POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [18.07.2019, 19:54:15] • Świnoujście

Przewrócił się? To niech leży...

Przewrócił się? To niech leży...

fot. Czytelnik

Sytuację, która miała miejsce na placu kościelnym, w centrum miasta, opisał Czytelnik. Zauważył on mężczyznę leżącego na ziemi przy jednej z tamtejszych ławek. Czytelnik zaobserwował, że nikt nie zareagował na leżącego człowieka. Prawdopodobnie nie została udzielona ani wezwana żadna pomoc. Czytelnik zastanawia się, czy powodem braku reakcji przechodniów jest fakt, że mężczyzna leżał w miejscu, które upodobali sobie pijacy, czy może opanowała nas znieczulica?

"Albo mieszkańcy mają dosyć wszędobylskich pijaków i meneli, albo panuje wszechobecna znieczulica? Dziś około 11.00 w centrum miasta mężczyzna leży, i leży,i leży, i co i nic? Czy to takie normalne, że w TAKIM kurorcie w biały dzień dzieją się takie rzeczy?" - zadaje pytanie Czytelnik.
Kto zna odpowiedź?

Przewrócił się? To niech leży...

fot. Czytelnik

Przewrócił się? To niech leży...

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 92, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 92

Gość • Piątek [19.07.2019, 10:37:20] • [IP: 185.13.106.***]

Norma" impreza u plebana" pod chmurką. Pełna kultura ustąpił miejsca innym na ławce. Ksiądz pije im też wolno.

Gość • Piątek [19.07.2019, 10:34:39] • [IP: 94.254.210.**]

Nakaz pracy. Zero alkoholu. Tylko tyle.

Gość • Piątek [19.07.2019, 10:19:00] • [IP: 83.11.224.**]

Pomagac ?W czym?

Gość • Piątek [19.07.2019, 09:57:25] • [IP: 31.0.67.**]

Wczoraj na placu rybaka leżało ich czterech

Gość • Piątek [19.07.2019, 09:50:11] • [IP: 89.228.9.***]

Czy" Czytelnik" pomógł? Pierwszy zauważył, więc powinien pomóc lub zadzwonić po straż miejską. Poza tym zgadzam się, że osoby pijące a tym samym będące" reklamą" przy Biedronce np. na Warszowie nie są dobrą" reklamą" miasta Świnoujścia. Trzeba dać im zajęcie np. Miasto zatrudnia takie osoby do koszenia trawy, przycinki drzew, podlewania roślin, pracy w placówkach. ... W innych miastach radzą sobie z takimi osobami (np. z więźniami), zaś Świnoujście musi uczyć się od Innych, lepszych Miast, bo samo sobie nie umie poradzić.

Gość • Piątek [19.07.2019, 09:40:28] • [IP: 105.66.3.***]

To znany menel i pijak pomoc jemu to tylko utylizacja...

Gość • Piątek [19.07.2019, 09:38:09] • [IP: 5.173.9.**]

To Świnoujście??

Gość • Piątek [19.07.2019, 09:27:40] • [IP: 185.13.106.***]

Modlił się słowami" OLA BOGA" (w latach 80 potoczna nazwa denaturatu).

Gość • Piątek [19.07.2019, 09:11:21] • [IP: 185.210.38.**]

Czytelnik się wysilił i zrobił fote, tak wygląda pomoc w jego wykonaniu.Swoją drogą, mamy dosyć już tych pijaczków miejskich.

Gość @@@ • Piątek [19.07.2019, 09:10:32] • [IP: 46.76.159.*]

DO : Gość • Piątek [19.07.2019, 07:08:54] • [IP: 37.47.136.***]Słuszne i trafne stwierdzenie w 100 %...💗

Gość • Piątek [19.07.2019, 09:06:06] • [IP: 5.173.128.***]

Skad wiadomo, że nie pomógł i nie zadzwonił gdzie trzeba? A druga sprawa to to że my im pomagamy a oni dalej 'leżą i leżą i..."

Gość • Piątek [19.07.2019, 08:59:47] • [IP: 37.47.185.***]

A czytelnik pierwsze co zrobił jak zauważył tego leżącego człowieka, to pomyślał, wyciągnął telefon i zrobił zdjęcie. Potem napisał list do redakcji ze swoimi żalami. Cóż za niesamowita hipokryzja! Świnoujścianie to naprawdę biedni ludzie.

Gość • Piątek [19.07.2019, 08:53:00] • [IP: 178.238.252.**]

Jak widać, tylko kobiety pospieszyły z pomocą, potrzebującemu...a gdzie są mężczyźni?

Gość • Piątek [19.07.2019, 08:12:45] • [IP: 5.173.144.**]

123.*** - raczej gdzie takiego pijanego * zwieść jak nie ma izby wytrzeźwień. Najbliższa w Szczecinie.

Gość • Piątek [19.07.2019, 08:12:18] • [IP: 23.226.237.*]

Chociaż jakiś kocyk mu rozścielić, poduszeczkę pod główkę podłożyć, a tu nic - zero pomocy. Znieczulica...

Gość • Piątek [19.07.2019, 08:07:31] • [IP: 89.64.52.***]

A Czytelnik nie wie ? Był na miejscu i nie sprawdził ? Nie obwąchał czy przewrócony może chory, zasłabł, czy może tylko narąbany ? Czytelnik wykonał tylko serię zdjęć i nas pyta co było z tym leżącym?

Gość • Piątek [19.07.2019, 07:38:02] • [IP: 188.146.33.**]

Skad takie przekonanie ze nie pomógł??

Gość • Piątek [19.07.2019, 07:37:44] • [IP: 178.238.252.***]

domniemuję że czytelnik udzielił pomocy i wezwał karetkę?? :)

Gość • Piątek [19.07.2019, 07:34:55] • [IP: 185.13.106.***]

Buka to on zażył.

Gość • Piątek [19.07.2019, 07:33:37] • [IP: 185.13.106.***]

On sie modli o kolejny bon seniora w pozycje leżąco klęczącej to tylko kombatant dobrej zmiany a moher mu sellfi zrobił. Zjecie powinno się ukazać w pozycji obróconej o 90 stopni w prawo.

Gość • Piątek [19.07.2019, 07:24:11] • [IP: 83.8.122.***]

Moher zrobił fotki i analizuje społeczeństwo. Nuda w bloku dopada że szuka sensacji i wcina się gdzie nie potrzeba?

Gość • Piątek [19.07.2019, 07:18:49] • [IP: 92.42.112.***]

Znany * chlejący codziennie i walający się po chodnikach, pomoc dla niego to świeża nalewka.

Gość • Piątek [19.07.2019, 07:08:54] • [IP: 37.47.136.***]

nie ma wiekszego bydla niz polak katolik na swiecie

Gość • Piątek [19.07.2019, 07:01:53] • [IP: 31.11.130.***]

ONI CO DZIENNIE TAM LEŻĄ ALBO SIEDZĄ PIJANI.OSTATNIO TEN. SAM CZŁOWIEK LEŻAŁ POD POLLO. MIASTO POWINNO COŚ ZROBIĆ Z TYMI PIJĄCYMI LUDŹMI.ROBIĄ WSTYD MIASTU, TO NIE SĄ MIESZKAŃCY ŚWINOUJŚCIA.POWINNI ODESŁAĆ ICH DO SWOICH MIEJSC ZAMIESZKANIA.

Gość • Piątek [19.07.2019, 05:40:16] • [IP: 176.221.123.**]

W pobliżu leżały jeszcze dwie osoby. Pani spokojnie spała w cieniu pod murkiem kościoła. Gdzie jest pan Andrzej, który opiekował się bezdomnymi lub Straż Miejska ?

Oglądasz 26-50 z 92
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■