POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [06.08.2019, 18:08:44] • Świnoujście

Nagła śmierć młodej świnoujścianki

Nagła śmierć młodej świnoujścianki

fot. iswinoujscie.pl

Nie udało się uratować 35-letniej mieszkanki Świnoujścia, zmarła. Zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę.

Wcześniej wraz z grupą znajomych bawiła się na dyskotece w hotelu Radisson. W pewnej chwili poczuła się na tyle źle, że wezwano ratowników medycznych. W szpitalu podjęta akcja ratowania kobiety nie przyniosła jednak przywrócenia czynności życiowych. 35-latka zmarła.

Sprawę bada prokuratura - czekamy na informacje.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 206, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 206

Gość • Czwartek [08.08.2019, 06:55:12] • [IP: 176.221.123.***]

cicho już dziewczynki

Gość • Czwartek [08.08.2019, 06:41:42] • [IP: 46.238.100.***]

a rano po imprezie jeszce jakas awantura, że chłopak dziewczyne zdradził, jak tak dalej pojdzie to goscie oleja radissona bo patologia sie tam szerzy

Gość • Czwartek [08.08.2019, 01:15:06] • [IP: 5.173.107.***]

I teraz cale" towarzystwo" dupami trzesie. A za miesiac znowu salt i cpanie... Byznesmeny i gangstery...

Gość • Czwartek [08.08.2019, 01:11:59] • [IP: 5.173.128.***]

Arnimix hahahs, jakis taki osrany na miescie

Gość • Czwartek [08.08.2019, 00:53:06] • [IP: 176.221.123.***]

i bardzo dobrze, jednego cpuna mniej.

Gość • Czwartek [08.08.2019, 00:44:58] • [IP: 37.47.132.***]

Ochroniarze do wymiany.

Gość • Czwartek [08.08.2019, 00:29:06] • [IP: 94.254.160.*]

17:02:31 - 👍

Gość • Środa [07.08.2019, 22:46:13] • [IP: 80.212.156.***]

Myślę, że każdy z Was, szczególnie imprezowi przyjaciele zmarłej powinni wyciągnąć wnioski... nic więcej. Nie osadzajcie, stała się ogromna tragedia, która powinna dac do myślenia całej reszcie towarzyskiej śmietanki. Obudzcie się i zacznijcie żyć w prawdziwym świecie, normalnie jak cywilizowani ludzie. Bez używek!

Gość • Środa [07.08.2019, 22:40:17] • [IP: 79.186.189.**]

A może w naszej umieralni nie potrafili pomóc

Gość • Środa [07.08.2019, 22:39:54] • [IP: 217.247.79.***]

Co wy ludzie piszecie.skad w was tyle jadu masakra.skad jestescie tak super poinformowani na temat zycia owej dziewczyny...stala sie tragedia.nie lubiliscie jej bo co.?wy wszyscy tacy swieci.."nikt juz nie cpa niky nie pije nikt nie pali, niedlugo przestana ru... c tacy wspaniali." To mogl byc kazdy z nas, uszanujcie to ze czlowiek nie zyje a nie piszecie podlych rzeczy pod oslona anonimowych nickow.. to do niczego dobrego nie prowadzi..

Gość • Środa [07.08.2019, 22:38:15] • [IP: 176.221.123.***]

Nikt z niczym żadnego porządku nie zrobi, wszyscy biegają na układzie. Amen

Gość • Środa [07.08.2019, 22:27:25] • [IP: 188.146.169.***]

Odeszła bardzo Młoda Kobieta :(! Uszanujmy Jej pamięć! Szkalujecie, Jej Reputację!Godność, Życie! Co Was do tego upoważnia?!Podpisz się pod tym co napisałeś! Czemu jeden z drugim potrafisz sądzić i pisać ale tylko ANONIMOWO?!Bądź na tyle odważny i napisz kim jesteś? Ja myślę że fałszywą, bojącą " gnidą" !

Gość • Środa [07.08.2019, 21:40:15] • [IP: 5.173.176.***]

Najlepiej zamilknijcie wszyscy... to będzie najlepsze dla wszystkich, a zwłaszcza ci, którzy" w ogoule" piszą właśnie tak... Zamilczcie i tyle, po co to wszystko buraki nie umiejące uszanować niczego...

Gość25@ • Środa [07.08.2019, 20:21:52] • [IP: 5.173.136.***]

W każdym wieku można się bawić i nie wiadomo czy sama świadomie to świństwo wzięła po co ocenianie jak nie wiecie ludziska

Gość • Środa [07.08.2019, 17:27:02] • [IP: 84.241.194.**]

Z dopalaczami by policja zrobiła porządek, najgorsze świństwo jakie może być!!

Gość • Środa [07.08.2019, 17:18:18] • [IP: 5.173.65.**]

zaraz, jeśli ja przypudruje nosek z kawałkami żarówki to, co będziecie obwiniać, kogo?? Jedno, co najpierw trza udowodnić czy ochroniarze handlują, jeśli tak to, czym dziecko 35 lat wie, co robi nie sadze, aby ktoś emerytce dosypywał za darmo cos do Drina a tak na marginesie czy sekcja wykazała obecność narkotyków??Jeśli tak to soory z pełnym szacunkiem dla rodziny, ale mamy jednego uzależnionego mniej, co się wiąże z mniejszymi kosztami leczenia, czyli zaoszczędzamy w ten sposób pieniądze podatników a traci tylko na tym siec dilerska, bo im mniej tym biznes kuleje

Gość • Środa [07.08.2019, 17:02:31] • [IP: 2.70.124.**]

Dawno nie czyscili miasta. Dobra okazja

Gość • Środa [07.08.2019, 16:39:24] • [IP: 83.8.110.***]

Jesteście okropni, nawet jeśli jej wam nie szkoda to czytają to jej najbliższe osoby, Współczuję tragedia i konieczności pochowania własnego dziecka

Gość • Środa [07.08.2019, 16:19:44] • [IP: 5.173.128.***]

Popruli się.Popodniecali a teraz wyp...spotykamy sie w Radissonku

Gość • Środa [07.08.2019, 16:00:58] • [IP: 94.254.210.**]

W takim wieku to się wychowuje dzieci a nie chodzi pije i cpa. Normalnie patola i mi jej nie zal.

Gość • Środa [07.08.2019, 15:35:53] • [IP: 46.113.50.***]

10:46:17] • [IP: 176.221.122.***] To ciekawy wpis. Policjo, zastanów się nad eliminowaniem handlarzy narokotykami. Działaj może rękami ludzi ze Szczecina, bo rozumiem, że swoimi trudniej, ale działaj.

Gość • Środa [07.08.2019, 15:23:56] • [IP: 88.156.234.**]

Ja mam piec zero i latam jeszcze :-) Wyrazy wspolczucia dla rodziny :-(

Gość • Środa [07.08.2019, 14:34:43] • [IP: 178.238.252.**]

MDMA zabiło!!i ten co dał:(szkoda dziewczyny miała wszystko i koniec wyrazy współczucia.

Gość • Środa [07.08.2019, 14:10:25] • [IP: 178.238.251.***]

A kim była denatka, czy to jakaś Pani mecenas czy zawód córka

Gość • Środa [07.08.2019, 13:44:43] • [IP: 77.88.191.**]

Prawie wszyscy z tego miasta znają że bramkarzy z Saltu handluja sobie spokojnie, ale to już zabójstwo! Może już przyszła pora żeby to się skończylo.

Oglądasz 51-75 z 206
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■