POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [28.07.2019, 15:20:52] • Świnoujście

Czytelnik: Ten filmik przeczy temu, co mówią nasze władze. Zobacz film!

Czytelnik: Ten filmik przeczy temu, co mówią nasze władze. Zobacz film!

fot. Czytelnik

Wyjaśnienia w sprawie czasu i przebiegu odkomarzania, które otrzymaliśmy z UM, zdają się przeczyć stanowi faktycznemu. Przynajmniej tak wynika z filmów nagranych przez mieszkańca prawobrzeża.



- W nawiązaniu do ostatniego artykułu w sprawie odkomarzania przesyłam krótkie filmiki jak to jest w prawobrzeżnej części miasta, było to wczoraj o godzinie 19:00. Zgodnie z zapewnieniami pani z magistratu tego typu przedsięwzięcia powinny być wykonywane w godzinach porannych lub wieczornych, a widać tak nie jest. Nie zdążyłem uchwycić wszystkiego, ale dzieci z placu zabaw pouciekały - pisze Czytelnik.

Czytelnik: Ten filmik przeczy temu, co mówią nasze władze. Zobacz film!

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-42 z 42

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 19:41:56] • [IP: 77.255.100.***]

Przecież 19 to pora wieczorna. O co chodzi?

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 13:48:00] • [IP: 176.221.122.**]

Co to ma być, chyba żart ze strony miasta! Komarów jest coraz więcej, dlaczego nie ma efektów tego odkomarzania! Hałas po nocach i nad ranem, do 6.00 rano obowiązuje chyba cisza nocna! Mogłabym to zrozumieć gdyby były efekty ale to są jakieś jaja za które ktoś weźmie pieniądze. Czy władza tego nie widzi!?

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 11:32:45] • [IP: 185.210.39.**]

I za takie odkomarzanie im sie placi. To jakas farsa. Moze w koncu magistrat ruszy dupsko i sie zainteresuje jak to jest robione. Bo na chwile obecna to jest zenada.

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 10:01:52] • [IP: 5.173.128.**]

A" Ten"od SNIKERSA jeszcze się nie wypowiedział?

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 09:31:35] • [IP: 176.221.110.***]

Na przytorze omijają ulice boczne, za to na drogi prywatne jak najbardziej jadą i jeżdżą bardziej skrupulatnie niż na normalnych. Ciekawe dlaczego.

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 09:05:30] • [IP: 172.26.160.**]

W Przytorze to samo tylko, że nie zadaje sobie trudu wjeżdżania w boczne uliczki. Oczywiście pani rzecznik nie widzi problemu.

Gość • Niedziela [28.07.2019, 23:22:59] • [IP: 88.156.206.***]

Na youtube są filmy pokazujące urządzenia o nazwie Mosquito Magnet® Zamiast płacić firmie która nic nie robi z tym, by nie było komarów, te pieniądze należy przeznaczyć na zakup takich urządzeń, które rozmieszczone wokół dzielnic wykażą się przynajmniej jakąś skutecznością.

Gość • Niedziela [28.07.2019, 22:47:31] • [IP: 178.238.246.***]

Żenada, firma krzak

Gość • Niedziela [28.07.2019, 21:34:32] • [IP: 62.69.229.**]

Głupie komary, to one nie wiedzą, że mają poruszać się po ulicach?

Gość • Niedziela [28.07.2019, 20:47:13] • [IP: 37.30.17.***]

ludzie czy wy macie coś z łbami? jak nie odkomarzają to wielki problem że są komary a jak coś robią to do wszystkiego się przyczepicie.brak słów

Gość • Niedziela [28.07.2019, 20:39:15] • [IP: 46.169.198.***]

DO Gość • Niedziela [28.07.2019, 16:47:34] • [IP: 94.254.225.**]19 rano jest u tych, którym zegarki chodzą do tyłu, czyli taki osobnik po prostu się odmładza...

Gość • Niedziela [28.07.2019, 20:26:00] • [IP: 37.47.138.**]

ok ale jaki w tym problem ?

