POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [18.07.2019, 19:54:15] • Świnoujście

Przewrócił się? To niech leży...

Przewrócił się? To niech leży...

fot. Czytelnik

Sytuację, która miała miejsce na placu kościelnym, w centrum miasta, opisał Czytelnik. Zauważył on mężczyznę leżącego na ziemi przy jednej z tamtejszych ławek. Czytelnik zaobserwował, że nikt nie zareagował na leżącego człowieka. Prawdopodobnie nie została udzielona ani wezwana żadna pomoc. Czytelnik zastanawia się, czy powodem braku reakcji przechodniów jest fakt, że mężczyzna leżał w miejscu, które upodobali sobie pijacy, czy może opanowała nas znieczulica?

"Albo mieszkańcy mają dosyć wszędobylskich pijaków i meneli, albo panuje wszechobecna znieczulica? Dziś około 11.00 w centrum miasta mężczyzna leży, i leży,i leży, i co i nic? Czy to takie normalne, że w TAKIM kurorcie w biały dzień dzieją się takie rzeczy?" - zadaje pytanie Czytelnik.
Kto zna odpowiedź?

Przewrócił się? To niech leży...

fot. Czytelnik

Przewrócił się? To niech leży...

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 92, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 92

Gość • Piątek [19.07.2019, 00:04:30] • [IP: 95.40.206.**]

Takie rzeczy w Kraju Katolickim i do tego na placu kościelnym i co na to powie Biskup Terlikowski?A co ma powiedzieć, przecież tutaj aniołowie nad nim czuwają i żadna krzywda jemu stać się już nie może, poleży potem wstanie i sobie pójdzie aby bardziej się nabrzdyngolić...To jest jego protest, bo kto to wymyślił żeby ławka podzielona była poręczami, i On w ten sposób protestuje co by te poręcze zostały usunięte...Tak mu dopomóż Buk..👩💘💘

Gość • Czwartek [18.07.2019, 23:55:53] • [IP: 5.173.144.***]

Szorti Team, bodaj niejaki vel Szczurek uwaga ciekawostka" git pod symbolem" a mu ludzie nie pomagają, no nie może być. Oni wszyscy gnija żywcem pod tymi ubraniami, nie zdejmowane obówie, mycie się polega na ochlapaniu pyska woda w galerii zanim ich wyczaja, wieczna partyzantka, ławki, murki, klatki, no i jak przedstawia foto," mój jest ten kawałek podlogi" jak kiedyś czakalem przez 40 minut na za 5 minut jestem - kobieta+rosman" widziałem stadium dla nich chyba najgorsze, gdy grupa 6 osób wiadomej ekipy siedzi wspólnie wyrazie spieta, trzesa się i jak by to opisać hm, wyja pod nosem ale wystarczająco żeby słychać i nagle rozpoczyna się dialog od 22 nic nie pilismy, idź coś załatw, nikt nie był w stanie wstać, wiecie że bez pomocy medycznej gdyby taki gościu wytzezwial istnieje prawdopodobieństwo zgonu, jego organizm utrzymuje 3 promile od załóżmy 5 lat, trzeźwość to szok, mało tego dopóki się nie napija nie pójdą o własnych siłach, to jest to co robi Kira z życia, pośladów już dawno nie ogarniają..

do czytelnika • Czwartek [18.07.2019, 23:43:48] • [IP: 94.254.156.***]

Zamiast bawić się w paparazzi i zdjęcia cykać mogłeś ruszyć dupę i pomóc temu człowiekowi, skoro tak bardzo przejąłeś się jego losem..

Gość • Czwartek [18.07.2019, 23:11:19] • [IP: 37.47.186.***]

Przecież to ten pijaczyna nie ma co przezywac

Gość • Czwartek [18.07.2019, 23:07:45] • [IP: 80.245.188.***]

Facet przygotowywał się do robienia brzuszków

Gość • Czwartek [18.07.2019, 23:03:32] • [IP: 176.221.122.**]

Leży na placu kościelnym, katolicy uważają że na takim placu nawet jakby odszedł, to trafił by do królestwa niebieskiego, więc po co mu pomagać.

Gość • Czwartek [18.07.2019, 22:47:35] • [IP: 193.164.254.***]

A co zrobił " czytelnik"? Zdjęcie...

troll • Czwartek [18.07.2019, 22:39:55] • [IP: 178.238.252.***]

Jest tak ponieważ większość Polaków to są, , katolicy, ja by byli chrześcijanami to mieliby inne podejście dom drugiego człowieka. .

