POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [03.08.2019, 18:59:33] • Świnoujście

W galeriowcu runął sufit!!!

W galeriowcu runął sufit!!!

fot. iswinoujscie.pl

W galeriowcu przy ulicy Konstytucji 3 Maja na pierwszym piętrze przy wejściu na korytarz zawalił się sufit. Ogromne płaty tynku spadły prosto na przejście z klatki na hol, tarasując wyjście. Przerażeni mieszkańcy coraz bardziej obawiają się o swoje życie.

Między godziną 9.00 a 10.00 w Galeriowcu przy ulicy Konstytucji 3 Maja w przedsionku łączącym korytarz z klatką schodową, na przejście spadł tynk blokując przejście mieszkańcom.

W galeriowcu runął sufit!!!

fot. iswinoujscie.pl

Dopiero po pewnym czasie usunięto tynk odblokowując hol. Budynek jest w katastroficznym stanie.

W galeriowcu runął sufit!!!

fot. iswinoujscie.pl

Wystraszeni mieszkańcy boją się co będzie dalej. Czy ten budynek jest już spisany na straty?

W galeriowcu runął sufit!!!

fot. iswinoujscie.pl

W galeriowcu runął sufit!!!

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 53, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 53

Gość • Sobota [03.08.2019, 23:50:17] • [IP: 176.221.122.**]

PRL runął 30 lat temu, a teraz badziewie PRL-owskie ' wita rozumita" się wali. Zapewne kierownik coraz bardziej jest smutny, że jego system i wytwory tego systemu to wielki wstyd.

Gość • Sobota [03.08.2019, 23:44:25] • [IP: 89.64.53.***]

Byłem świadkiem jak w latach 70 ubiegłego wieku, runęła ostatnia klatka schodowa. Widok był okropny, szczęście że nikt nie zginął.

Gość • Sobota [03.08.2019, 23:16:42] • [IP: 178.238.253.**]

Niedługo to będzie się działo na Matejki 12 a, b, c, d

Gość • Sobota [03.08.2019, 23:09:17] • [IP: 80.245.189.***]

nie sufit a beton a zaprawa cementowo - wapienna.

Gość bambo • Sobota [03.08.2019, 22:52:00] • [IP: 46.77.164.***]

DO :Gość • Sobota [03.08.2019, 19:51:04] • [IP: 37.47.69.***]Ta gwara którą posługuje się ten"wybitny oszołom"nie pochodzi z Polski...Ta gwara pochodzić z wioska murzyna Kali, Kali mówić i pisać w jenzyka polska...Kali być mondra, pojentna człowieka, zaradna i obrotna, choć być czarna menszczyzna ale być silna...

Gość • Sobota [03.08.2019, 22:40:59] • [IP: 37.47.174.***]

Za niski czynsz. Trzeba podnieść składkę remontową.

odyseusz • Sobota [03.08.2019, 21:51:51] • [IP: 88.156.206.**]

i tak wytrzymaja 60 lat...a na Platanie? jeszcze kilka lat i sie zapadną..

Gość • Sobota [03.08.2019, 21:42:45] • [IP: 176.221.122.***]

To ile m3 bylo tego gruzu, że zablokowal przejście??

Gość • Sobota [03.08.2019, 21:17:39] • [IP: 176.221.123.**]

Piasek + woda. Cement wyparował na prywatne budowy pewnie ?

Gość • Sobota [03.08.2019, 20:56:12] • [IP: 37.47.140.**]

nowe apartamentowce nad morzem niczym sie nie roznia. Kto robi odbior techniczny tego badziewia?

