POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [01.08.2019, 17:50:42] • Świnoujście

Skatepark służy nie tylko amatorom deski i hulajnogi?

Skatepark służy nie tylko amatorom deski i hulajnogi?

fot. Czytelnik

Skatepark przy Urzędzie Miasta z założenia miał być miejscem dla miłośników ewolucji na deskorolkach i hulajnogach. Niestety, oprócz tej roli, spełnia również funkcję pijalni pod chmurką.

Miejsce znajduje się tuż w sąsiedztwie Urzędu Miasta, więc i ochrona niby lepsza, i wzrok urzędników skierowany częściej, niż gdzieś indziej. A jednak i tam odbywają się balangi, których uczestnicy pozostawiają niechciane pamiątki w postaci śmieci. Czyżby podczas weekendów teren był nienadzorowany?

Skatepark służy nie tylko amatorom deski i hulajnogi?

fot. Czytelnik

- Niedziela 8.30 ,skatepark, teren Urzędu Miasta Świnoujścia - balanga była i jak widać - niezła. I takich miejsc mnóstwo, tak że nie tylko bezdomni niekompletnie pozapinani - pisze Czytelniczka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 30, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-30 z 30

Pro skatet • Wtorek [10.03.2020, 10:15:00] • [IP: 83.0.154.***]

Ten skatepark nie nadaje się do jazdy i użytkowania przychodzą tam menele piją i niszczą powieszchnia co najwyżej służy do wybicia sobie zębów meneli tam więcej niż przeszkód te przeszkody co najwyżej są zdatne do przeniesienia na skatepark na Matejki I dobić tam poweszchnie przydało by się pomyśleć o innych i rozbudować skatepark na Matejki a nie kolejnie 500 boisk budować

Gość • Niedziela [04.08.2019, 20:47:03] • [IP: 62.69.253.**]

To miejsce od lat nie służy fanom sportów. Nawierzchnia nie nadaje się do jazdy na niczym, a figury to jakieś nieporozumienie. Już dawno powinno zostać rozebrane.

Wojtas • Piątek [02.08.2019, 17:04:14] • [IP: 80.192.130.***]

No proszę was :/ 2019 - ludzie dowiadują się o MDK-u. Wróć! Sk8parku ohho ohho oooouu yeaaah. Damy rade ludzie. W kupie siła! A kupa nas, w nas siła!y kupa. Kup Siły Zjednoczone!

Gość • Piątek [02.08.2019, 17:00:27] • [IP: 83.11.239.***]

Bogate Świnoujście a skatepark to pic na wodę fotomontaż. Miasto Międzyzdroje mniejsze a skatepark na wysokim poziomie. Bo tam jest władza miasta i porządek.

Gość • Piątek [02.08.2019, 16:45:32] • [IP: 178.238.252.**]

Szumna nazwa dla takiego zaniedbanego miejsca.Dziwi fakt, że to pod nosem Urzędu Miasta i...nikt tego nie widzi...choćby z okien.

Gość • Piątek [02.08.2019, 12:40:26] • [IP: 62.69.229.***]

a ja widziałem kto te śmieci tam podrzucił takie kawał chłopa na krótkich i krzywych nóżkach - zna go pół miasta

Gość • Piątek [02.08.2019, 12:14:59] • [IP: 176.221.122.*]

Tam są 2 rampy i nie ma gdzie jeżdzić

Gość • Piątek [02.08.2019, 12:04:12] • [IP: 77.88.191.**]

Skateboardziści dorastają..

Gość • Piątek [02.08.2019, 11:13:35] • [IP: 23.226.237.*]

A, gdzie mamy pic? To jest nasze miejsce na naszym terenie, my tutaj byliśmy pierwsi i pijemy u siebie i nikomu nic do tego... Policji jest tam za dużo i uważają się za Bogów, a to są jedyne systemowe pachoły robiący dobrze pisiorom i elgiebetystom.

Gość • Piątek [02.08.2019, 10:08:26] • [IP: 92.42.117.***]

PIĘKNY TEN SKATEPARK zadbany i czysty.

Gość • Piątek [02.08.2019, 09:23:19] • [IP: 176.221.122.***]

Czytenik-sygnalista chyba troche przesadzil, ale faktem jest, że akurat przy tym placyku zwanym skateparkiem nie ma ani jednego kosza na śmieci i UM mógłby tam załatwić chociaż jeden mały niebieściutki koszyk na odpady zmieszane i użytkownicy z pewnością nie pozostawiali by po sobie takiego syfu

Gość • Piątek [02.08.2019, 08:17:53] • [IP: 91.230.89.***]

Gdyby przeszkody przypominały skatepark z prawdziwego zdarzenia, środowisko użytkowników nie pozwoliło by na takie wykorzystanie inwestycji finansów publicznych. Z racji iż prezentowana przeszkoda bardziej przypomina mini zjeźdzalnie dla maluszków niż element skateparku, ciężko się dziwić brakiem zainteresowania wśród młodzieży. Typowy przykład jak źle można wydać pieniądze publiczne !

Gość • Piątek [02.08.2019, 07:59:12] • [IP: 83.11.63.***]

A CZYJA TO ROBOTA NIE WASZA, CO KRASNOLUTKI WAM TO ZROBILI, JAK DBACIE TAK MACIE I PO CO TE DURNE KOMENTARZE.

Gość • Piątek [02.08.2019, 07:39:14] • [IP: 37.47.131.***]

Od kiedy jest 500+ pijaństwo wzrosło

Gość • Piątek [02.08.2019, 06:22:15] • [IP: 176.221.123.***]

To nasza młodzież kochana wspomaga się płynami gdy pot zaleje im czoła. Przecież dzieci mają rodziców i to ONI powinni kontrolować swoje dzieci. Straż Miejska nie jest od pilnowania dzieciaków. ..

Gość • Czwartek [01.08.2019, 22:51:27] • [IP: 176.221.122.***]

Na Tym Warszowie to dopiero patola siedzi i żeruje na 500+

Gość • Czwartek [01.08.2019, 22:22:53] • [IP: 37.248.163.***]

84. *** - straż miejska w nocy nie pracuje. Policja jak najbardziej powinna 24h ogarniać pijaczków i znać miejsca gdzie spożywają trunki. Dużo ich nie ma...

Gość • Czwartek [01.08.2019, 22:02:24] • [IP: 178.238.245.***]

Przepięknie tylko nie ma tych pięknych drzew które dawały ochłody i cienia latem. Pieknie było w chłodzie posiedziec a teraz. ... pusto aż razi. Nie ma drzew . Poszło wszystko. ... i gdzie posiedziec? Na skwarze . Bo te niby sztuczne cienie za wysoko i nic nie ma. Haha kto to durnowate postawiło. Blachy

Gość • Czwartek [01.08.2019, 21:38:41] • [IP: 176.221.123.***]

nie tylko, zapraszam o 8.00 rano pod pomnik Orła Białego, albo pod pomnik na Placu Słwoianskim - tam piją.

Gość • Czwartek [01.08.2019, 21:24:34] • [IP: 5.173.84.*]

ZENADA PANIE KOMENDNCIE, LATWIEJ KWIATKI KLASC POD POMNIKIEM.ZADAJAC SIE Z PIJACZKAMI MOZNA POBRUDZIC PIEKNE BIALE KOSZOLKI.A DODATKU ZA PRANIE NIEMA.

Gość • Czwartek [01.08.2019, 20:20:10] • [IP: 77.252.46.**]

Śmietników tam nie ma. A te dużo, które tam były, to żydy na klucz pozamykały.

Gość • Czwartek [01.08.2019, 19:59:37] • [IP: 5.172.236.**]

Jaki Urząd, taki porządek. ...

świat na opak • Czwartek [01.08.2019, 19:57:07] • [IP: 164.127.29.***]

A ścieżki rowerowe służą rolkarzom i deskorolkarzom, hulajnogowcom oraz pieszym - wbrew przepisom; chodniki służą rowerzystom; jezdnie i.di.otom za kierownicami; zakręty służą Niemcom do parkowania; płyty wytłaczane laserowo służą podkulturze, czyli disco polo; smartfony do rzucania się pod samochody i tramwaje (to już epidemia w Polsce - zapatrzenie się w ekran przy przekraczaniu jezdni); niedziele i święta do niedawna służyły do nieświętowania (ludzie jak zwierzęta szukali koryta, czyli sklepów, centrów handlowych, zamiast różnic się od fauny poprzez świetowanie) - i tak dalej, i tak dalej.

Gość • Czwartek [01.08.2019, 19:46:54] • [IP: 5.173.84.*]

A straz miejska spi.Za blisko majana interwecje piesza a za daleko na jazde samochodem.

madka 500+ • Czwartek [01.08.2019, 19:39:26] • [IP: 62.69.251.***]

oj tam oj tam, dzieci sie bawiom

Gość • Czwartek [01.08.2019, 18:55:22] • [IP: 37.47.131.***]

Pozamykać sklepy 24h rozpijanie dzieci i młodzież ta jest na całej promenadzie poważni ludzie tak się nie zachowują !

Gość • Czwartek [01.08.2019, 18:40:45] • [IP: 5.173.136.***]

Normalne jak w każdym mieście

Gość • Czwartek [01.08.2019, 18:14:41] • [IP: 5.173.144.***]

Tak policja w nocy pracuje. Powinni dwa razy przejechać i zobaczyć co się tam dzieje.

Gość • Czwartek [01.08.2019, 18:14:08] • [IP: 37.47.143.*]

pod urzedem miasta?

Gość • Czwartek [01.08.2019, 18:13:32] • [IP: 37.47.143.*]

to jest proste wystarczy dozór ale moj niepokój budzi raczej stan rampy trzeba poprawic bo tam dzieci sobie krzywde zrobia

Oglądasz 1-30 z 30
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■