POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [06.08.2019, 18:08:44] • Świnoujście

Nagła śmierć młodej świnoujścianki

Nagła śmierć młodej świnoujścianki

fot. iswinoujscie.pl

Nie udało się uratować 35-letniej mieszkanki Świnoujścia, zmarła. Zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę.

Wcześniej wraz z grupą znajomych bawiła się na dyskotece w hotelu Radisson. W pewnej chwili poczuła się na tyle źle, że wezwano ratowników medycznych. W szpitalu podjęta akcja ratowania kobiety nie przyniosła jednak przywrócenia czynności życiowych. 35-latka zmarła.

Sprawę bada prokuratura - czekamy na informacje.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 206, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 206

Gość • Środa [07.08.2019, 13:42:22] • [IP: 5.173.59.***]

11:02 w stanie stabilnym??a w szpitalu jej się pogorszyło?? Policja dojdzie kto jej podal narkotyki...phii...chyba sprzedał...bo podawała sobie sama...a ze nie byla świerza w temacie to każdy wie

Gość • Środa [07.08.2019, 13:38:12] • [IP: 37.47.155.***]

To nie wina Radissona. Ochrona nie ma wpływu na to co kto I kiedy ćpa. Mogła naćpać się w już w domu, zresztą znana z tego była. Wiecznie pijana... nawet po pijaku autem jeździła. A tak jak ktoś napisał wcześniej Partner też miał dobrze latał po parkiecie I nie widział że dziewczyna mu umiera. Po jednych pieniądzach...

Gość • Środa [07.08.2019, 13:31:26] • [IP: 83.20.250.***]

To w tym wieku chodzi się jeszcze na dyskoteki?

Gość • Środa [07.08.2019, 13:29:18] • [IP: 2.108.164.*]

Mam nadzieję że policja w końcu zainteresuje się tym, co się dzieje w tej dyskotece. Głosy internautów na ten temat są przerażające. Jeśli to wszystko prawda, to nie rozumiem dlaczego daje się takie przyzwolenie. Wygodniej jest zamknąć oczy??

DwochWspanialych • Środa [07.08.2019, 13:29:15] • [IP: 185.239.174.**]

Masakra. Jeden z bogatego domu z wykształceniem zmienia się w frajera a potem się naogladal seriali o" gotowaniu". Drugi z gangstera we frajera i utrzymanka.

Gość • Środa [07.08.2019, 13:28:53] • [IP: 176.221.123.***]

MŁODE CIACHA POD M.D.KIEM URZĘDUJĄ, PIJĄ ILE SIĘ DA I CO SIĘ DA AZ SERCE SIĘ KRAJE PATRZĄC JAK MŁODZI SIĘ NIE SZANUJĄ ……….. TO CO WYPRAWIAJĄ JEST WSTRĘTNE.

Gość • Środa [07.08.2019, 13:09:56] • [IP: 5.173.232.***]

12:24 Święte słowa, zresztą ktoś wcześniej ze znanej rodziny się z nim bratal i dobrze bawił przez lata udają srita :D

Gość • Środa [07.08.2019, 13:01:14] • [IP: 176.221.123.*]

nie szukajcie winy w ochroniarzach, oni nie są odpowiedzialni za to że ktoś zażywa narkotyki, bajki że ktoś dosypał im są żałosne, to nie czasy że ktoś komuś dosypuje, nie oszukujmy się ale każdy kto znał ją, wiedział, że razem z Arkiem lubili przypudrować, winna jest tylko i wyłącznie Roksana..a szukanie teraz winnego jest bez sensowne, każdy jest dorosły i wie co robi, konsekwencje są widoczne..

Gość • Środa [07.08.2019, 12:50:54] • [IP: 62.69.231.**]

Tragedia dla rodziny. Uszanujcie to i bez głupich komentarzy. Umarł człowiek i nie wypada...

