POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [24.07.2019, 22:08:36] • Świnoujście

Ktoś zabił kota naszej Czytelniczki

Ktoś zabił kota naszej Czytelniczki

fot. Czytelnik

Parę dni temu publikowaliśmy informację o poszukiwaniach kota imieniem Franio. Dziś od jego właścicielki otrzymaliśmy smutną wiadomość - już nie szuka swojego kotka.

Frania już nie ma. Został dziś znaleziony 30 metrów od domu za ogrodzeniem z przeciętymi pachwinami u tylnych łap."- napisała pani Małgorzata.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 72, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 72

Gość • Czwartek [25.07.2019, 10:45:50] • [IP: 78.10.206.***]

Wpisy pod tym artykułem świadczą o tym jakie korzenie mają czytelnicy portalu. Wiadomo, ziemie odzyskane...

Gość • Czwartek [25.07.2019, 10:40:20] • [IP: 176.221.113.**]

Gość • Czwartek [25.07.2019, 09:45:59] • [IP: 185.13.106.***] Jesteś kretynem. Pewnie ćpasz dużo marihuany, bo po tym się tak idiocieje.

Gość • Czwartek [25.07.2019, 10:38:36] • [IP: 176.221.113.**]

Gość • Czwartek [25.07.2019, 07:52:33] • [IP: 80.245.189.***] Tego debila bym od razu sprawdził. Pisze jak psychol i broni tego zwyrola. Do tego wyznaje lewackie poglądy. Policja powinna mu wjechać o 6 rano na chatę.

Gość • Czwartek [25.07.2019, 10:35:50] • [IP: 176.221.113.**]

Jakiś sadysta musiał to zrobić. Mam nadzieję, że go złapią i dostanie 5 lat bezwzględnego więzienia. To zrobił ktoś kto nie chodzi do kościoła, bo oni pałają nienawiścią do wszystkiego co ich otacza.

Gość • Czwartek [25.07.2019, 10:20:56] • [IP: 188.146.166.**]

09:41 Nieumiejętnie trollujesz, udając wierzącego. I dla ilustracji: skąd masz te dane 98%?

Gość • Czwartek [25.07.2019, 10:15:00] • [IP: 185.13.106.***]

Może to zemsta innego właściciela kota za to co zrobił innej kotce? Kombatantów dobrej zmiany nie brakuje szczególnie na tle kota łącznie z prezesem.

Gość • Czwartek [25.07.2019, 10:10:51] • [IP: 80.245.190.***]

TAK ZWANI LUDZIE, CO SIĘ Z WAMI DZIEJE? ROLE SIĘ ODWRÓCIŁY - ZWIERZĘ MA ODRUCHY CZŁOWIECZEŃSTWA A LUDZIE TO ZWIERZĘTA. PO PROSTU DZICZ.

Gość • Czwartek [25.07.2019, 10:07:25] • [IP: 185.13.106.***]

IP: 164.127.29.*** Najpierw dowiedz się coś na temat przydzielania ip stacjonarny internet, komórkowy internet, zmiana ip u operatora kiedy i jak następuje, sieć tor itp bo na razie to się narajałeś kadzidła i brednie wypisujesz. To dasz na tace za tego kota?

Gość • Czwartek [25.07.2019, 09:45:59] • [IP: 185.13.106.***]

IP: 176.221.122.** Nie koniecznie może nie dożył bierzmowania i mógł żyć na kocią łapę.

Gość • Czwartek [25.07.2019, 09:41:29] • [IP: 5.173.250.***]

W Polsce jest 98 % wierzących i myślę gdyby eksportować gdzieś te 2 % mielibyśmy raj w Polsce !

Gość • Czwartek [25.07.2019, 09:30:31] • [IP: 164.127.29.***]

08:54:31] • [IP: 176.221.122.**] Ejże, wpisy Polaków? Niektórzy się multiplikują, jak uparty, namolny niedokształceniec [IP: 185.13.106.***], lubiący wpisać" puki" zamiast" póki", którego dziwnie wspiera nieznany dotąd nr IP: 95.41.9.*, najpewniej ta sama osoba z innego urządzenia (telefonu?)- serwuje wpisy identyczne z repertuarem owego niedokształtka:" Chwała Panu w niebiosach, jeśli był ochrzczony to już jest w niebie..."(z g. 8:30) -porównaj to z 07:11:51 "Kot był ochrzczony?" Jeśli chcecie ocenić, kto pisze od siebie, serio, to wpiszcie w Google na próbę nry IP tu się powtarzające, a agresywne, usiłujące wzburzyć, pójść pod prąd -bo to jest jedyny cel trolli. Ich nie obchodzą racje - jeśli ktoś powie że" jasno", to on napisze" ciemno"- zawsze przeciwnie, zawsze by wyprowadzić z równowagi. Wpiszcie w Google dodając nazwę portalu choćby nry _185.13.106.*** i [IP: 80.245.189.***]- zobaczcie JAKIE to wpisy, a na co stać trolla, to już widzicie po kilku (!) wpisach. ..106.***

Gość • Czwartek [25.07.2019, 09:24:52] • [IP: 80.245.188.**]

hahah ojjj dzieciaczki widzę jak zwykle kłótnia co lepsze PIS czy PO... nawet nie wiecie jak żalośni jesteście pisząc takie bezsensowne komentarze rodem z podstawówki. Nawet 5cio latki już wiedzą, że nie ma ŻADNEJ opcji politycznej do wybrania w polsce... ale takie przegrywy życiowe jak wy zawsze będą stukać w klawiaturkę takie komentarze, bo to dla was jest całe życie wy nieudacznicy hahahah żenada...

