POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.07.2019, 08:08:11] • Świnoujście

Jakie widoki czekają na turystów w naszym mieście?

Jakie widoki czekają na turystów w naszym mieście?

fot. Czytelnik

Oprócz parku, skwerów, promenady, przyjezdni mogą "podziwiać" również mniej atrakcyjne widoki. Zapewniają je lokalni konsumenci taniego alkoholu, którzy już na stałe wpisali się w pejzaż naszego miasta. O swoich wrażeniach napisał do redakcji zniesmaczony turysta.

"Jestem turystą w Waszym pięknym mieście.Niestety oprócz pięknych widoków na plaży można również podziwiać widoki załączone na zdjęciu. Panowie ze zdjęcia upajali się alkoholem pół dnia na ławeczce, krzyczeli do przechodniów aż w końcu zasnęli. Sytuacja miała miejsce na ulicy Sienkiewicza.Policja przejeżdżała kilkukrotnie - nawet w momentach kiedy panowie raczyli się butelką wódki. Zero reakcji.Czy tak to powinno wyglądać? Odpowiednie władze powinny się tym zainteresować."- pisze, nie bez racji Turysta.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 121, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 121

Gość • Wtorek [30.07.2019, 10:34:45] • [IP: 23.226.237.*]

Gołodup
5353;ec...

Gość • Wtorek [30.07.2019, 10:34:11] • [IP: 185.13.106.***]

Ci kombatanci dobrej zmiany są całkiem nieźle wypasieni. TO SĄ POTENCJALNI WYBORCY.

Gość • Wtorek [30.07.2019, 10:30:29] • [IP: 176.221.122.***]

Powalił ich klimat i widok Promenady, a miało być tak pięknie

Gość niedzielny • Wtorek [30.07.2019, 10:29:51] • [IP: 176.221.122.***]

Rootboys 😂🤣

Gość • Wtorek [30.07.2019, 10:29:41] • [IP: 31.11.131.**]

Komary na tej gołej sempiternie to miały giga radochę!

Gość • Wtorek [30.07.2019, 10:24:15] • [IP: 80.245.188.**]

a niech sobie siedzą aż tak ci to czytelniku przeszkadza... stary zaropiały pierdziuchu. nie każdy w życiu jest w stanie sobie poradzić. niektórzy lądują na ulicy i co cię ci ludzie interesują... może podejdź zapytaj się czy potrzebują pomocy a nie jak ta ostatnia piz*a robisz zdjęcie zza krzaków i jak to było za czasów komunizmu szybko podkablować towarzyszowi... żenada

Gość • Wtorek [30.07.2019, 10:16:46] • [IP: 37.47.2.**]

Ulice i chodniki sa w podobnym stanie jak ci panowie. Syf, kiła i mogiła. Wstyd!! Mamy rok 2019! Niby jedno z najbogatszych miast. Brawo dla gospodarza garbowanego liska!! Jacy mieszkańcy taki prezio

Gość • Wtorek [30.07.2019, 10:07:54] • [IP: 31.183.217.***]

Niewidzialna Ręka Rynku to uczyniła. Zaimplantowana w Polsce przez kolegów pana premiera - bankstera. Przemieliła ludzi i tych nieporadnych życiowo wyrzuciła na śmietnik. Idzie pełną parą czyszczenie niesprywatyzowanych kamienic i domów. Firmy lichwiarskie oraz obsługujące je kancelarie adwokackie udzielają" chwilówek" ogłupionym ludziom, a potem bezlitośnie pozbawiają ich mieszkań w majestacie" prawa" (i sprawiedliwości społecznej). Inwestorzy przerobią je na" apartamenty" po 12.500 zł za m2. Interes się kręci. Ludzie na śmietniku życia. Piją alkohol. A co mają robić jak społeczeństwo ich wypluło i udaje, że ich nie ma ? Finlandia zmniejszyła liczbę bezdomnych o 50% podczas gdy my zwiększamy. W jaki sposób. To trzeba poszukać w internecie. Jan Wołek śpiewał kiedyś na FAMIE o Janie Kaczorowskim dziiadzie ulicznym (byłym skrzypku filharmonii) co siedzi i czyta neon gdy spoleczeństwo biegnie obok. Biegniemy obok. Jesteśmy coraz gorsi. Cieszymy się naszą miską ryżu.

Gość • Wtorek [30.07.2019, 10:06:39] • [IP: 176.221.123.***]

Teraz tylko wezwać karetkę.

