POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [07.08.2019, 17:17:28] • Świnoujście

Turysta: Miasto i inne instytucje nie dają sobie rady

Turysta: Miasto i inne instytucje nie dają sobie rady

fot. Czytelnik

Co skłoniło turystę z Niemiec do takiego alarmującego wniosku? Opisał on swój pobyt w Świnoujściu, wrażenia z promenady i traktowanie najmłodszych. Czytelnik odniósł wrażenie, że plac zabaw dla dzieci jest podporządkowany zasadom kursowania ciuchci i innym celom komercyjnym.

- Piszę do Państwa, ponieważ miasto i inne instytucje nie dają sobie rady. Jestem turystą i przebywam tutaj w Świnoujściu z rodziną już od lat. Ale co się w tym roku na placu naprzeciwko muszli przy promenadzie dzieje, jest niewiarygodne. Dzieci nie mogą się swobodnie poruszać na terenie placu zabaw, bo ciuchcia, która tam się porusza ma pierwszeństwo.
Dziś nawet doszły bramki, które nie dozwalają poruszania się na terenie. Mój 4- letni syn na hulajnodze został przegoniony. Czy to jest wizytówka Świnoujścia dla turystów?- pisze zawiedziony pan Mariusz.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 63, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 63

Gość • Czwartek [08.08.2019, 10:36:37] • [IP: 188.146.161.**]

Trzeba w ooncu policje wezwac, Pan od ciufci tez mi zalazl za skore. Niech sprobuje jeszcze raz

Gość • Czwartek [08.08.2019, 10:03:15] • [IP: 88.156.235.***]

ro9wery i hulajnogi elektryczne to zmora Parku zdrojowego nie można normalnie spacerować powinni mi wyznaczyć jedną ścieżkę a nie gdzie mają ochotę

Gość • Czwartek [08.08.2019, 09:07:01] • [IP: 93.94.186.**]

Rozumiem, że to taki Niemiec jak ja Szwajcar? Nie stać na wczasy w dojczlandzie, to przyjeżdża tutaj? Niech wraca do ojczyzny,

Gość • Czwartek [08.08.2019, 08:46:39] • [IP: 37.8.231.***]

4 lata i na deskorolkę? Na swoim podwórku puszczaj szkraba to jest teren wszystkich!

Mewa • Czwartek [08.08.2019, 08:35:41] • [IP: 176.221.123.***]

Uważam, że sama ciuchcia dla najmłodszych nie jest problemem i nie koliduje z placem zabaw, natomiast to co co się dzieje z wszelkimi jezdzikami (gokarty, jeżdżące zwierzaki-maskotki itp.) w tej okolicy to jakiś dramat. Tam jest normalny dojazd do promenady dla dostawców, jeżdżą tam auta, a wśród nich ścigają się dzieciaki na tych pojazdach i jest zupełny chaos. Czy musi zdarzyć się tragedia, aby ktoś się tym zajął? Kto wyraził zgodę na korzystanie z tego dojazdu dla tych" jeździków"?

Gość • Czwartek [08.08.2019, 08:12:04] • [IP: 188.146.32.**]

Ciuchcia bardzo fajna sprawa, przede wszystkim bezpieczna alternatywa spędzania wolnego czasu. Co do pozostałych urządzeń tam jeżdżących to dziwię się rodzicom że puszczają na to swoje pociechy. Przeciez wszystkiego rodzaju rzeczy elektryczne (hulajnogi, deski itp.) Potrafią osiągnąć na tyle duża prędkość że przy zderzeniu dziecko połamane rodzic nawet nie zdąrzy dobiec żeby zareagować. A co do ciuchci to fajnie że gościu pomyślał i zadbał o swoich klientów wykupił plac i zabezpieczył dbając tym samym o Wasze dzieci

Gość • Czwartek [08.08.2019, 07:56:29] • [IP: 78.133.244.**]

haha dobre: Gość • Środa [07.08.2019, 23:55:10] • [IP: 5.173.0.***] A czemu Darek to Dariusz, a Marek to nie Mariusz?

Gość • Czwartek [08.08.2019, 07:37:46] • [IP: 83.23.252.***]

co sie martwic Niemcy przygarna Swinoujscie do siebie tylko trzeba dokonczyc inwestycje przyjda na gotowe, prezydent podpisze zgode i bedzie po sprawie, beda sie byczyc nad Swinoujskim morzem, prezydent lubi przybyszow z zagranicy bo byc moze jakas inwestycja powstanie i do kieszeni cos niecos moze wpadnie, to tylko przypuszczenia a nie stwierdzenia, abys my tego nie doczekali

Gość • Czwartek [08.08.2019, 00:23:51] • [IP: 176.221.122.***]

Cały plac jest dla dzieci przecież.

