ OZNAKOWAŃ?

Gość • Czwartek [08.08.2019, 09:36:21] • [IP: 178.235.147.*]

122, po to sa te worki aby je brać.Byc moze biora po kilka ale to chba znaczy ze gdziekolwiek pies narobi to właściciel psa sprzata.Trzeba pamiętać ze na cały park zdrojowy sa chyba tylko 2 punkty z woreczkami.Czy tylko tam ma być sprzątane gdzie można dostać woreczek a dalej nie bo nie wolno na zapas ??.ps.psa nie posiadam.

Gość • Czwartek [08.08.2019, 07:43:03] • [IP: 176.221.122.*]

Ja wiem ze są uzupełniane. Ale ludziska biorą na zapas bo zadarmo.

Gość • Czwartek [08.08.2019, 07:14:49] • [IP: 37.47.137.**]

Cała zgraja co tutaj produkuje swoje wypociny o psach niech spojrzy na siebie i wielmożnych turystów czy innych. Myślicie że to tylko psy wam sraxxx lubię to jest bydło dopiero.

Gość • Czwartek [08.08.2019, 00:52:57] • [IP: 176.221.122.***]

to ja tak z innej beczki... po co zrobili za nasze pieniądze te pojemniczki na woreczki na psie odchody skoro one od ponad roku są puste?? ile kosztował taki jeden słupek, który jest zupelnie zbędny bo nie spełnia swoich wymogów a My podatnicy na to widzimisię wydalśmy pieniążki, bo ktoś miał wizję??

Gość 1000+ • Czwartek [08.08.2019, 00:40:53] • [IP: 94.254.160.*]

A gdzie toalety dla mieszkańców (no i turystów też rzecz jasna) jak nażrą się za przeproszeniem na promenadzie kebabów lodów i jszcz czego innego aż z ust im leci i kapie za przeproszeniem a potem żołądeczek pulchnie i nie raz niejednemu zdarza się narobić na trawnik albo w lesie noo ludzie to to już nie zamieniajmy się na zwierzęta nie zniżajmy się już do takiego poziomu 😂🤣

Gość • Czwartek [08.08.2019, 00:25:13] • [IP: 188.146.163.***]

Na Warszowie to samo!! Jeden jedyny pojemnik i też pusty!!

Gość • Środa [07.08.2019, 23:02:21] • [IP: 88.218.255.**]

Gdzie idą nasze podatki od psiaków? Proszę Radnych o zapytanie Pana Prezydenta.

Gość • Środa [07.08.2019, 22:57:08] • [IP: 83.26.2.**]

Właściciele psiaków może chcielibyście jeszcze darmową karmę dla nich.Oczywiście woreczki no i jeszcze fryzjera gratis.

Gość • Środa [07.08.2019, 22:09:02] • [IP: 199.249.230.**]

15:48:15 -Klamiesz komuchu. To nie psiarze zawijają w te worki kanapki, tylko Twoja stara swoim wnukom. Pewnie, to Ty kradniesz te woreczki i oddajesz matce...

Gość • Środa [07.08.2019, 21:36:54] • [IP: 37.47.72.***]

Stać na psa to kupić woreczki !

Gość • Środa [07.08.2019, 19:24:42] • [IP: 83.8.116.***]

Duży pies wydala wiaderko ok.6 ltr odchodów..Mam Psa na podwórku . ..zbieram do wiaderka i wiem,. ..Piszę to żeby uświadomić właścicielom psów ile jest sprzątania.. Kochane Psiaki nic niewinne..Pozdrawiam.Marian z Kamienia Pom

Laser • Środa [07.08.2019, 18:53:59] • [IP: 109.173.220.***]

Na to idą pieniądze podatników?!

Gość • Środa [07.08.2019, 18:42:00] • [IP: 31.0.47.***]

Redakcjanie ma o czym.pisac to pisze o woreczkach a raczej ich brakiem hahhh

Lex • Środa [07.08.2019, 18:17:04] • [IP: 80.211.250.***]

Masz na psa, to masz na woreczki. 500 sztuk w hurtowni 8 złotych!

Gość • Środa [07.08.2019, 16:25:50] • [IP: 5.173.169.***]

Niezidentyfikowany obiekt latający porwał woreczki na kupki bosz co na to betony?? Trzeba zrobić betonowe woreczki i nikt nie ukradnie do dzieła głąby urzędowe

Gość • Środa [07.08.2019, 15:55:05] • [IP: 178.238.250.**]

Pojemniki na woreczki na pewno są puste bo nikt nie zadbał o to aby je uzupełniać. Ciekawe w czyjej gestii jest ich uzupełnianie ? - oto jest pytanie. Skoro woreczków nie ma w pojemnikach to należałoby pojemniki zdemontować. Taki los spotkał instalację do nawadniania. Już jej nie ma, ponieważ nie była używana pomimo poniesionych nakładów na jej zainstalowanie. I tak następuje powolna dekapitalizacja nowej inwestycji, która miała służyć gościom i mieszkańcom. Obecnie park stał się wychodkiem dla psów.

Gość • Środa [07.08.2019, 15:53:15] • [IP: 83.185.84.*]

Ktoś sobie będzie pakował kanapki do szkoły.

Gość • Środa [07.08.2019, 15:49:36] • [IP: 178.235.147.**]

Wszędzie sa puste pojemniki na woreczki.W Central parku również nikt nie uzupełnia pojemników.

Gość • Środa [07.08.2019, 15:48:15] • [IP: 62.69.251.***]

Psiarze masowo zawijają śniadania w te woreczki. A gówna leżą i pachną

Gość • Środa [07.08.2019, 15:29:13] • [IP: 176.221.122.***]

a dlaczego nie ma takich w calym miescie ?? podatki za psa sa placone, wiec moze nie byloby tak zasrane to miasto !!

Gość • Środa [07.08.2019, 15:21:32] • [IP: 77.252.46.**]

BEZ SENSU ZEBY NA TO WYDAWAC PIENIADZE NIE WEZMIE WORECZKA DO KIESZENI DODAC 500+

Gość • Środa [07.08.2019, 15:14:50] • [IP: 178.238.246.***]

Szkoda że odbyty psów nie są

Gość • Środa [07.08.2019, 15:11:41] • [IP: 37.8.215.***]

Ostatnio widziałam jak młoda kobieta ukradła woreczki była bez psa

Gość • Środa [07.08.2019, 15:07:47] • [IP: 31.0.44.***]

Ludzie biorą woreczki bo dobre są do pakowania kanapek :)

Oglądasz 1-25 z 28
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■