POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [26.07.2019, 17:26:24] • Świnoujście

Wejście na plażę od Powstańców Śląskich gotowe ma być do końca tygodnia

Wejście na plażę od Powstańców Śląskich gotowe ma być do końca tygodnia

fot. Urząd Miasta Świnoujście

Tak deklaruje wykonawca inwestycji konsorcjum MCC - Molewski. Całość jest już "wykorytowana" ustawione są krawężniki wyznaczające szerokość wejścia. Na większości jest gotowa także podbudowa.

Nie ulega wątpliwości, że to najważniejsze wejście na świnoujską plażę. Dlatego zakończenie jego budowy jest bardzo pilne.

Wejście na plażę od Powstańców Śląskich gotowe ma być do końca tygodnia

fot. Urząd Miasta Świnoujście

W poniedziałek (22 lipca) pracownicy ustawiali odpowiednią geometrię, tak by po ułożeniu płytek woda nie tworzyła kałuż, a odpływała w odpowiednim kierunku do wyznaczonych wpustów. Tylko na samej plaży trwały jeszcze prace przy podbudowie. Przedstawiciel wykonawcy zapewniał, że upora się z tym zadaniem do końca bieżącego tygodnia.

Wejście to ma szczególne znaczenie, bo będzie ona także służyło jako wjazd na plażę dla samochodów technicznych i ratunkowych. Dlatego podbudowa pod nim jest mocniejsza niż w przypadku innych wejść.

Wejście na plażę od Powstańców Śląskich gotowe ma być do końca tygodnia

fot. Urząd Miasta Świnoujście

Jednocześnie z wejściem wykonana ma być nawierzchnia brakującego odcinka Promenady Zdrowia (pomiędzy ulicami: Powstańców Śląskich i Energetyków).

Trwają także wzmożone prace przy budowie wejścia/wjazdu na drugim, skrajnym krańcu promenady, na przedłużeniu ul. Małachowskiego.

www.swinoujscie.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Niedziela [28.07.2019, 15:07:31] • [IP: 23.226.237.*]

Co te debile tutaj odpiᚑᚑᚑalają?!

Gość • Sobota [27.07.2019, 18:06:55] • [IP: 31.11.128.**]

gościu jak cię krew zalewa to się wynieś na wioskę np. do Międzyzdrojów

Gość • Sobota [27.07.2019, 18:05:27] • [IP: 31.11.128.**]

Ja odpowiem, będzie fruwał

Gość • Sobota [27.07.2019, 18:03:40] • [IP: 193.200.150.**]

przydupasy Rudej znowu ujadają !

Gość • Sobota [27.07.2019, 15:03:16] • [IP: 31.0.80.***]

Ale jak karetka albo inny samochód teczniczny będzie wyjeżdżał koło galerii promenada?Czy ktoś o tym pomyślał i może odpowie

Gość • Sobota [27.07.2019, 14:25:32] • [IP: 37.47.141.***]

We wtorek na płocie była informacja -" przejście będzie oddane do użytku 25 lipca"... mamy 27 lipca i nic... Czyli kłamstwo na kłamstwie i kłamstwem pogania. W przyszłym roku nie powinno się udzielić absolutorium dla prezydenta i odwołać z tej funkcji. To skandal, żeby w szczycie sezonu tak wyglądały promenady!

Gość • Sobota [27.07.2019, 10:31:02] • [IP: 176.221.123.***]

do konca tygodia ? ktorego ? nie napisano..:):)

Gość • Sobota [27.07.2019, 10:27:18] • [IP: 178.238.253.**]

DO KOŃCA TYGODNIA, KTÓREGO ROKU?

Gość • Sobota [27.07.2019, 07:37:54] • [IP: 37.47.4.**]

masakra sam beton

Gość • Sobota [27.07.2019, 05:31:38] • [IP: 62.69.229.**]

Krew zalewa, że kiedyś przeganiano z wydm wszystkich, którzy chcieli pospacerować po wydmach albo powymieniać płyny ustrojowe, a teraz sama betoniarnia jest na wydmach. Liczy się tylko odpowiednio duża kasa. Dzięki wjazdowi wszyscy chętni będą mogli śmigać swoimi rzęchami po plaży. Oczywiście przy aprobacie tych, którym w ich ciasnych mózgach roi się, że to jest syndrom nowoczesności i postępu.

Gość • Piątek [26.07.2019, 23:37:02] • [IP: 5.173.8.***]

Cierpliwości beneficjentowskie 500 plusuchy...

Gość • Piątek [26.07.2019, 22:34:58] • [IP: 185.107.47.***]

Brak nadzoru UM nad inwestycjami miejskimi jest najprawdopodobnie wpisany w warunki kontraktów!

Gość • Piątek [26.07.2019, 22:00:48] • [IP: 5.173.99.**]

Klamstwo poraz kolejny prawie rok po terminie i jeszcze troche czasu uplynie

Gość • Piątek [26.07.2019, 21:25:24] • [IP: 62.69.252.**]

A była mowa do końca maja, potem czerwca i ciekawe co jeszcze wymyśla. Codziennie chodzę na plażę i widzę co się święci, pracuje raptem pięciu robotników i ciągle ich widzę na telefonach, co to za praca. Wejście od Powstańców powinno być zrobione jako pierwsze ponieważ jest to najbardziej czuły punkt Promenady. A oni sobie Zaczęli od drugiej strony wszędzie jest rozkopane nie można przejść ciągle potykamy się o kamienie a nawet o szkło. Omal raz nie złamałam nogi ponieważ się o coś Potknęłam powinno się tam ciągle sprzątać zwłaszcza jak tam ciągle są roboty

Gość • Piątek [26.07.2019, 20:27:47] • [IP: 159.205.195.**]

Kiedyś był taki dowcip: pewien pociąg codziennie spóźniał się o godzinę. Aż kiedyś przyjechał godzinę wcześniej. Zawiadowca stacji leci z gratulacjami do maszynisty, a ten mówi - daj pan spokój, ja jestem ten wczorajszy. Dedykuję to decydentom. Wierzę, że wreszcie zdążą z tym wejściem. Szkoda, że w połowie sezonu. Ale i tak jest wielki postęp, że to już a nie dopiero po sezonie.

Gość • Piątek [26.07.2019, 20:00:06] • [IP: 88.74.74.**]

Cieszę się bardzo we wrześniu będe urlopować w pięknym Świnoujściu. Pozdrawiam

Gość • Piątek [26.07.2019, 18:39:03] • [IP: 5.173.128.***]

Czy ktoś wreszcie odpowie osobowo, za ten Świnoujski Armagedon!!

Gość • Piątek [26.07.2019, 18:04:51] • [IP: 92.42.112.***]

Po co się męczą z tą geometrią, jak deszcz potrafi nie padać miesiącami?

Gość • Piątek [26.07.2019, 17:59:49] • [IP: 178.238.253.**]

Koniec tygodnia jest w niedzielę a tam wszystko w proszku, chybaze będą pracowali dzień i noc. Brak nadzoru z urzędu jak zwykle, czy ktoś za to odpowie?

Gość • Piątek [26.07.2019, 17:32:53] • [IP: 188.146.226.**]

BETON, BETON.BETON itd

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■