POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [18.07.2019, 19:54:15] • Świnoujście

Przewrócił się? To niech leży...

Przewrócił się? To niech leży...

fot. Czytelnik

Sytuację, która miała miejsce na placu kościelnym, w centrum miasta, opisał Czytelnik. Zauważył on mężczyznę leżącego na ziemi przy jednej z tamtejszych ławek. Czytelnik zaobserwował, że nikt nie zareagował na leżącego człowieka. Prawdopodobnie nie została udzielona ani wezwana żadna pomoc. Czytelnik zastanawia się, czy powodem braku reakcji przechodniów jest fakt, że mężczyzna leżał w miejscu, które upodobali sobie pijacy, czy może opanowała nas znieczulica?

"Albo mieszkańcy mają dosyć wszędobylskich pijaków i meneli, albo panuje wszechobecna znieczulica? Dziś około 11.00 w centrum miasta mężczyzna leży, i leży,i leży, i co i nic? Czy to takie normalne, że w TAKIM kurorcie w biały dzień dzieją się takie rzeczy?" - zadaje pytanie Czytelnik.
Kto zna odpowiedź?

Przewrócił się? To niech leży...

fot. Czytelnik

Przewrócił się? To niech leży...

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 92, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 92

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 16:36:42] • [IP: 178.238.245.***]

Przydał by sie w tym mieście specjalny pojazd do przewożenia naprutych meneli bo karetki szkoda :

j444 • Sobota [20.07.2019, 20:16:25] • [IP: 176.221.123.***]

Ja także nie zakłócał bym mu spokojnego leżenia.

Gość • Sobota [20.07.2019, 20:08:01] • [IP: 178.238.245.**]

A czytelnik komentuję to dlaczego nie pomógł

Gość • Sobota [20.07.2019, 14:58:00] • [IP: 5.173.232.***]

Dziwne: Leżał na placu kościelnym - a nikt z miłosiernych wiernych nie pomógł (identycznie jest w Biblii z pobitym i chorym- ani lewici, ani kapłani, ani lekarze, dopiero jakiś samarytanin się ulitował). Po drugie - leżał obok punktów gastronomicznych - a nikt z najedzonych nie podszedł. Po trzecie - złożył rączki w geście żebraczo - modlitewnym, uniósł główkę... I też nic. Widać i niebiosa go olały. A fotograf zachował się jak malarz albo poeta: widzi zdarzenie to je rejestruje (obraz" Upadek Ikara" czy wiersz" Campo di Fiori").

Gość • Sobota [20.07.2019, 13:37:15] • [IP: 176.221.122.***]

Tam cały czas leżą pijusy, więc co, cały czas pogotowie wzywać ? NIE WZYWANIA POMOCY DLA MENELI !

Gość • Piątek [19.07.2019, 16:02:48] • [IP: 5.173.144.***]

A streetworker to u nas podobno pracuje.. Jakoś efektów nie widać, pijusy leżą na ulicach.

Gość • Piątek [19.07.2019, 15:56:49] • [IP: 37.248.208.**]

Widać że ten co robił to zdjęcie podziela to zdanie...niech leży😂😂😂😂

Gość • Piątek [19.07.2019, 15:35:32] • [IP: 185.13.106.***]

Część z nich to Niemcy mało kto o tym wiedział.

Gość • Piątek [19.07.2019, 14:59:32] • [IP: 2.108.164.*]

Tym problemem powinno zająć się miasto. A miasto potrafiło tylko dać darmowy bilet w jedną stronę chorym ludziom. Znów wyrzucone pieniądze, bo w ten sposób nigdy nie rozwiąże się problemu alkoholizmu

Gość • Piątek [19.07.2019, 14:33:20] • [IP: 176.221.122.**]

CZYTELNIK ZAMIAST FILMOWAĆ SAM NIECH WEZWIE POMOC. DO PIJAKÓW JEST KARETKA A DLA POTRZEBUJĄCYCH STARSZYCH LUDZI BRAK. BEZNADZIEJNE MIASTO

Gość • Piątek [19.07.2019, 13:32:14] • [IP: 37.248.165.**]

POdpite Europejczyki zrobiły sobie w tym miejscu strefę relaksu. Zsraz radni im palety dadzą.

Gość • Piątek [19.07.2019, 13:26:15] • [IP: 176.35.16.***]

A czytelnik stoi, stoi, stoi i co? I nic tylko robi zdjecia. Najlatwiej jest krytykowac innych nie widzac czubka wlasnego nosa.

Gość • Piątek [19.07.2019, 13:21:46] • [IP: 185.13.106.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [19.07.2019, 12:38:29] • [IP: 37.47.178.**]

500+ jest za co pić

Gość • Piątek [19.07.2019, 12:24:45] • [IP: 93.94.191.***]

A może czytelnik zamiast robic zdjecia sam powinien udzielić pomocy

Gość • Piątek [19.07.2019, 11:57:38] • [IP: 178.238.253.**]

Komentarze jak zwykle ludzie opanujcie się jak nie macie zamiaru nigdy nikomu pomóc obojętne kto i co zrobił przynajmniej opanujcie emocje, bo styl iście miejski !

Gość • Piątek [19.07.2019, 11:57:09] • [IP: 37.47.141.***]

Podchodziłam także do tego, który spał na białej torebce. Każdy narąbany (i chory, bo alkoholizm to potworna choroba). To co robić dalej? Zadzwonić żeby ich zabrali na wytrzezwialke?

Gość • Piątek [19.07.2019, 11:54:12] • [IP: 83.20.250.***]

Dzisiaj on leży, a jutro ja lub ty i co wtedy z pomocą?.

Gość • Piątek [19.07.2019, 11:43:28] • [IP: 178.238.240.**]

a czytelnik pomógł czy tylko zrobił zdjęcie . ... chłopie ogarnij sie

foto • Piątek [19.07.2019, 11:33:16] • [IP: 80.54.236.***]

Zamiast robić zdjęcia, sam by pomógł.

Gość • Piątek [19.07.2019, 11:20:37] • [IP: 5.173.144.***]

świnoujska atrakcja jedna z wielu

analityk • Piątek [19.07.2019, 10:53:47] • [IP: 80.55.205.***]

Leży bo spadł mu poziom C2H5OH we krwi

Gość • Piątek [19.07.2019, 10:48:13] • [IP: 178.238.250.***]

Połozył się to niech lezy, ma swoje lata wie co robi.

Gość • Piątek [19.07.2019, 10:40:05] • [IP: 178.238.249.**]

Reagowali ! Widzialam jak podeszla do niego pani, rownież z tego towarzystwa, kopnęła to kilka razy i spokojnie usiadla na ławce. Żyje, pomyślałam i poszłam dalej.

Gość • Piątek [19.07.2019, 10:39:28] • [IP: 185.13.106.***]

Promocja winka mszalnego w markecie typu" Złota lipa" ?

Oglądasz 1-25 z 92
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■