POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.07.2019, 08:08:11] • Świnoujście

Jakie widoki czekają na turystów w naszym mieście?

Jakie widoki czekają na turystów w naszym mieście?

fot. Czytelnik

Oprócz parku, skwerów, promenady, przyjezdni mogą "podziwiać" również mniej atrakcyjne widoki. Zapewniają je lokalni konsumenci taniego alkoholu, którzy już na stałe wpisali się w pejzaż naszego miasta. O swoich wrażeniach napisał do redakcji zniesmaczony turysta.

"Jestem turystą w Waszym pięknym mieście.Niestety oprócz pięknych widoków na plaży można również podziwiać widoki załączone na zdjęciu. Panowie ze zdjęcia upajali się alkoholem pół dnia na ławeczce, krzyczeli do przechodniów aż w końcu zasnęli. Sytuacja miała miejsce na ulicy Sienkiewicza.Policja przejeżdżała kilkukrotnie - nawet w momentach kiedy panowie raczyli się butelką wódki. Zero reakcji.Czy tak to powinno wyglądać? Odpowiednie władze powinny się tym zainteresować."- pisze, nie bez racji Turysta.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 121, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 121

Gość • Czwartek [01.08.2019, 07:02:07] • [IP: 185.13.106.***]

KOMBATANCI DOBREJ ZMIANY PLANOWALI SIĘ ZESRAĆ A POSNĘLI.

Gość • Środa [31.07.2019, 23:27:09] • [IP: 162.247.74.***]

Mandat za picie w miejscu publicznym, to segregacja obywateli na biednych i bogatych. dotyczy, to zwłaszcza tz." ogródków" wystawionych na ulacach miasta. Koleś pijący piwo za 6 zł nie płaci kary a pijacy piwko ze sklepu za 1, 5 stojący 20 cm od pierwszego płaci mandat. To gwałci podstawowe konstytucyjne prawo równości obywateli wobec prawa! Albo zakaz picia na ulicach BEZWZGLĘDNY albo każdy pije za swoje tak jak chce i na ile go stać!

Robi • Środa [31.07.2019, 22:37:11] • [IP: 77.253.30.***]

Wyborcy PO wypisz wymaluj

Gość • Środa [31.07.2019, 17:40:53] • [IP: 176.221.122.**]

jak znany w Ś-ciu komornik chciał zlicytować mojej koleżance mieszkanie za 5 000 zł długu, bo 5 lat temu miała zapłacić za kibel, wanne i zlewozmywak a tego nie zrobiła a jest uczciwa i całe życie pracuje. to jest odpowiedz s kąd sie biora bezdomni hahaha

Gość • Środa [31.07.2019, 15:37:53] • [IP: 95.129.224.**]

ten turysta to homofob, każdemu należy się szacunek i poczucie wolności nawet LGBT owcom ławkowym.Troszkę tolerancji turysto..

Gość • Środa [31.07.2019, 14:31:17] • [IP: 37.47.163.***]

To dlatego ze w pubach bardzo drogie piwo i lepiej sie napic na lawce na swiezym powietrzu. Taniej i zdrowiej.

Gość • Środa [31.07.2019, 13:42:44] • [IP: 185.210.38.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [31.07.2019, 12:02:57] • [IP: 77.88.191.**]

Naturyści nie odwiedzają naszych parków

Gość • Środa [31.07.2019, 01:26:29] • [IP: 37.8.230.**]

I o co szum, jak a sienkiewicza to tam jest wesoło. pewnie balowali u kierowniczki. imprezowicze nie tylko tacy tam bywają. gosia nie przebiera. a może kuracjuszowi żal?

Gość • Środa [31.07.2019, 01:09:27] • [IP: 178.238.254.**]

Oni są tu w domu. Nad ranem naszczają, wykąpią się w morzu, fontannie. Rano wczasowicze" po upajają" się wodą morską lub z fontanny i wszystko wraca do normy. Nam mieszkańcom zostaje czekać, na okres po sezonie cieszymy się wtedy" świerzynką" łącznie z zarciem. Turyści ogarną wszystko, a potem pełny luz. Nie podoba się? To SPADÓWA. STANOWCZO WOLĘ TYCH ZULI, MNIEJ SZKODLIWI.

Gość • Środa [31.07.2019, 00:08:02] • [IP: 176.221.123.**]

A może to zbłąkani i zmęczeni turyści ?

Gość • Wtorek [30.07.2019, 23:25:53] • [IP: 5.173.144.**]

To było jest i będzie was nie będzie a to będzie Jacob R

Gość • Wtorek [30.07.2019, 23:21:51] • [IP: 77.252.46.***]

Zniesmaczony turysto, a u Was nie ma bezdomnych.

Gość • Wtorek [30.07.2019, 23:20:08] • [IP: 77.252.46.***]

Zniesmaczony turysta, a u nich nie ma bezdomnych.

Gość • Wtorek [30.07.2019, 23:18:02] • [IP: 37.8.231.**]

nie dobitki z 500+. ...

Gość • Wtorek [30.07.2019, 22:37:50] • [IP: 193.81.133.***]

jaki prezydent tacy poddani

Gość • Wtorek [30.07.2019, 22:24:58] • [IP: 176.221.123.***]

Oj czekają na autobus..a ze autobusy jeżdżą jak chcą i nie wg rozkładu, to podróżni komara przycieli..wielkie haloo

Gość • Wtorek [30.07.2019, 21:41:18] • [IP: 5.173.152.**]

LEWACKIE PRAWO EU nakazuje dbać o wszelką PATOLOGIĘ a PATOLE to " zagubieni obywatele"...KARAC ZA WOCZEGOSTEO i ZATRUWANIE innym przestrzeni ! OSTRO z tą ZARAZĄ !!👊

Gość • Wtorek [30.07.2019, 21:15:36] • [IP: 178.235.146.**]

czy to kusy?

Gość • Wtorek [30.07.2019, 20:55:29] • [IP: 94.254.160.**]

aaa i jszcz niedokończona Promenada 'Zdrowia' i Historyczna - też niewykonane.

Gość • Wtorek [30.07.2019, 19:47:00] • [IP: 80.245.189.***]

To jest HAPPENING pod tytułem" Moja przyszłość w dobrej zmianie" :-)) Osoby występujące to Prawdziwi naturszczycy !

Gość • Wtorek [30.07.2019, 19:33:33] • [IP: 185.13.106.***]

Wystarczy rano przejść się nad morzem przy wydmach i parku koło Grodka tam są ich setki o 4 rano już wszystkie ławki zajęte same menele. Trochę lepiej około 7 wtedy gdzieś znikają. Raz tam kolega widział patrol policji ale chyba do nieboszczyka przyjechali.

Gość • Wtorek [30.07.2019, 19:24:10] • [IP: 81.204.98.**]

Wladza i sluzby porzadkowe zupelnie nie radza sobie z nimi..to okropne, aby nie miec planu jak oczyscic miasto z tego elementu smierdzacego..

Gość • Wtorek [30.07.2019, 18:48:04] • [IP: 95.129.225.**]

Niejaki zastępca prezydenta S. kilka lat temu wsławił się na całą Polskę akcją ze pozbędzie się żebraków ze świnoujścia bo będzie im dawał bilety na pociąg. No ale najwyraźniej mu się skończyły. I od kilku lat mają tu swoje eldorado.

Gość • Wtorek [30.07.2019, 18:39:38] • [IP: 176.221.123.***]

Mam pomysl niech kazdy zerwie galaz iprzyleje w dupsko

Oglądasz 1-25 z 121
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■