Gość • Wtorek [30.07.2019, 10:05:06] • [IP: 185.13.106.***]

TAK NA DOBRĄ SPRAWĘ CI KOMBATANCI DOBREJ ZMIANY ZDRZEMNĘLI SIĘ NA ŁAWECZCE A JEDEN OPALA PÓŁ DUPY- BARDZO PRAWDOPODOBNE ŻE ROBI TO ZGODNIE Z PRAWEM. NA PLAŻY WIDAĆ CAŁE DUPY ZE STRINGAMI I TAM TO NIKOGO NIE GORSZY NIE WSPOMNĘ. DOBRZE ŻE NIE SRA TYLKO GÓWNO ROZMAZUJE.

Gość • Wtorek [30.07.2019, 10:04:53] • [IP: 5.173.152.***]

Kajko i Kokosz z Parku Zdrojowego.

Gość • Wtorek [30.07.2019, 09:59:28] • [IP: 37.47.160.**]

Wielki mi halo...zniesmaczony turysta. To skąd on przybył, z księżyca? To problem nie tylko Świnoujścia...

Gość • Wtorek [30.07.2019, 09:58:51] • [IP: 31.11.130.**]

Konstytucja im to gwarantuje. ..

Gość • Wtorek [30.07.2019, 09:58:48] • [IP: 151.248.62.***]

Przecież to są... Turyści.

Gość • Wtorek [30.07.2019, 09:58:26] • [IP: 80.245.190.***]

i tu powinni pojawić się Panowie ze straży miejskiej... o ile takie rzeczy zdarzają się na całym świecie o tyle można by po osiągnięciu nirvany ich przenieść a straż miejska pasuje do takiego zadania idealnie...

Gość • Wtorek [30.07.2019, 09:55:30] • [IP: 82.174.234.**]

To też turyści. Jest to nowa gałąź turystyki bardzo popularna w Świnoujściu. Turystyka bezdomna

Gość • Wtorek [30.07.2019, 09:52:57] • [IP: 185.13.106.***]

To ci turyści co na 500+ się nie załapali ale z niego żyją bo ktoś im na tą wódę dał na pewno nie pracowali. ONI TU SĄ TURYSTYCZNIE PARK POMYLILI Z PLAŻĄ NUDYSTÓW. A co do Policji taka będzie ichnia przyszłość za wysługiwanie się władzy społeczeństwo im odpłaci kwestia czasu.

Gość • Wtorek [30.07.2019, 09:45:06] • [IP: 176.221.122.***]

Toż to Bieszczadnicy na urlopie nad morzem, tak zadziałał na nich nadmorski klimat.

Gość • Wtorek [30.07.2019, 09:31:04] • [IP: 176.221.122.***]

oh oh oh, a w Hiszpanii czy we Włoszech co jest :) ? Mamy i tak mniej pijaczków niż kiedyś, już nie robią obie pielgrzymek do kurortu :D

Gość • Wtorek [30.07.2019, 09:25:39] • [IP: 94.254.202.***]

A ktoś widział streetworkera przy bezdomnych w tym roku? Podobno gmina mu płaci pensję co miesiąc.

Gość • Wtorek [30.07.2019, 09:22:41] • [IP: 5.173.144.***]

Shreki

Gość • Wtorek [30.07.2019, 09:06:16] • [IP: 79.191.61.**]

A policja na łódeczce wakacyjnie sobie pływa i czepia się z nudów kajakarzy, Panie KOMENDANCIE CZAS SIĘ ZABRAĆ ZA PODWŁADNYCH PRZECIEŻ ZA PORZĄDEK I BEZPIECZEŃSTWO W TYM MIEŚCIE ODPOWIADA PAN OSOBIŚCIE.

Gość • Wtorek [30.07.2019, 09:02:38] • [IP: 178.238.245.***]

Powinni ich wywozić na Karsibory i wrzucać do wody, może by sie trochę obudzili i przy okazji obmyli !

Gość • Wtorek [30.07.2019, 08:55:50] • [IP: 176.221.123.**]

policja kroii normalnych za jedno piwo na ławce w upał a pijaków omijaja tak samo jak niemców uroki świnoujścia

Gość • Wtorek [30.07.2019, 08:50:31] • [IP: 31.11.130.***]

a co ma policja z nimi zrobić? zutylizowac ?wywieźć do lasu żeby ten widok nie kalał oczu turysty, który widocznie nie ma co robić skoro przez pół dnia patrzy na dwóch meneli na ławce. Może jakis fetysz i ukrute fantazje turysty? wielu turystów mogłoby się uczyc kultury od bezdomnych a i zapachy spoconych Januszy na promenadzie niewioele odbiegają od zapachu menela

Oglądasz 76-100 z 121
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■