POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [05.08.2019, 17:51:33] • Świnoujście

Mieszkańcy budynku na Warszowie mogą pływać nie wychodząc z domu

Mieszkańcy budynku na Warszowie mogą pływać nie wychodząc z domu

fot. Mieszkaniec

Do redakcji napisał jeden z mieszkańców budynku przy ulicy Węgierskiej. Po niedzielnej ulewie klatka schodowa i pomieszczenia znajdujące się na parterze są zalane.

Na przysłanych do redakcji zdjęciach widać, że woda po kostki jest przy wejściu, na klatce schodowej, pomieszczeniu do przechowywania rowerów. Według informacji Czytelnika, sytuacja powtarza się po każdym większym deszczu, a zgłaszanie sprawy do ZGM nie na wiee się zdaje.

Mieszkańcy budynku na Warszowie mogą pływać nie wychodząc z domu

fot. Mieszkaniec

- Po każdej ulewie są takie same sytuacje. Na Warszowje przy ul. Węgierskiej. Jak jest zgłaszane do ZGM. Dopiero jest problem. A za te nory trza płacić po prostu patologia - pisze bezradny Czytelnik.

Mieszkańcy budynku na Warszowie mogą pływać nie wychodząc z domu

fot. Mieszkaniec

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

mieszkaniec na lewobrzeżu • Wtorek [06.08.2019, 15:51:46] • [IP: 164.127.29.***]

10:04:10] • [IP: 62.69.229.**] gminny mądralo, administratorem jest ZGM, jeśli w ogóle wiesz, co to.

Gość • Wtorek [06.08.2019, 13:34:12] • [IP: 176.221.123.**]

przystań w Łunowie zrobili bo tam czasami przyjeżdża P . Kaczyński z ochroną

Gość • Wtorek [06.08.2019, 13:30:33] • [IP: 176.221.123.**]

mieszkańcu tego budynku trzeba było z krzyknąć sie z innymi i wziąć wiadra i łopaty i pozbierać tę wodę a nie s----ć każdy coś żąda a co sam zrobiłeś od siebie

Gość • Wtorek [06.08.2019, 13:11:54] • [IP: 164.127.29.***]

05:47:32] • [IP: 37.30.52.**]" Warszów i wszystko jasne, czy to ul. Modrzejewska ? " --- O, to diagnostyczny wpis - typowy dla mierzwy, pospólstwa piszącego na tym forum - mają odlane z żeliwa, nieusuwalne przegródki w mózgu, że jak jest jakaś usterka techniczna lub inna awaria, zło, to musi to być Warszów lub Krzywa (czasem Posejdon). Te przegródki służą do poprawiania sobie samopoczucia, wynurzania się z frustracji, nieudacznictwa własnego życia, bo co jest w tym" lepszego" niż poniżanie innych i stosowanie stereotypów - A Węgierska jest w zupełnie innej części Warszowa, prawie poza nim, odległa od dworca ok.800 m.

Gość • Wtorek [06.08.2019, 12:41:37] • [IP: 88.156.206.***]

to powinni zmienić nazwę ulicy na Wenecką. Jakie miasto taka Wenecja.

Gość • Wtorek [06.08.2019, 11:32:03] • [IP: 78.133.244.**]

mieszkania komunalne (socjalne)...

Gość • Wtorek [06.08.2019, 11:01:23] • [IP: 37.248.167.**]

Czy Warszów to gorsze społeczeństwo puknijcie się w głowę zanim coś napiszesz że prawa strona Świnoujścia to gorsi jestem z lewobrzeża i szanuje wszystkich

Gość • Wtorek [06.08.2019, 10:20:12] • [IP: 62.69.203.***]

A może ruszy dupę dyr, ZGM-u i zobaczy za co ściąga się tak duże czynsze za takie badziewie, jemu w głowie tylko podwyżki i pozatym ten ZGM do niczego się nie nadaje.