Gość • Sobota [03.08.2019, 20:54:01] • [IP: 31.0.71.***]

Budowane za komuny to taka jakość

odyseusz • Sobota [03.08.2019, 20:49:17] • [IP: 88.156.206.**]

a ja myślałem, że na Platanie

Gość • Sobota [03.08.2019, 20:25:31] • [IP: 164.127.29.***]

No, zdjecie świadczy o tym, że nie wprost cały sufit, bo widać że sufit jest nawet zbrojony, utrzymał się. Spadł gruby tynk, zdolny do ogłuszenia człowieka, już się pożegnał ze sklepieniem, przy którym wiernie trwał od czasów towarzysza Gierka (niech go czyściec czyści dalej). Możliwe, że optymiści podkreślą aspekt pozytywny wydarzenia - już lżejszą konstrukcję całości, poniewaź do resztek leżących teraz na podłodze podejdzie jakiś facecik w berecie z antenką i kierowany z biura przez tę antenkę, zamiecie wszystko na łopatkę, wyrzuci - zdejmie z barków budowli ten ciężar.

1392 • Sobota [03.08.2019, 20:22:33] • [IP: 5.173.136.**]

To tylko tynk- nie żałowali materiału

Gość • Sobota [03.08.2019, 20:11:33] • [IP: 23.226.237.*]

Wstyd dla pasożytów ze spółdzielni, którzy tylko doją kasę i pod nosem prezesowych pasożytów...

Gość • Sobota [03.08.2019, 20:01:47] • [IP: 178.238.251.***]

A kto to teraz będzie sprzątał Panie?

Gość • Sobota [03.08.2019, 19:51:04] • [IP: 37.47.69.***]

Do gościa z godziny 19:24 :46 potrzebna Ci korepetycja z pisowni co to za gwara z jakiej części Polski gdzie tak mówią!!

Gość • Sobota [03.08.2019, 19:44:53] • [IP: 46.77.164.***]

Zdjęto portret Lenina to i budynek się zaczyna sypać

Gość • Sobota [03.08.2019, 19:43:34] • [IP: 94.222.109.*]

Zaraz po zbudowaniu Galerjowca runeła cała klatka po zbadaniu ile jest cementu w zaprawie okazało się że sam piasek.

Gość • Sobota [03.08.2019, 19:37:34] • [IP: 178.238.247.**]

Czy ktos pomogl?? ze spadl.A swoja droga dziwie sie mieszkancom tego bloku ze do tej pory byli cicho.przeciez to juz od dawna widac! troszczyc sie trzeba wczesniej, czy nikomu to do tej pory nie przeszkadzalo?

Gość • Sobota [03.08.2019, 19:29:55] • [IP: 188.146.231.***]

Straszne, dlaczego on tak się sypie, tam potrzebny jest remont i to szybko.

Gość • Sobota [03.08.2019, 19:26:07] • [IP: 178.238.245.***]

Chcieli wspólnoty to mają, niech se teraz zrobią jak oszczędzają na przeglądach.

Gość • Sobota [03.08.2019, 19:25:34] • [IP: 88.156.206.***]

Galeriowiec może swego czasu był dość nowatorski ale to konstrukcja bardziej odpowiednia dla klimatu śródziemnomorskiego gdzie zimą rzadko kiedy temperatura spada poniżej +5'C i opady atmosferyczne są rzadkie. U nas niestety zimy potrafią być zarówno mroźne jak i słotliwe przez co budynki tego typu słabo spełniają swoje funkcje. Padający deszcz, chwytający mróz powodują swoje zniszczenia. Jedyne rozwiązanie to przeszklenie i zabudowanie balkonów i odcięcie ich od wpływów atmosfery zewnętrznej. Koszt ogromny swoją drogą ale możliwy do wykonania. Być może budynek straci swój włoski charakter ale będzie bardziej odpowiedni dla naszego klimatu.

Gość • Sobota [03.08.2019, 19:24:46] • [IP: 31.0.39.**]

To niemożliwe jest ze ten sufit spadnoł w galeriowcu !! Przecież one spadajom tylko na planktonie !! Ja w to po prostu nie wierzem ! Nie wierzem i kuniec ! Tu napewno jest specjalna manipulancja dziennikarska !

kolega jaśka żura • Sobota [03.08.2019, 19:23:15] • [IP: 176.221.122.**]

Pamiętam jak w tym galeriowcu zawaliła się cała klatka schodowa.Dobrze że nikt nie zginął.

Oglądasz 26-50 z 53
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■