POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [22.07.2019, 17:59:10] • Świnoujście

Mały, biały, zmieści się wszędzie. Czy aby na pewno?

Mały, biały, zmieści się wszędzie. Czy aby na pewno?

fot. Czytelnik

Kierowca białej dacii tak bardzo chciał znaleźć wolne miejsce parkingowe, że mimo niesprzyjających warunków, czytaj - braku wolnych miejsc, dokonał iście mistrzowskiego wciśnięcia się między inne samochody.

Tuż przy "Stodole", na ulicy Monte Cassino, jednemu z kierowców tak zależało na wolnym miejscu parkingowym, że dosłownie wykorzystał wolną "lukę" i zaparkował w nią swój samochód. Niestety auto nie należało do takich małych jakie mogłoby się wydawać właścicielowi, dlatego utrudniało swobodny przejazd innym kierowcom.

Co mają zrobić inni uczestnicy ruchu, żeby wykluczyć takie sytuacje?

Mają Państwo jakieś pomysły?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

Gość • Wtorek [23.07.2019, 14:41:29] • [IP: 95.40.101.***]

Tak parkują prominęci PiS-landu, im wszystko wolno teraz jest ich władza i prawo...A w końcu są równi i równiejsi...

Gość • Wtorek [23.07.2019, 12:09:17] • [IP: 62.69.254.***]

Najlepiej parkowal samochodzik przy Kollataja, na chodniku(na szwedzkich numerachbyl widocznie u mamusi na obiedzie.)

Gość • Wtorek [23.07.2019, 11:01:48] • [IP: 176.221.122.***]

Dajcie spokój, jest przejazd, co za ludzie.

Gość • Wtorek [23.07.2019, 09:23:37] • [IP: 176.221.113.**]

Komunistyczne miasto, to i takie obyczaje.

Gość • Wtorek [23.07.2019, 09:20:50] • [IP: 91.225.28.**]

Spieszył się po kolorowy balonik i po mydełko z promocji.

Gość • Wtorek [23.07.2019, 08:12:30] • [IP: 176.221.123.***]

traktor z plugiem do odśnieżania niech przejedzie prosto nie robiąc uników -to co będzie przeszkadzać uprzatnie tak że właściciel auta wezwie tylko lawetę

Gość • Wtorek [23.07.2019, 07:41:32] • [IP: 80.245.176.***]

przecież jest przejazd o co chodzi??

Gość • Wtorek [23.07.2019, 07:22:56] • [IP: 77.252.46.***]

Afera koperkowa typu złej baletnicy...

Gość • Wtorek [23.07.2019, 04:19:48] • [IP: 188.146.166.**]

20:10. ..189 Lemingu, tragedia z tobą, jeśli nie widzisz nic złego w złu, w egoizmie. Widocznie taki właśnie jesteś, egoistyczny, stąd ta obrona wykroczeń i przestępstw. Współczuję ludziom wokół ciebie.

Gość • Wtorek [23.07.2019, 04:14:08] • [IP: 62.69.229.**]

do Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 20:10:45] • [IP: 80.245.189.***] - jak pustą głowę musisz mieć skoro nie rozumiesz, że debilne postępowanie wielu użytkowników dróg jest szkodliwe dla nas wszystkich!

Gość • Wtorek [23.07.2019, 00:37:40] • [IP: 176.221.123.*]

Jest duże parcie na budowe parkingów a ja zadam pytanie gdzie miasto ma zbudować i za czyje pieniądze skoro miasto już prawie nie ma własnych terenów gdyż większość należy do prywatnych wlascieli? A miastu zostały wąskie działki na których są drogi?

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 21:45:14] • [IP: 31.0.45.**]

Miejsca tyle że tirem można przejechać a znudzony donosiciel już aferę kręci

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 21:19:31] • [IP: 176.221.122.***]

20:07:12 Tak, a prawdziwy Polak jeździ za to starym padluchem po Turku z Niemiec.

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 20:10:45] • [IP: 80.245.189.***]

Tragedia z tymi moherami i waszmi tel...Naprawde tak puste macie zycie ze tyko donosy i zawisc wam w glowach??Tesknota za dawnymi latami gdy lataliscie i donosiliscie na wszystkich??

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 20:07:12] • [IP: 37.252.177.**]

RUMUN dlatego jeździ Dacią

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 20:02:47] • [IP: 5.173.153.**]

Dzwoń czytelnik na policję albo straż miejską. Mandacik i się nauczy!

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 19:54:20] • [IP: 176.221.123.***]

Naklejka" Karny K***s" rozwiąże sprawe

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 19:48:01] • [IP: 164.127.29.***]

Ulica z świetnie położoną kostką. Krzyżująca się z ulicą Bohaterów Września, gdzie ją położyła pewnie firma inna, ale uczyniła to... źle. Tam już jest nierówno, są zbyt duże szczeliny.

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 19:42:16] • [IP: 80.157.183.**]

Wybudowac parkingi jak miejsc nie ma. Czesto nie ma gdzie parkowac a miasto nic nie robi...

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 19:42:15] • [IP: 45.76.115.***]

Ominac slodziaka chodnikiem bo jest miejsce.

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 19:39:03] • [IP: 176.221.122.**]

WLASNIE WROCILEM ZE SPACERU Z PSEM I ZAPRASZAM ODPOWIEDNIE SLUZBY NA TRAWNIK PRZY UL.B.CHROBREGO VIS A VIS PZU, TAM JAKIS GLAB TEZ WJECHAL NA TRAWNIK I MYSLI, ZE SKORO INNI SZANUJA WYSYCHAJACY TRAWNIK TO ON MOZE MIEC SWOJE AUTO NA OKU, A NA DRUGIEJ STRONIE ULICY JEST TZW.DZIKI PARKING, GDZIE BEZ PROBLEMU MOZNA ZAPARKOWAC TO NIE MUSZE. ..MIEC POD DOMECKIEM...!!MOZE ODPOWIEDNIE SLUZBY PRZYPOMNA MANDATEM O SZANOWANIU ZIELENI, KTORA ZARAZ ODBIJE, BO ZACZYNA PADAC, ALE ROZJECHANA PRZEZ AUTA NIE WZEJDZIE PONOWNIE!!

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 19:31:59] • [IP: 176.221.122.**]

Dzierżawić opony, inaczej się nie da

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 19:20:43] • [IP: 176.221.122.**]

wlasnie jechalem teraz ul.b.chrobrego, zapraszam policje i straz miejska, vis a vis pzu, przy glownym chodniku na...trawniku...stoi auto...jakim prawem rozjezdza ten trawnik??!!PRZECIEZ PO DRUGIEJ STRONIE ULICY JEST DZIKI PARKING GDZIE MOZNA POSTAWIC AUTO NIE DOZYNAC JUZ ZASUSZONEJ TRAWY!!WYSTARCZY, ZE RAZ STANIE JAKIS BEZMOZG, JUTRO BEDA NASTEPNI!!REAGUJCIE NA TE PATOLOGIE!!

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 19:01:09] • [IP: 37.8.231.**]

Policja, dojebać i zapomnieć

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 18:47:52] • [IP: 77.253.144.***]

Gdzie jest materiał pt;" W sobotni wieczór Piano Cafe & Restaurant zamieniła się w kwintesencję luksusu" ??

Oglądasz 1-25 z 27
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■