Gość • Środa [07.08.2019, 12:31:11] • [IP: 94.254.169.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [07.08.2019, 12:24:09] • [IP: 176.221.123.***]

jak ktos kto ludzi wsadzal na dlugie lata do wiezienia moze teraz stac jako bramkarz ? a reszta pseudo sritów sie z nim brata, , , smiecie bez zasad i honoru, , , tfuuu wam w ryje obsrancy

Dunol • Środa [07.08.2019, 12:19:52] • [IP: 2.58.46.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [07.08.2019, 12:13:55] • [IP: 178.238.253.**]

Brakuję mi komentarza policji odpowiednich służb, na temat miejsca śmierci tej pani..Brzydkie uwagi, nie wypada, umarł człowiek, hamujcie trochę języki!

Gość • Środa [07.08.2019, 11:41:18] • [IP: 176.221.123.*]

wszyscy w dużej mierze jesteśmy kowalami własnego losu...

Gość • Środa [07.08.2019, 11:31:45] • [IP: 93.94.191.***]

Ochrona tam to jest parodia... Co z tego że wyglądają jak konie jak jajeczka małe, odwracają głowę gdy coś się dzieje. Zenada

Gość • Środa [07.08.2019, 11:27:57] • [IP: 5.173.8.***]

Miasto zepsute i zdemoralizowane ☹️ szkoda dziewczyny

Tup Tuś • Środa [07.08.2019, 11:02:18] • [IP: 188.146.168.**]

Roksana w stanie stabilnym została wyniesiona do karetki przez ochronę i ratowników, w niedziele po południu zmarła w szpitalu.W Dyskotece jest tyle kamer ze z łatwością policja dojdzie kto podał jej narkotyki.Tyle w temacie pieniacze

Tup Tuś • Środa [07.08.2019, 10:54:07] • [IP: 188.146.168.**]

A i tak będziecie chodzić tam na dyskotekę 😁pieniacze

Gość • Środa [07.08.2019, 10:46:17] • [IP: 176.221.122.***]

Ludzie jesteście obłudni, wszyscy mówicie ojojoj jaka szkoda, tak mi przykro. Szczególnie ci co znali ją i znają tych co sprzedają dragi w tym mieście. Przecież to wasi kumple, wasi chłopacy, wasze towarzystwo, ludzie o których względy zabiegacie a nie rzadko wchodzicie im w d0pę utwierdzając ich że handel narkotykami jest oprócz korzyści finansowych, opłacalny społecznie.

Gość • Środa [07.08.2019, 10:31:45] • [IP: 185.210.39.***]

Patologia, czyli- glonojady, tatuaże i grube łańcuchy u mięśniaków. co tu komentować. Radisson też?

Gość • Środa [07.08.2019, 10:27:45] • [IP: 5.173.68.***]

Apteka rz Cienko bedzie Magra skończą sie wakacje

Gość • Środa [07.08.2019, 10:27:26] • [IP: 5.173.168.***]

sprawdzić i przetrzepac ochronne zwlaszcza jednego pana Stoi na bramce i niewiadomo za kogo sie uważa Odżywki i sterydy temu Komsowi mózg wypaliły Dziwak straszny i ochydny

Gość • Środa [07.08.2019, 10:27:09] • [IP: 188.147.38.***]

Na wlasne życzenie umarła, ludzie nie umieją sie normalnie bawić tylko muszą sie naćpac, katastrofa. Wogole nie żal mi takich osób, idiotka. Niektórzy ludzie walczą o życie bo naprawdę są chorzy, a nie pusta lala zacpała sie.

Gość • Środa [07.08.2019, 10:24:50] • [IP: 77.88.191.**]

Biedna biedna. ... wogule nie. . sama decydowała sama zmarła w własnej woli. .. o co chodzi ? Nikt ją nie namawiał... każdy ma prawo odchodzić od tego świata jak chce. ... nie płaczcie bo to fałszywe łzy... nie nazekajcie to decyzja była jej siebie zabić... każdy co ćpa to zna konsekwencji ćpania.. i odleciała...

Gość • Środa [07.08.2019, 10:23:22] • [IP: 176.221.123.***]

pobicia, smierc, czego jeszcze potrzeba zeby zamkneli ten bajzel..co to za wlasciciele skoro dochodzi do czegos takiego.?

Oglądasz 76-100 z 206
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■