Gość • Czwartek [25.07.2019, 09:11:38] • [IP: 83.11.75.***]

MOŻE KOT ZDECHŁ ZE STAROSCI I PO CO TYLE KRZYKU O NIC. A CO DO NIENAWISCI NARODU TO KTO NAS NAUCZYŁ, PO, ,

Gość • Czwartek [25.07.2019, 08:54:31] • [IP: 176.221.122.**]

POPATRZCIE PRZEZ CHWILĘ NA WASZE WPISY WPISY POLAKÓW PEŁNE NIENAWIŚCI I POGARDY

Gość XXX • Czwartek [25.07.2019, 08:30:13] • [IP: 95.41.9.*]

DO Gość • Czwartek [25.07.2019, 07:11:51] • [IP: 185.13.106.***]Chwała Panu w niebiosach, jeśli był ochrzczony to już jest w niebie...

Gość • Czwartek [25.07.2019, 08:25:28] • [IP: 95.41.9.*]

Gość • Środa [24.07.2019, 23:19:05] • [IP: 31.11.131.***]A czym ty się wyróżniasz szubrawy pomiocie że innym ubliżasz, na forum każdy ma prawo do własnej wypowiedzi..Czyż byś nie jadał mięska że zwierząt i ptaków?Możliwe że żyjesz nienawiścią do wszystkich wokół i w końcu ze złości i nienawiści padniesz jak kawka na drodze.Przyroda rządzi się swoimi prawami i gościu napisał prawdę, ale w twoim pustym, tępym łbie to się nie mieści.🐷🐷🐷

Gość • Czwartek [25.07.2019, 08:02:28] • [IP: 178.238.252.**]

Najprawdopodobniej, wszedł gdzieś i sam się poranił...żal kotka.

Gość • Czwartek [25.07.2019, 07:58:38] • [IP: 95.41.9.*]

Należy ogłosić żałobę w Świnoujściu i urządzić pogrzeb z księdzem.

Gość • Czwartek [25.07.2019, 07:52:33] • [IP: 80.245.189.***]

Kociarze..animalsi, jestescie chorzy gorsi od pislamu.Zwierzak przypadkowo sie poranil a ci afere kreca...Przez ostatnie 40 lat mielismy kilka kotow ale wolno sobie zyly i nieraz mnie zaskakiwaly w jakiej glopiej sytuacji potrafily sie znalezc z wlasnej winy.Ostatnio zadnego nie mam bo za duzo ptakow morduja z instynktu.A wy to moze troche jakiejsc terapi u psychiatry??

Gość • Czwartek [25.07.2019, 07:11:51] • [IP: 185.13.106.***]

Kot był ochrzczony?

Gość • Czwartek [25.07.2019, 06:55:55] • [IP: 31.2.34.***]

na plot sie wkrochmali i takie sa efekty czesty obrazek

Gość • Czwartek [25.07.2019, 06:43:52] • [IP: 176.221.121.**]

Biedactwo, musiał bardzo cierpieć.Współczuję właścicielom.Proszę iść na policję.To jakieś satanistyczne obrzędy.

Gość • Czwartek [25.07.2019, 06:36:40] • [IP: 31.11.128.***]

Mozliwe ze jakis ostry drut. Wynajac psa tropiacego, niech sprawdzi gdzie lazil kociak i czy mtos mu pomogl. Szybko. Poki nie padalo.

Gość • Czwartek [25.07.2019, 06:20:03] • [IP: 185.13.106.***]

Walną seppuku? CO ZA PIERDOŁY WYPISUJE POWIADOM POLICJE SKORO UWAŻASZ IŻ ZABITO KOTA. Co ci ludzie biorą właściciel nawiedzony czy jakiś sąsiad psychopata? JARA LUB PO NARKOTYKACH JEDEN Z NICH PATOLOGIA.

Gość • Czwartek [25.07.2019, 05:43:05] • [IP: 94.254.203.**]

Myślę że to raczej wypadek nie sądzę żeby ktoś chciał zrobić krzywdę tak ślicznej kotkowi nawet jeśli ktoś nie lubi kotów to raczej skusił by się uzyskać parę groszy za kota lub info od właściciela, sama mam koty i ostatnio dwa kociaki nieszczęśliwe pocieły sobie brzuszki tak że aż szycie było potrzebne i do dziś nie wiem na czym, zdarza się, tym bardziej że kotek domowy i nie zna takich zagrożeń, wygląda jak by przeskakiwał i zaznaczył o coś ostrego. Szkoda kociaka.

Oglądasz 26-50 z 72
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■