Gość • Wtorek [06.08.2019, 10:04:10] • [IP: 62.69.229.**]

Jak u mnie deszczówka przekracza pewien poziom, to wszyscy bierzemy się za wiadra i wylewamy na chłonną ziemię nie oglądając się na nikogo. Tak więc wielce szanowni zalanego budynku, bierzcie wiadra i hajda a nie liczyć aż betoniarz przybieży i będzie machać wiaderkiem. Akurat w tej sprawie betoniarz nie powinien ingerować.

Gość • Wtorek [06.08.2019, 09:30:46] • [IP: 188.147.105.***]

Zawsze twierdziłem, że Ś-cie powinno być bliżej wody i tylko ZGM to realizuje. Owszem, jeszcze w Łunowie oddano do użytku przystań, ale to jedno takie osiągnięcie. Dlaczego nie dumny ZGM przysłał do redakcji to zdjęcie, lecz zdenerwowany czytelnik? Miasto ze swojej strony powinno dzieciom spod tego adresu zafundować pontony, balie do pływania. Trzeba dzieci oswajać z wodą przy każdej okazji. ZGM - instytucja z wizją, dla której morska przyszłość kraju jest ważniejsza od strat wizerunkowych..." Polska bliżej morza, mieszkańcy bliżej noża".

Gość • Wtorek [06.08.2019, 06:21:21] • [IP: 176.221.123.**]

Życie😂

Gość • Wtorek [06.08.2019, 05:47:32] • [IP: 37.30.52.**]

Warszów i wszystko jasne, czy to ul. Modrzejewska ?

Gość • Wtorek [06.08.2019, 05:26:10] • [IP: 37.248.153.**]

Najlepsze to jest to że niczego nie można się poprosić.brsk zamków w kwiatach na śmieci, powybijsne szyby A o szczórach wielkości kotów już nie mówię.dla zgłoszenia niema problemu wszystko gra

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 22:09:27] • [IP: 37.7.77.***]

DO Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 19:41:44] • [IP: 77.252.46.***]No i karma wróciła do was Pan potraktował was powodzią za wasze lenistwo, i po co to biadolenie musicie się zorganizować i polepszyć wasz byt na przyszłość..

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 21:47:07] • [IP: 178.235.147.**]

Oj tam oj tam... ważne, że na promenadzie palmy są.

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 20:58:24] • [IP: 5.173.18.***]

Normalka :)

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 20:51:25] • [IP: 31.2.23.**]

Kolejny dowód na to że Świnoujście powoli ale zaczyna być zalewane wodą i za kilka lat będzie tu tylko wystawała górna część latarni morskiej !

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 19:53:59] • [IP: 10.181.10.**]

Ja tu jednak widzę drzwi i chyba jednak muszą wyjść z domu...

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 19:41:44] • [IP: 77.252.46.***]

Chamstwo ludzkie nie zna granic, nic wspołczucia dla innych.Karma wraca

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 19:28:11] • [IP: 77.111.245.**]

studzięki nowe wykopaci

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 19:23:09] • [IP: 37.249.155.***]

No bo zamiast chodzić do kościoła trzeba było sobie wykopać rowek i odprowadzić wodę do miejskiej kanalizy, jak widać modlitwa w kościele nić wam nie dała, a jeszcze na tacę czarnemu daliście...😜😜😜

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 18:47:21] • [IP: 37.47.170.***]

A mówią że brakuje u nas wody słodkiej :)

UmieszLiczycLiczNaSiebie • Poniedziałek [05.08.2019, 18:45:18] • [IP: 178.238.246.**]

EEE w czym problem na promenadzie palmy a wy mieszkancy sadzcie ryz, wtedy nie bedziecie musili pracowac za miske ryzu, bedziecie mieli swoj!

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 18:02:50] • [IP: 37.30.6.***]

A tak głosowaliście na Żmurkiewicza.

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 17:58:35] • [IP: 185.13.106.***]

Plebs tak ma.

Oglądasz 1-25 z 25
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■