POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [28.07.2019, 22:22:57] • Świnoujście

Czytelnik: Proszę o poruszenie kwestii plagi komarów na wyspie Karsibór

 Czytelnik: Proszę o poruszenie kwestii plagi komarów na wyspie Karsibór

fot. iswinoujscie.pl

Plaga komarów, która od kilku dni terroryzuje mieszkańców obu wysp, jest okazją do, raczej słusznej, krytyki naszych władz. Odkomarzanie, zlecone odpowiednio wcześnie sprawdzonej firmie, jest przecież w gestii magistratu. Tymczasem w połowie sezonu 2019 mamy plagę komarów - powtórkę z poprzednich lat. Do redakcji napisał w tej sprawie mieszkaniec Karsiboru, oburzony macoszym traktowaniem tej yspy przez władze miasta.

"Na naszej wiosce nie da się normalnie funkcjonować , wszystko przez plagę agresywnych komarów. Obecne władze traktują Karsibór oraz mieszkańców jak dzielnicę slamsów. Zapraszam władze naszego miasta na spacer po Karsiborze, po 2 minutach będziecie mieli dość!!!

Wsiądziecie w swoje samochody i na przywilejach szybko wrócicie do domu, bo oczywiście was kolejki na promy nie dotyczą.

Zróbcie coś z tą plagą krwiopijców , dajcie nam normalnie życ i funkcjonować !!!!!

Niech Rzecznik zrobi swój test na ławce !!!!!!!!

To tak niewiele w porównaniu z obiecanymi ulicami , tunelami , przystaniami." - pisze zirytowany Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-46 z 46

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 08:00:22] • [IP: 5.173.128.**]

Czyli że magistrat zaskoczyły komary jak śnieg zimą ??!!??!#&:;%*&??

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 07:54:06] • [IP: 31.11.129.***]

Nie dajmy się zwariować. Jak w ubr. dokonane zostały opryski to słyszałem narzekania jak tak można bo tu Natura 2000. Teraz byłem ostatnio i nic szczególnego nie odczułem. Dla przyzwoitości można by te newsy trochę filtrować.

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 07:15:06] • [IP: 31.0.83.**]

Na bielikach też gryzą

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 07:13:48] • [IP: 83.11.135.***]

a co z dzialkami dlaczego tam nic sie nie robi nad zalewem tez odpoczywali dzialkowcy calymi rodzinami, wyglada na to ze dba sie tylko o promenade bo tam o niemca trzeba dbac...

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 07:07:22] • [IP: 31.0.82.**]

Wszędzie jest tak samo nie pomaga odkomarzanie 😡 Bo kto odkomarza gdy komary się już wylęgły🤬

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 06:43:25] • [IP: 37.47.158.***]

To jest miejsce komarów do którego wprowadzili się niektórzy nierozsądni ludzie. Komary tam były, są i będą przez następne miliony lat!

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 06:15:04] • [IP: 151.248.62.***]

Tej 1 osobowej FIRMY nikt nie monitoruje pan dziala jak i kiedy chce, nie zapobiega, tylko liczy na sprzyjajace warunki pogodowe, teraz usiluje ugasic POZAR, a powinien do takiej sytuacji nie dopuscic, OT i caly problem, ale ludzie macie nowe PALMY

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 05:38:51] • [IP: 37.47.150.***]

Przestańcie się mazać dzieci

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 01:27:07] • [IP: 85.221.138.**]

Wiara anonimowych" Czytelników" we wszechwładzę zarządu jest wzruszająca. Na razie tylko mają pretense, potem zaczną się modlić.

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 01:04:31] • [IP: 176.221.122.*]

Komary na Karsiborzu były od zawsze. To czytelnik tam się osiedlił i teraz wielki krzyk bo" okazyjna działka" okazała się nie taka idealna.

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 00:24:36] • [IP: 176.221.123.**]

am zawsze było komarowo

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 00:19:53] • [IP: 178.238.253.**]

50 lat mieszkam w s-ciu są zawsze taka ich uroda życja, ale spoko zaraz się skończą1

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 00:07:53] • [IP: 31.0.39.***]

Dziękujemy panie prezydencie, komary to znak rozpoznawczy miasta.

Gość • Niedziela [28.07.2019, 23:58:07] • [IP: 176.221.123.***]

Dalej głosujcie na mr fasole :)

Gość • Niedziela [28.07.2019, 23:19:59] • [IP: 95.40.10.**]

A ŁUNOWO I PRZYTÓR TO SAMO

Gość • Niedziela [28.07.2019, 23:04:05] • [IP: 178.238.252.**]

za liceum logos mieszkańcy pogryzieni przez komary wyglądają jakby chorowali na ospę pilnie domagamy się oprysków

Gość • Niedziela [28.07.2019, 22:58:38] • [IP: 176.221.123.***]

W Świnoujściu jest tak samo.Na działkach nie można normalnie funkcjonować. W parku katastrofa-chcą zeżreć.Dzieci pogryzione

Gość • Niedziela [28.07.2019, 22:58:32] • [IP: 176.221.122.***]

Wniosek jest prosty. Odkomarzanie nic nie daje. Jest susza nie ma komarów. Trochę popada, wilgoć i nagle są. Jak zwykle druga połowa sezonu i są komary. Coś jest nie tak.

Gość • Niedziela [28.07.2019, 22:52:09] • [IP: 37.47.182.***]

Drogi mieszkańcy Karsiborza wiesz że mieszkasz na małej wyspie obok rezerwatu ptaków to chemia niebedzie. Zostają naturalnie wrogowie komarów, zadbajcie onich.

Gość • Niedziela [28.07.2019, 22:36:25] • [IP: 151.248.62.***]

Nie tylko w Karsibór ma ten problem. W Przytorze jest to samo nawet w pełnym słońcu krwiopijcy nie dają żyć. Może firmę zmienić albo firma niech jakiś porządny środek na komary używa, bo ten nie daje rady. Czyżby Urząd Miasta zapomniał o tych dzielnicach Świnoujścia. Podatki zabierają a co nam dają.

Gość • Niedziela [28.07.2019, 22:25:50] • [IP: 178.238.249.**]

Wszędzie gryzą, Panie z Karsiborza😂

Oglądasz 26-46 z 46
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■