POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [12.07.2019, 20:40:36] • Świnoujście

Czytelnik: Proszę o podjęcie tematu zatoki postojowej wzdłuż ulicy Wybrzeże Władysława IV vis a vis sklepu żeglarskiego

Czytelnik: Proszę o podjęcie tematu zatoki postojowej wzdłuż ulicy Wybrzeże Władysława IV vis a vis sklepu żeglarskiego

fot. Czytelnik

Do redakcji zwrócił się Czytelnik, który zauważył, że oznakowanie ustawione na odcinku Wybrzeża Władysława IV informujące o zakazie zatrzymywania się, jest sprzeczne ze znajdującym się kilka metrów dalej znakiem umożliwiającym parkowanie. Kierowcy parkują samochody, a policja ich upomina...

- Widnieje tam sprzeczne oznakowanie. Tuż za skrzyżowaniem z ul. Marynarzy jest zakaz zatrzymywania się i postoju, a 10 metrów dalej jest znak informujący o miejscu parkingowym, który powinien być w takim razie unieważniony zgodnie z zasadami (poniżej). Od rana policja upomina kierowców parkujących w tym miejscu. Zastanawiam się, dlaczego w sezonie wyłącza się kolejnych kilka miejsc parkingowych z użytkowania ( wydaje się że prace zostały tam zakończone) i dlaczego to miejsce nie jest jednoznacznie oznakowane. Całe szczęście że policja jest wyrozumiała, ale konieczna jest wizyta na komendzie w celu wyjaśnienia sprawy - pisze Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Niedziela [14.07.2019, 07:42:29] • [IP: 164.127.29.***]

14:39:14] • [IP: 176.221.122.**]Uważam, że nie spartolono tej ulicy, ona zawsze była za szeroka jak na strumień pojazdów jadących na Bieliki i do dzielnicy nad kanałem, wydzielenie pasa dla rowerzystów jest rozsądne, daje im większe bezpieczeństwo, uwalnia od ryzykownej obecności jadących do /z promu rowerzystów na nabrzeżu (na nabrzeżu wg prawa wolno jeździć, ale praktycznie jest to uciążliwe dla pieszych, niezbyt bezpieczne dla rowerzystów)

Gość • Sobota [13.07.2019, 20:05:13] • [IP: 176.221.123.**]

... przy okazji zaklejcie na tablicach informacyjnych na 11-Listopada i Moniuszki kierunek jazdy do Ahlbecku... w drogę, która jest w remoncie, informacja o kierunku objazdu to nie wszystko...

Gość • Sobota [13.07.2019, 16:48:32] • [IP: 176.221.123.**]

Gość • Piątek [12.07.2019, 22:56:26] • [IP: 5.173.144.***]nie przewidziało, a nagrało na kamerkę jak jechał prostopadle do mojego grata wczoraj miedzy 12-tą, a 13-tą.

Gość • Sobota [13.07.2019, 15:25:47] • [IP: 164.127.29.***]

08:31:56] • [IP: 5.174.178.*] Januszu ortografii, wróć do podstawówki (jest taka dla dorosłych, na Norweskiej), napisz za karę 100 razy" weźcie" zamiast" weście".

Gość • Sobota [13.07.2019, 14:39:14] • [IP: 176.221.122.**]

Jak można było spartolic taka szeroką ulice ??

Gość • Sobota [13.07.2019, 13:37:49] • [IP: 77.113.11.***]

Wszystko spier...ne w tym mieście taki mamy układ.

Gość • Sobota [13.07.2019, 12:03:04] • [IP: 37.47.178.***]

Tam jest masa sklepów, banki i apartamentowiec. Włodarze opamiętajcie się i nie zabierajcie i tak już okrojone miejsca parkingowe !!

Gość • Sobota [13.07.2019, 10:52:15] • [IP: 80.245.188.***]

Do 23:20:44:Twoje poglądy są zbieżne z moimi, ale gdybyś napisał" WODZOM", a nie" WODZĄ", to jeszcze bardziej bym się z nimi zgodził

Gość • Sobota [13.07.2019, 09:21:20] • [IP: 37.8.231.***]

Bo nikt za to nie odpowiada finasowo wiec siedzi i ma w du. pie. innych. Urzad miasta

Gość • Sobota [13.07.2019, 09:18:38] • [IP: 164.127.29.***]

08:17:03] • [IP: 62.69.251.***] Samochody szkodliwe? W Biblii jest napisane:" Nie zawiążesz pyska wołowi młócącemu". Skoro narody się bogacą, produkcja samochodów zwiększa się, jest coraz więcej dróg i coraz lepszych, to prostym skutkiem tego jest coraz to większa liczba samochodów. