POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [29.07.2019, 15:56:30] • Region

Czytelnik o budowie S3: Prace mogłyby iść pełną parą także w weekend

Czytelnik o budowie S3: Prace mogłyby iść pełną parą także w weekend

fot. Czytelnik

Ruch nie był największy, a mimo to droga do Międzyzdrojów była prawdziwą męką – opisuje swoją sobotnią podróż do Międzyzdrojów jeden z naszych Czytelników. – Męczyłem się też patrząc na budowę S3. Jak na tak rozległą inwestycję, widziałem bardzo mało sprzętu.

Chciałbym napisać, że jednodniowa sobotnia wyprawa w weekend nad morze była bardzo przyjemna, jednak przejazd ze Szczecina do Międzyzdrojów i powrót zajął mi ponad 4 godziny! – pisze nasz Czytelnik. – Na niektórych odcinkach samochody poruszały się z prędkością 5 kilometrów na godzinę! Chociaż w miejscach, gdzie jechałem najwolniej albo stałem, na trasie nic się nie działo. Nie było kolizji, wypadków. Jedyny wypadek jaki widziałem, był w Brzozowie i tutaj akurat kierowcy nie mieli utrudnień, by jechać dalej. Gdzie tu sens?

Czytelnik o budowie S3: Prace mogłyby iść pełną parą także w weekend

fot. Czytelnik

Jechałem w sobotę z samego rana – czytamy dalej w liście. – Ruch nie był największy, a mimo to droga do Międzyzdrojów była prawdziwą męką. Męczyłem się też patrząc na budowę S3. Jak na tak rozległą inwestycję, widziałem bardzo mało sprzętu. Niewiele też się tam działo, choć prace mogłyby iść pełną parą także w weekend. Wokół nie ma domów. Nikomu by to nie przeszkadzało. Patrząc na ten marazm, nie wierzę, że inwestycje na S3 szybko się zakończą i będziemy jeździć tutaj jak w cywilizowanym świecie.

Czytelnik o budowie S3: Prace mogłyby iść pełną parą także w weekend

fot. Czytelnik

O odniesienie się do listu poprosiliśmy Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Czekamy na odpowiedź.

Wspomniany przez Czytelnika wypadek w Brzozowie (w powiecie goleniowskim) miał miejsce w sobotę około godz. 10. Zderzyły się 4 pojazdy. Na miejsce wysłano dwa zespoły ratownictwa medycznego. Jak poinformowała nas straż pożarna, nikomu nic się nie stało, nikt też nie trafił do szpitala.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-42 z 42

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 20:37:03] • [IP: 5.173.107.**]

Wiecznie marudza i narzekaja... Co za ludzie tu mieszkaja...

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 20:21:28] • [IP: 188.146.97.**]

Pewnie że mogły by iść pełną parą!! Bo po co robotnicy mają odpoczywać w weekend po ciężkiej pracy, z rodziną też nie muszą spędzać czasu w niedzielę przy obiedzie.

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 19:46:43] • [IP: 77.88.191.**]

takie zaleglosci jakie zostawilo PO SA NIE DO ODROBIENIA w 4 lata, a i tak robia bardzo duzo. Brawo PiS tak trzymac!

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 18:59:25] • [IP: 178.235.146.***]

Też jestem zachwycony postepem prac.

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 18:28:26] • [IP: 31.183.217.***]

Do :Gość  Poniedziałek [29.07.2019, 17:25:22]  [IP: 83.11.239.***] Ile kilometrów autostrad i dróg szybkiego ruchu zbudował PiS począwszy od 2016 roku ? No ile ? Konkretnie w km, choć prędzej będzie w metrach. Na S3 z Szczecina wykonawcy w ubiegłym roku porzucili plac budowy. W połowie tego roku pojawiły się jakieś ekipy ratunkowe. Trwa klajstrowanie. Jak przebiega budowa promu dla PŻB w wirtualnej stoczni szczecińskiej ? Już zmontowano kadłub ?

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 18:12:26] • [IP: 80.245.188.***]

Co za gość. Przedostatnio jechałem w maju. Ostatnio tydzień temu.jestem totalnie zachwycony jak prace postępują. Gość chyba jest ślepy albo narzekania ma w naturze. Czas leczyć oczy lub psychikę

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 18:09:14] • [IP: 164.127.29.***]

29.07.2019, 16:08:54 • IP: 185.135.195.* i 17:25:22] • [IP: 83.11.239.***] - trudno zapomnieć" zdążenie"z autostradą przed Euro'2012 odbywającym się na Ukrainie i w Polsce, czyli dumne ogłoszenie przez władzę PO+PSL" przejezdności" autostrady (możliwości powolnego przejazdu, nie w tempie autostrady), czyli przypomniał się peerelowski" wyrób czekoladopodobny", jaki wygenerowano w latach stanu wojennego (w ogóle, w l.80.), gdy nawet czekolada była racjonowana na kartkach.

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 17:38:27] • [IP: 176.221.122.***]

Zawsze można skorzystać z objazdu przez Stepnicę.

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 17:25:22] • [IP: 83.11.239.***]

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 16:08:54] • [IP: 185.135.195.*] Takiego rozmachu jak widzimy przy budowie S3 na odcinku od Szczecina w kierunku do Świnoujścia nie widzieliśmy nigdzie wcześniej. Czytelnikowi coś się POmerdało. Widzieliśmy i nadal widzimy POprawki na A4 POzostawione przez POprzedni rząd (albo) nierząd jak kto woli.

maxx • Poniedziałek [29.07.2019, 17:22:43] • [IP: 178.238.249.**]

Może czytelnik zamiast narzekać w trakcie jazdy do Międzyzdrojów, sam zakasa rękawy i pomorze w czynie społecznym budującym tę drogę a może nawet, jeśli chce zostanie zatrudniony na etat 7 dni w tygodniu, 365 w roku. WEŹ SIĘ CHŁOPIE OGARNIJ I POMYŚL O INNYCH. Każdy potrzebuje odpoczynku, nikt nie jest niewolnikiem.

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 17:04:12] • [IP: 188.146.44.***]

Ten co to napisał mógł jechać pociagiem.W Niemcach w weekendy też mają wolne przy drogach.PO czekałby do poniedziałku i byłby szczęśliwy widokiem drogowców.

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 16:58:02] • [IP: 83.11.239.***]

Nalać wody do wanny i wykąpać się w domu. A też dzieki wolniejszej jeździe do Świnoujścia zapłacimy mniej za krótsze parkowanie w mieście. Ciągle komuś cos nie pasuje.

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 16:49:43] • [IP: 164.127.29.***]

" Gdzie tu sens?" Podpowiadam oczywistość, coś co wypisano na żółtych tablicach: sugerowana trasa jazdy" morze-Szczecin" - przez Stepnicę. Nawet sam ją przerabiałem rowerem. Szybciej, lepiej, więcej, taniej - jak napisał w sloganie wyborczym prezesowi Kozłowskiemu Ferdek Kiepski.

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 16:46:06] • [IP: 5.173.153.**]

Czytelnik jakiś.totalny d.e.b.il. ... Budowa idzie na maxa szybko.jak się wyjazd za tylko raz na rok to są takie skutki że się nie widzi postępów pracy.czytelni maskra

j444 • Poniedziałek [29.07.2019, 16:42:25] • [IP: 176.221.123.***]

A czytelnik dlaczego jechał nad morze, a nie pracował w weekend, jak wszyscy to wszyscy.

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 16:38:19] • [IP: 89.202.135.***]

wy na wszystko bedziecie marudzic. Z punktu widzenia budowlanca bardzo sprawnie im to wszystko idzie

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 16:08:54] • [IP: 185.135.195.*]

S3 - czyli jak PiS buduje autostrady i trasy szybkiego ruchu. Podobny rozmach jak przy budowie promu dla PŻB w wirtualnej stoczni w Szczecinie

Oglądasz 26-42 z 42
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■