Gość • Niedziela [28.07.2019, 20:16:47] • [IP: 77.252.46.**]

Oni z tej rury rozpylają komary. Zanim rozpylali komary, to było ich mniej.

Gość • Niedziela [28.07.2019, 20:03:36] • [IP: 62.69.203.***]

3 dni temu na Warszowie odkomarzli o godz 1:30 w nocy

Gość • Niedziela [28.07.2019, 19:30:18] • [IP: 37.47.188.***]

U pana radnego to nawet w wychodku odkomarzali co by mu komary dupska nie pogdyzli.

Gość • Niedziela [28.07.2019, 19:23:12] • [IP: 31.2.34.***]

tym dymem to sobie moga jezdzic 24 h i hu... to da tylko opryski sa skuteczne

Gość • Niedziela [28.07.2019, 18:18:13] • [IP: 5.173.128.***]

Może janusz spycham innych bo jede na prom i co Pan mi zrobi kazał adasiowi depnąć żeby ogień był i poszlo

Gość • Niedziela [28.07.2019, 18:05:33] • [IP: 37.47.169.***]

za wjechanie na posesje wolaja 50zl!

Gość • Niedziela [28.07.2019, 17:49:41] • [IP: 37.47.188.***]

Mi muszą zapłacić też jak swoim rumburakiem jeżdżę i odkomarzam nieświadomie a mam nie byle co 1.4 w gazie.

Gość • Niedziela [28.07.2019, 17:28:27] • [IP: 176.221.122.***]

Parę dni temu ok 02:50 na wojska Polskiego.. Życie

Gość • Niedziela [28.07.2019, 17:28:07] • [IP: 37.47.180.*]

Ewidentnie się pospieszyli, o 19-tej jeszcze są aktywne pszczoły i trzmiele.

Gość • Niedziela [28.07.2019, 17:21:59] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Niedziela [28.07.2019, 15:28:11] • [IP: 5.173.60.**] Nie mów cię mi że te auto od tak sobie jeździło i odkomarzalo ale ja się pytam co on odp...dolił Ktoś to zrozumiał? Może chociaż autor.

Gość • Niedziela [28.07.2019, 17:21:22] • [IP: 79.186.49.***]

Ten dymek wydobywajacy się na jezdnie z tylnej części samochodu nie jest skuteczny absolutnie.Komary jak były tak są i gryzą okropnie.Szkoda pieniedzy na takie przejazdy po okolicach.Komary siedzą sobie w krzakach, zaroslach a nie na ulicy.Rozwiazcie ten problem bardziej skutecznie bo ludzie są zbulwersowani i wsciekli.Jest pelnia lata, a wyjscie na ogród czy spacer nie realne.Mieszkanka Osiedla Warszow.

Gość • Niedziela [28.07.2019, 17:15:17] • [IP: 188.146.97.**]

To jest skandal !! O 19 rano takie rzeczy robić!!?

Gość • Niedziela [28.07.2019, 17:13:37] • [IP: 83.11.179.***]

Na naszym osiedlu jeździł koło drugiej w nocy, hałas nieprzeciętny.

Gość • Niedziela [28.07.2019, 17:06:49] • [IP: 31.0.86.**]

Odkomarza się po lasach i zbiornikach to jest przeploszanie dla turystów na koniec sezonu wszystko zniknie... Komary zostana

Gość • Niedziela [28.07.2019, 16:57:04] • [IP: 93.94.190.***]

TO NIE ODKOMARZANIE ALE CHYBA DOKARMIANIE KOMARÓW

Gość • Niedziela [28.07.2019, 16:54:57] • [IP: 176.221.122.***]

Doszły mnie słuchy, że można było tych Panów wpuścić na swoją posiadłość za dodatkową opłatą. Komuś w UM chyba cos się pomyliło z czymś!!

Gość • Niedziela [28.07.2019, 16:47:34] • [IP: 94.254.225.**]

A 19.00 to rano czy wieczór? Naprawdę dajcie spokój...

