POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [11.08.2019, 10:26:43] • Świnoujście

Parkowe ławki w opłakanym stanie

Parkowe ławki w opłakanym stanie

fot. iswinoujscie.pl

Parkowe ławki w parku Chopina, które miały służyć mieszkańcom i turystom są w fatalnym stanie. Urzędnicy wydali tysiące złotych by teraz o tym zapomnieć?

O sprawie poinformował nas jeden z czytelników, który w swoim mailu alarmuje.

Proszę by jeden z reporterów wybrał się do Parku Chopina i zobaczył w jakim stanie są ławeczki, które pierwotnie miały służyć do wypoczynku. Nawet nie zostały odmalowane, alarmuje nas czytelnik.

W istocie oczom naszego reportera ukazał się obraz nędzy i rozpaczy. Ławki do leżenia wyglądają wręcz obskurnie i żadna z nich nie zachęca do wypoczynku w cieniu drzew, podczas letnich upałów. A o położeniu się na nich w jasnej odzieży nawet nie ma co marzyć.

Parkowe ławki w opłakanym stanie

fot. iswinoujscie.pl

Ich wygląd nie zmienił się po zimie. Są zaniedbane z warstwą brudu i wybrakowane. Wygląda na to iż osoby odpowiedzialne za to kompletnie o tym zapomniały.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 37

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 08:30:35] • [IP: 109.243.223.***]

13:39:39] • [IP: 31.11.128.*** A jeśli to piękne miasto miejscami nie jest piękne, to co? Trzeba udawać, że się tego nie widzi?

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 02:21:11] • [IP: 37.47.142.***]

zrobili lawki menela odrazu to bylo mowione po co malowac ?? tylko nie rozumiem tej policji wlepiajacej tam mandaty za picie piwa, bo wprost idealnie do tego sie nadaja te lawki zeby mord pijackich slonce nie popalilo. robia cos dla zuli a teraz mandaty wlepiaja paranoja

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 00:02:46] • [IP: 5.173.152.***]

W tym mieście Prezio tylko betonuje. Park nie jest zabetonowany więc nikogo nie obchodzi stan ławek. ps. Karać tych co spożywają tam alkohol a w szczególności Bolka Pawlaka i Klocka

Gość • Niedziela [11.08.2019, 20:13:05] • [IP: 178.238.252.**]

Te leżanki są wiecznie brudne...nikt na to nie siada...wyrzucone mnóstwo pieniędzy.Normalne ławki by wystarczyły.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 20:05:58] • [IP: 80.245.189.***]

To było do przewidzenia - o drewno (i nie tylko) należy dbać - czyścić konserwować :-( (Takie pomysły to tylko na wizualizacji, na ekranie monitora ładnie wyglądają - w rzeczywistości to buble...

Gość • Niedziela [11.08.2019, 19:50:35] • [IP: 37.47.130.**]

Gość • Niedziela [11.08.2019, 13:39:39] • [IP: 31.11.128.***] a ty tam tytanie wiedzy, nieskalany miłością do miasta i przywiązany jak pies do budy :D co tam szczekasz jak karawana jedzie dalej

Gość • Niedziela [11.08.2019, 18:29:45] • [IP: 83.20.250.***]

To bardziej przypomina leżaki niż ławki.Do dupy taki prezydent i jego służby porządkowe.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 17:35:40] • [IP: 37.47.172.**]

Te ławki to chyba nie trafione szkoda kasy a pozostałe są do konserwacji bo jeszcze trochę i będzie po nich, szkoda.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 17:08:16] • [IP: 37.47.176.**]

To jak z dziećmi, kocha się nienarodzone a później zapomina.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 14:44:16] • [IP: 23.226.237.*]

Hansa Park...

Gość • Niedziela [11.08.2019, 14:16:52] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Niedziela [11.08.2019, 12:38:06] • [IP: 151.248.62.***] Glos UM??co nam dano??te buble sa za nasze pieniadze a nie zmurka czy tej baby ze wschodniej Polski.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 13:56:28] • [IP: 62.69.203.**]

Zrobić oficjalną „sralnię”(toaletę publiczną) dla czworonogów i po kłopocie.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 13:45:36] • [IP: 80.245.189.***]

Idealne do wylęgarni lumpów

Gość • Niedziela [11.08.2019, 13:44:09] • [IP: 51.175.69.***]

Te lawki sa straszne. Kto by chcial lezec na cmentarzu..

Gość • Niedziela [11.08.2019, 13:39:39] • [IP: 31.11.128.***]

W komentarzach nieudacznicy zawsze piszą:to miasto lub w tym mieście Oni nie czują się związani z naszym pięknym miastem. Nigdy też nie napiszą nic pozytywnego o naszym pięknym mieście. Trzeba chyba przyzwyczaić się do takich komentarzy.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 13:37:23] • [IP: 37.47.175.**]

oo a gdyby tak w opłakanym stanie była sobie procesja ! allbo jkby tak w opłakanym stanie była sobie akurat staruszka. a a to kogła być przecież akurat matka wasza !

Gość • Niedziela [11.08.2019, 13:36:59] • [IP: 5.173.136.***]

Cały park jest zaniedbany i zapomniany, podkaszanie trawy co jakiś czas nie wystarcza miejsce to służy lokalnym żulom do obalania nalewek a wieczorami młodzież urządza tam melanż

Gość • Niedziela [11.08.2019, 13:33:16] • [IP: 37.47.134.**]

Czy to nie rewir wyborczy Karateki Dyzmy? Szczerze to niech rządzą dalej :D Komedia dla patrzących z oddali.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 13:06:12] • [IP: 188.146.225.***]

Lawki do opalania w parku gdzie niema slonca.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 12:53:10] • [IP: 37.30.52.*]

Michalska, nie wstyd Ci? Mnie byloby!

Gość • Niedziela [11.08.2019, 12:38:06] • [IP: 151.248.62.***]

Bardzo łatwo jest obwinić kogoś z coś co nie zrobił, może lepiej napisać dlaczego my użytkownicy nie dbamy o to co nam dano

Gość • Niedziela [11.08.2019, 12:28:59] • [IP: 94.254.169.**]

Przecież to było do przewidzenia!

Gość • Niedziela [11.08.2019, 12:28:39] • [IP: 89.64.48.***]

No cóż, tam powinny stać ławki cmentarne.A nie jakieś parkowe.Ten teren zawsze będzie cmentarzem.

Gość • Niedziela [11.08.2019, 12:26:38] • [IP: 80.245.189.***]

Same te betoniki po bokach odstraszaja.

ryynio • Niedziela [11.08.2019, 12:15:10] • [IP: 85.194.13.***]

czy to miejsce do leżenia dla bezdomnych i pijanych? Dziwny pomysł

Oglądasz 1-25 z 37
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■