POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [25.07.2019, 15:10:26] • Świnoujście

Ich Troje w Świnoujściu!

Ich Troje w Świnoujściu!

fot. Organizator

„Ich Troje nikomu przedstawiać nie trzeba, wystarczy wspomnieć rok 2001 i Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. To właśnie tam roku zespół niemal zaczarował publiczność niezwykle barwnym wykonaniem utworu „Powiedz", które rozpoczęło prawdziwy boom i przyniosło grupie ogólnopolski rozgłos i uwielbienie rzeszy fanów.

Zespół przez lata zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą, sprzedał blisko 12 milionów płyt, a Michał Wiśniewski skutecznie dbał o to, aby koncerty zespołu nie były zwyczajne - na scenie pojawiał się balet, huśtawki, motocykle, a kiedy trzeba było – nawet zaplanowany deszcz! Takie show sprawiało, że publiczność od początku do końca oglądała występ z ogromnym zaciekawieniem.

Podczas koncertów, granych pod hasłem „Vinyl Tour", usłyszymy największe hity zespołu takie jak „A wszystko to...", „Zawsze z Tobą chciałbym być", „Wypijmy za to!", „Babski świat", czy wspomniane „Powiedz", a także wiele, wiele innych. Prawdziwą gratką dla fanów jest jednak fakt, że zespół specjalnie z okazji tej trasy przygotował 3 zupełnie nowe utwory, które pojawią się na płycie winylowej i które z pewnością usłyszymy na koncercie! Na tym wyjątkowym, klasycznym krążku znajdą się też doskonale znane utwory, jednak w zupełnie nowych aranżacjach! Z całą pewnością każdy prawdziwy fan powinien mieć ten niezwykły, ekskluzywny krążek w swojej kolekcji!"

Bilety: www.royalconcert.pl, www.kupbilecik.pl

Royal Concert


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Czwartek [01.08.2019, 07:38:27] • [IP: 178.235.147.**]

tylko uważaj Michałku teraz karetka wiezie do szpitala ażprzez całe miasto anie nad morze trzeba zmieścić się w czasie

Gość • Piątek [26.07.2019, 10:17:48] • [IP: 37.47.138.***]

bankrut co musi zarobić na alimenty, porusza trochę ustami do tego co puszczą z playbacku to po co ma iść do normalnej pracy?

Gość • Piątek [26.07.2019, 10:12:35] • [IP: 164.127.29.***]

08:07:15] • [IP: 2.108.164.*] W czas czarnej nocy promowania disco polo przez TVP, telewizje polsatowskie (ATM, Polsat, TV6, TV4), TVN, ta grupa jawi się Mozartem w muzyce popularnej. Szambo disco polo wykoślawia gust i paraliżuje słuch oraz wrażliwość. Brnięcie w bagno kiczu disco polo na tle tej komercyjnej, ale dobrze zrobionej muzyki, jeszcze wyraźniej jest paskudne. Nie mam ani jednej płyty Ich Troje, nie kupię, ale oni potrafią ruszac się na scenie, śpiewać, komponować i aranżować. W dobie amatorszczyzny hip-hopu i disco polo jawią się profesjonalistami.

Gość • Piątek [26.07.2019, 08:07:15] • [IP: 2.108.164.*]

Czy ktoś słucha takiej muzyki??

Gość • Piątek [26.07.2019, 01:50:09] • [IP: 37.58.59.**]

a co kogo to obchodzi ze jest bankrutem, ludzie przestancie oczerniac człowieka. jak ktos Michała nie lubi to poprostu niech nic nie pisze. a ja go uwielbiam i wiem ze bardzo dużżo ludzi z chęcia przyjdze na jego koncert. Bedzie super bo głos i piosenki ma wspaniałe. Michał Swinoujście na ciebie czeka.

Gość • Piątek [26.07.2019, 00:07:57] • [IP: 94.246.159.***]

a ja ich uwielbiam i dałabym za bilet nawet 200 zł.

Milecho • Piątek [26.07.2019, 00:00:30] • [IP: 84.153.114.***]

Dobrze, że nie ich trzech, bo nie ma takich jak nas dwóch ;)

Gość • Czwartek [25.07.2019, 23:39:17] • [IP: 83.8.112.**]

Czy to teraz oni placa zeby moc wystapic?

Gość • Czwartek [25.07.2019, 23:03:27] • [IP: 2.108.164.*]

Czy ktoś pójdzie na to??

Gość • Czwartek [25.07.2019, 23:02:41] • [IP: 157.25.54.**]

Poważnie? za taką kasę ?

Gość • Czwartek [25.07.2019, 22:32:48] • [IP: 176.221.122.**]

Wiocha. Do kotlllleta rażzzzzz

Gość • Czwartek [25.07.2019, 22:17:14] • [IP: 31.0.32.***]

Zapraszam do Międzyzdrojów ! Tam koncerty codzienne i nie ma takiego badziewia !

Gość • Czwartek [25.07.2019, 22:01:41] • [IP: 178.238.252.**]

Bez poprzedniej wokalistki, to już nie to samo...

Gość • Czwartek [25.07.2019, 19:26:14] • [IP: 82.174.234.**]

Obrazacie ich a prawda jest taka że to zespół i artyści na miarę the Beatles albo queen. Nie ma większych od Michała. To mozzart naszych czasów. Wspaniałe że przyjeżdża. Świnoujście choć na chwilę stanie się niczym stadion Wembley

Gość • Czwartek [25.07.2019, 18:59:49] • [IP: 31.0.42.***]

Żart ? A czy on nie jest skonczony ?? Nagrał coś od czasu. ..Bo Ciebue kocham ?? Podobno pusty i totalnue zbankrutowany...Może na weselach coś zarobi ?

Gość • Czwartek [25.07.2019, 18:21:52] • [IP: 164.127.29.***]

Płyty, które mam na najważniejszej półce to dorobek Pearl Jam, , Led Zeppelin, Genesis, Pink Floyd, Soundgarden, Elli Fitzgerald, a z polskich Dżambli, SBB, Nalepy, Prońko, Łobaszewskiej, Comy, Grechuty... a... płyty Ich Troje nie mam, ale... widziałem ich na żywo na otwartym koncercie i stwierdzam jakby wbrew sobie: oni mają charyzmę sceniczną. Mają styl. To nie jest to, czego szukam w muzyce, ale w morzu braku charakteru lub naśladowania innych (np.Sarsa naśladuje Lanę del Rey a Margaret szkoda że stale nie śpiewa jak w duecie z Mattem Duskiem) oni wykształcili swój styl, to co robią jest bardzo profesjonalne (nawet chory śpiew Rudego potrafiono wkleić w całosc). Kiedyś wywierała ta grupa zły wpływ na dzieciaki, śpiewające z nimi przy użyciu słowa nadal wulgarnego" zaje...ście", potem jednak Rudy się zreflektował, wyznawał w prawicowym programie TV że zrezygnował z pewnych destrukcyjnych elementów występu. Przy disco polo są arystokracją, nie protestuję.

Gość • Czwartek [25.07.2019, 18:01:01] • [IP: 37.248.165.**]

Myślę że amfiteatr będzie full.Już nie mogę się doczekać koncertu

Gość • Czwartek [25.07.2019, 17:54:39] • [IP: 37.47.172.***]

dajcie mu zarobić bo ma do płacenia dużo alimentów. Jeden z najbardziej znanych którzy ogłosili upadłość konsumencką.

Gość • Czwartek [25.07.2019, 17:49:06] • [IP: 176.221.122.***]

Jeśli komuś się to podoba ok muzyka rzecz gustu. Ja osobiście wolałem ten zespół z przed lat.

Gość • Czwartek [25.07.2019, 17:34:31] • [IP: 176.221.123.***]

Oj Michałku, przyprowadź jutro mamę do szkoły...

Biznesmen z Bangladeszu • Czwartek [25.07.2019, 17:05:36] • [IP: 37.252.182.***]

Zawsze się znajdzie chętny na każdy badziew.

Gość • Czwartek [25.07.2019, 16:48:36] • [IP: 37.30.32.***]

A ja kupię bilet ten najdroższy a niech chłopaki mają i namówię swoje koleżanki

Gość • Czwartek [25.07.2019, 16:48:12] • [IP: 31.11.129.*]

Czy będą chętni w te upały na odgrzewane kotlety w postaci szansonistów zespołu Ich Troje? Wiśniewski poszukuje kasy, nie wiem czy znajdzie ją w Świnoujściu?

Gość • Czwartek [25.07.2019, 16:45:33] • [IP: 176.221.122.***]

No to się smarki zdziwicie bo amfiteatr będzie pełen :)

Gość • Czwartek [25.07.2019, 16:38:56] • [IP: 23.226.237.*]

Znowu wchodzimy do unii?

Oglądasz 1-25 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■