POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [06.08.2019, 18:08:44] • Świnoujście

Nagła śmierć młodej świnoujścianki

Nagła śmierć młodej świnoujścianki

fot. iswinoujscie.pl

Nie udało się uratować 35-letniej mieszkanki Świnoujścia, zmarła. Zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę.

Wcześniej wraz z grupą znajomych bawiła się na dyskotece w hotelu Radisson. W pewnej chwili poczuła się na tyle źle, że wezwano ratowników medycznych. W szpitalu podjęta akcja ratowania kobiety nie przyniosła jednak przywrócenia czynności życiowych. 35-latka zmarła.

Sprawę bada prokuratura - czekamy na informacje.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 206, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 206

Gość • Czwartek [08.08.2019, 19:36:33] • [IP: 194.99.105.**]

* hahahs, jakis taki osrany na miescie hahaha już obmyśla strategie jak tu wrazie co zagonić kogoś

Gość • Czwartek [08.08.2019, 18:43:29] • [IP: 176.221.123.***]

18:05:16] • [IP: 216.7.159.***] Daj namiar na ten extra towar

Gość • Czwartek [08.08.2019, 18:05:16] • [IP: 216.7.159.***]

Przecież wszyscy dokładnie wiedzą kto miał i kto wyprodukował te tabletki. Tylko Policja nie wie

Gość • Czwartek [08.08.2019, 17:40:50] • [IP: 216.130.39.**]

Duzo osob tutaj jest bardzo zbulwerowanych komentazami, ale wiekszosc z nich jest pisana przez osoby z tego kregu wzajemnej adoracji. ... czyli od znajomych owej pary. Szkoda kobiety. ... mloda byla i nie bylo problemu z tego nalogu wysc przy pomocy rodziny i znajomych, ktorym zalezalo by na dziewczynie. Najbardziej zkrzywdzila siebie i swoja rodzine. Mleko sie rozlalo i szkoda tak mlodego zycia. Mam nadzieje, ze chociaz pare osob wyciagnie z tego wnioski , zmusi ich to do refleksji i bedzie to dla nich przestroga.

Gość • Czwartek [08.08.2019, 17:22:15] • [IP: 5.173.8.***]

Z tego co widać to obracają się w nieciekawym towarzystwie... Być może ten partner teraz po tragedii się opanuje?

Gość • Czwartek [08.08.2019, 16:26:33] • [IP: 83.13.51.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [08.08.2019, 16:03:46] • [IP: 37.30.25.***]

Jak możecie pisac gnidy takie rzeczy ! Tfuuu wy... oby wasze bachory gorsza tragedia w życiu spotkała za pisanie tych nędznych komentarzy, a życie weryfikuje, karma wraca ! Stała się tragedia a wy szuje jeb..e nie umiecie zamknąć się powinniście szanować rodzine i przestać wypisywać te brednie. Jak możecie pisac ze jej chłopak powinien zyc ze świadomością ze ja zabił ! Opamietajcie sie ludzie !!

Gość • Czwartek [08.08.2019, 15:47:44] • [IP: 194.33.77.**]

Arek trzymaj się, tyle lat byliście razem wiem że będzie Ci ciężko. Roksi niech spoczywa w spokoju A Ty się ogarnij nie pij z żalu broń boże nie bierz narkotyków skończ z tym dla niej dla siebie. Trzymam kciuki

Gość • Czwartek [08.08.2019, 15:46:06] • [IP: 46.171.166.***]

Dobrze, że dzieci nie mieli...Żadne dziecko, nie chciało by miec ojca ćpuna i matki która ćpa.Kicha straszna. : (: (Wieczny odpoczynek racz jej dac Panie...

Gość • Czwartek [08.08.2019, 15:43:13] • [IP: 94.254.232.***]

JAK SIE CZUJA KOLEZANKI CO Z NIA POMAGAŁY W WC TORBE POSKROMIĆ !! ??