Gość • Czwartek [18.07.2019, 22:29:39] • [IP: 178.238.246.**]

Za nie udzielenie pomocy czytelnik może być pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

Gość • Czwartek [18.07.2019, 22:16:56] • [IP: 5.173.144.**]

Czytelnik z bezpiecznej odległości obserwował. Sygnalista p...y.

Gość • Czwartek [18.07.2019, 22:06:28] • [IP: 83.11.136.***]

znieczulica? brak empatii? czy ten człowiek prosił o pomoc? jaja sobie robicie? empatia vs wlasne zdrowie i zdrowie rodziny? w dupie mam empatie! pomogę takiemu typowi a później do domu jakieś choróbstwo zawlekę i dzieci pozarażam. ale samarytanin będę! może żygi po nim posprzątać jeszcze bo biedny sam nie może?

Gość • Czwartek [18.07.2019, 21:54:58] • [IP: 77.88.191.**]

to możne zamiast rozbić zdjęcia trzeba było pomóc lezącemu

Gość • Czwartek [18.07.2019, 21:47:42] • [IP: 31.11.128.**]

a czy wolno robić komuś zdjęcia bez jego zgody ?

Gość • Czwartek [18.07.2019, 21:27:14] • [IP: 62.69.252.***]

A co w tym czasie robił" czytelnik"?? Robił zdjęcie??

Gość • Czwartek [18.07.2019, 21:21:37] • [IP: 46.77.89.**]

A czytelnik pomogl czy tylko fotke strzelil?

Gość • Czwartek [18.07.2019, 21:19:06] • [IP: 176.221.122.***]

NO CÓŻ ZWYKŁA ZNIECZULICA SPOŁECZNA PATOLOGIA BRAK EMPATII

Gość • Czwartek [18.07.2019, 21:17:18] • [IP: 176.221.122.***]

Czytelnik zadzwonił??

Gość • Czwartek [18.07.2019, 21:17:08] • [IP: 37.47.180.***]

Oni tam leżą bardzo często, ludzie się przyzwyczaili...

Gość • Czwartek [18.07.2019, 21:13:35] • [IP: 188.146.56.**]

Znieczulica opanowała kim by nie był ten człowiek nalezy sie pochylic W jakich czasach zyjemy, jest tylko złożyczenie

Gość • Czwartek [18.07.2019, 21:11:25] • [IP: 77.252.46.**]

A jaki, to kurort? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, jaki to jest syf, a nie kurort. Kurort, to to był, ale do końca lat '90-ych.

Gość • Czwartek [18.07.2019, 21:11:24] • [IP: 83.11.136.***]

A PAN CZYTELNIK MA DZIECI? PAN CZYTELNIK PRÓBOWAŁ KIEDYŚ PODNIEŚĆ NAWALONEGO KUMPLA Z ZIEMI? Nie wiadomo na jakie choroby typ jest narażony, jakie choroby lub pasożyty już ma, co ma na ciuchach i pod paznokciami, nie wiadomo czy jak się ostatnio w parku podcierał liściem palec mu nie uciekł a później tenże palec o rękaw nie wytarł. niech PAN CZYTELNIK mu pomoże i go dotknie. niech złapie za rękaw. ludzie nie dotykajcie takich ludzi. CAŁY LUKSUS POLEGA NA TYM ŻE NIE MUSZĘ GO PODNOSIĆ...

Gość • Czwartek [18.07.2019, 21:10:04] • [IP: 178.238.246.**]

Dlaczego czytelnik nie pomógł podnieść się, tylko filmował. To trzeba mieć dopiero znieczulice.

Gość • Czwartek [18.07.2019, 21:08:41] • [IP: 93.94.190.**]

Może czytelnik zamiast robić zdjęcia i do redakcji sam by podszedł i pomógł / zobaczył czy nic się nie stało.

Pazdzioch • Czwartek [18.07.2019, 20:51:25] • [IP: 83.20.250.**]

Ewidentnie ćwiczy mięśnie brzucha

Gość • Czwartek [18.07.2019, 20:50:48] • [IP: 88.156.234.***]

Czytelnik zamiast samemu podejść i pomóc ma czas żeby robić zdjęcia z oddali i ma jeszcze pretensje do innych ?

Oglądasz 51-75 z 92
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■