Gość • Niedziela [28.07.2019, 16:43:00] • [IP: 37.47.150.***]

Dzieci na podwórku się bawily, dwójka ludzi biegła obok a dziad psikal im w twarze, tak było koło mnie, na mieczowej, to jest w porządku?

Gość • Niedziela [28.07.2019, 16:36:23] • [IP: 5.173.128.***]

To nie było odkomarzanie, tylko auto w dieselu. ;)

Gość • Niedziela [28.07.2019, 16:34:48] • [IP: 5.173.136.**]

To nie jest. Trzeba chodzić a nie jechać. Kto zbija za to kasę... Jak pamiętam to kiedyś ludzie chodzili i koło krzaków chodzili a nie na ulicy. Dym znika... Widać dobra firma... Kto jej dał przetarg...

czy bąki auta coś zmienią • Niedziela [28.07.2019, 16:22:10] • [IP: 164.127.29.***]

Zaraz, skoro to było ok.g.19, to to wedle wszelkich reguł w naszej szerokosci geograficznej JEST WIECZÓR, tak więc tu nie widzę niezgodności z tym, co mówiły władze. Natomiast nie za bardzo rozumiem skuteczność puszczania dymnych bąków przez samochód, puszczania ich w tył, na" beton-asfalt"... dlaczego nie w krzaki obok? Choć, kurde, trudno w ogóle zrozumieć filozofię tej chemicznej broni, bo wyrzyna się przy okazji inne owady i Iswinoujscie ma następny temat: martwe trzmiele nad Basenem Północnym. - Dodam tylko na koniec, że czytałem we wpisach forumowiczów, iż odkomarzano o 2:30 w nocy -hałasowano, budzono ludzi; dodam że ja sam ok. 2 lata temu przy okazji załatwiania jakiejś sprawy, wspomniałem pani po drugiej stronie telefonu, że widziałem odkomarzających ok.g.12 w dzień - od razu wyczułem emocje, pani wypytała mnie, gdzie to było, dokladnie kiedy. Tak więc i władze mają kłopoty związane z współpracą z firmami odkomarzającymi. -To do roboty, władzo!

Gość • Niedziela [28.07.2019, 16:21:42] • [IP: 31.0.70.**]

Żenada, firma krzak

Gość • Niedziela [28.07.2019, 16:20:01] • [IP: 31.0.87.**]

Ludzie wam to już nic nie odpowiada !! Powinny was te komary po wpier...C żywcem czytelnik to jakiś beneficjent 500 + zawsze rozczeniowy normalny człowiek by na to Uwagi nie zwrócił ale znajdzie siectzki sygnalista i pisze jeszcze żeby to było z sensem artykuł z dupy

Gość • Niedziela [28.07.2019, 16:16:59] • [IP: 188.146.67.***]

Auto się zepsuło i panika XD

Gość • Niedziela [28.07.2019, 16:09:37] • [IP: 80.245.189.***]

Wczoraj na osiedlu Basztowa to samo. Smród gryzl w gardło

Gość • Niedziela [28.07.2019, 16:05:44] • [IP: 188.147.105.***]

Taka prawda niby kasa idzie na walkę z komarami a tu kasa idzie pod stołem

Gość • Niedziela [28.07.2019, 15:52:05] • [IP: 77.252.46.**]

Oni tym hałasem, to płoszą komary, a nie odkomarzają.

Gość • Niedziela [28.07.2019, 15:47:54] • [IP: 77.252.46.**]

Głośniej się nie da?

Gość • Niedziela [28.07.2019, 15:32:56] • [IP: 176.221.123.**]

A to 19:00 to nie godzina wieczorna?

Gość • Niedziela [28.07.2019, 15:28:11] • [IP: 5.173.60.**]

Nie mów cię mi że te auto od tak sobie jeździło i odkomarzalo ale ja się pytam co on odp...dolił

Oglądasz 1-42 z 42
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■