Gość • Czwartek [08.08.2019, 00:13:35] • [IP: 77.114.198.**]

Ta ciuch ciuch jest nie ok dla dziu dziu. Moga wpasc pod ciuch ciuch i nie bedzie ok. Jak to sie stanie to na iswino bedzie artykul o ciuch ciuch znowu i czemu inni nic z tym nie zrobili. Kazdy ma prawo zeby jezdzic gdzie chca ale przez ciuch ciuch to nie jest mozliwe. Chcialam sama wjechac autem ale mi tez nie pozwolili. CO ZA CIUCH CIUCH AUTO NIE MOZE ALE CIUCH CIUCH MOZE.

Gość • Czwartek [08.08.2019, 00:13:15] • [IP: 83.20.243.***]

Tutaj się zgodzę, strach puścić dzieci bo jeżdżą na tych dziwnych hulajnogach itp bardzo szybko nie patrząc na latających maluchów. Nie wiem kto na to zezwolił? Czy to jest teren prywatny ?

Gość • Czwartek [08.08.2019, 00:03:28] • [IP: 89.64.49.***]

Mogli byście się postarać o przychylniejsze potraktowanie sprawy poruszonej przez Pana Mariusza, polscy gospodarze miasta które przyjmuje turystów i z których ma korzyści finansowe.Wasze komentarze jak zwykle wyzwoliło niezmierzone pokłady buractwa.

Gość • Środa [07.08.2019, 23:55:10] • [IP: 5.173.0.***]

A czemu Darek to Dariusz, a Marek to nie Mariusz?

Paula Futerko • Środa [07.08.2019, 23:20:19] • [IP: 31.0.71.***]

Wieczorkiem powinien pan Mariusz wziąć na Spytki swoich Towarzyszy podróży i pojeździć tam rowerkiem produkcji radzieckiej.

Gość • Środa [07.08.2019, 22:16:42] • [IP: 46.169.136.***]

Dla informacji obeznanych czytelników... Ciuchcia nie jest niemiecka, prowadzi ją super Pan, jak najbardziej polak :)

Gość • Środa [07.08.2019, 21:45:48] • [IP: 46.169.136.***]

Barierki są dla bezpieczeństwa, jakby szanowny turysta nie zauważył... gokarty i dzieci wbiegały pod koła. Ciuchcia super sprawa dla dzieci i Pan Ciuchcia dba o to, żeby było bezpiecznie dla wszystkich!

Gość • Środa [07.08.2019, 21:35:23] • [IP: 37.47.72.***]

Polski Niemiec co się z nimi stało ??

Gość • Środa [07.08.2019, 21:32:14] • [IP: 178.238.245.**]

Jaki mądry nagle się znalazł...idź do lasu z dziećmi lub do parku. To jest zdrowsze niż Twoje głupie gadki.

Gość • Środa [07.08.2019, 21:20:46] • [IP: 78.10.206.**]

"Gość • Środa [07.08.2019, 17:24:48] • [IP: 5.173.65.**]" Lecz się idioto albo się...wyprowadź. A kimże ty jesteś, jakaś szlachta zza Buga przywieziona na ruskich czołgach?

Gość • Środa [07.08.2019, 21:12:45] • [IP: 81.204.98.**]

Pan turysta Mariusz...hahahakompleksy...i brak kultury

Gość • Środa [07.08.2019, 21:12:44] • [IP: 37.8.215.***]

Najjaśniej nam panujący nie trawi nowego pokolenia. Wytępił cały handel ukierunkowany na najmłodszych. To jedyne takie miasto w Polsce.

Gość • Środa [07.08.2019, 21:07:01] • [IP: 79.186.189.**]

Nie wiem dlaczego ciuchcia zawłaszczyła w całości ten plac.Przez kilka lat dzieci bawiły się na gokartach i była super zabawa.Teraz plac jest zamknięty nawet jak nie ma ruchu ciuchci.Nie wiem jakie jeszcze pomysły mają urzędnicy UM by tylko utrudnić dobre zakorzenione zwyczaje.Jak to wytłumaczyć dzieciom?

Gość • Środa [07.08.2019, 20:31:46] • [IP: 178.238.251.***]

Tam jest totalna masakra gokardy hulajnogi deskorolki jeżdżące zwierzaki i inne wszelakiego rodzaju gadżety jeżdżące no i ciuchcia MASAKRA ktoś powinien ż tym zrobić porządek porażka

Gość • Środa [07.08.2019, 20:21:37] • [IP: 37.248.213.**]

Wszelkie ciuchcie i lokomotywy na wyspie są Niemieckie! Zielona, niebieska i ta biała oraz UBB oraz Adlery więc turysto z, , Niemiec, , pretensje kieruj do swoich

Gość • Środa [07.08.2019, 20:03:27] • [IP: 188.146.224.***]

Dla dzieci, ale płatna

Oglądasz 26-50 z 63
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■