Gość • Czwartek [08.08.2019, 15:34:15] • [IP: 194.99.105.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [08.08.2019, 15:33:05] • [IP: 46.171.166.***]

Fajna zgrabna dziewczyna!Chłopie, gangster na pół gwizdka ha ha. Trzeba było dbać o kobiete, a nie pozwalać dragi jej brać.Ale jak sam ćpun, to czego tu oczekiwać.Smutna prawda.Spoczywaj w pokoju dziewczyno :(

Gość • Czwartek [08.08.2019, 14:26:52] • [IP: 5.173.144.***]

Nowobogaccy, lansują się drogimi autami i uważają ze wszystko im wolno, ten co jej to dosypał powinien zgnić w więzieniu a innych cwaniaków tez powinni pozamykać !!

Gość • Czwartek [08.08.2019, 12:52:43] • [IP: 37.47.169.**]

Ochroniarze do wymiany.

Gość • Czwartek [08.08.2019, 12:04:30] • [IP: 83.13.51.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Jakaś tam • Czwartek [08.08.2019, 12:00:27] • [IP: 37.8.230.***]

Brawo dla faceta jej! Sama wasza żałosna smietanka. Twoi koledzy zabili ci dziewczyne zreszta ty też. Powinienes żyć z ta swiadomiscia

Gość • Czwartek [08.08.2019, 10:51:47] • [IP: 188.146.228.**]

Spokój zmarłej się należy jej bliscy czytają te wypociny najmadrzejszych. Ludzie skąd tyle jadu i nienawiści nawet tragedii dla rodziny nie potraficie uszanować. Oceniać najłatwiej, ale stało się a rodzina w smutku i żalu pogrążona. (*)

Gość • Czwartek [08.08.2019, 10:15:39] • [IP: 157.25.141.**]

Śmierć na własne życzenie : (Kondolencje dla rodziny

Gość • Czwartek [08.08.2019, 10:01:36] • [IP: 95.41.76.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [08.08.2019, 09:50:41] • [IP: 176.221.122.***]

22:39:54 Mylisz się. To nie mógł być każdy z nas, bo nie każdy ćpa. Nie osądzaj po sobie i swoich znajomych, ćpunach.

Gość • Czwartek [08.08.2019, 09:47:47] • [IP: 188.147.39.*]

Strasznie ostre słowa padają wielu wypowiada się nie myślac o najbliższej rodzinie zmarłej. Tyle słów krytyki tyle zarzutów a czy choć jedna z osób które oczerniaja rodzinę wiedzą czy nikt nie chciał jej pomóc. Czasami rodzina robi wszystko by pomóc ale osoba która ma problem unika kontaktu. ŁATWO SIĘ PISZE ZE NIKT NIE POMAGA ALE OOSOBA PEŁNOLETNIA MUSI WYRAZIC CHĘĆ WSPÓŁPRACY. (*)Kondolencje dla bliskich.

Gość • Czwartek [08.08.2019, 09:40:16] • [IP: 37.47.58.***]

Pani Prokurator mojej koleżance wyrzucono tam na dyskotece tabletkę Gwałtu.. Znalazła się w Szpitalu.

Gość • Czwartek [08.08.2019, 09:28:59] • [IP: 176.221.123.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [08.08.2019, 09:11:33] • [IP: 37.47.136.***]

odpowiedziec powinien ten smiec ktory dal to gówno, prawilne narkotyki nie zabijaja chyba ze po dziesiatkach lat brania amfa kokaina ecstasy czy nawet heroina po przedawkowaniu mozna szybko odtruc organizm to dopalacze zabijaja !! dorwac tego lba i nafaszerowac go tym samym

Gość • Czwartek [08.08.2019, 08:52:09] • [IP: 5.173.136.***]

Widzialam ja wielokrotnie upojona alk. Czemu rodzice nie reagowali?

Oglądasz 26-50 z 206
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■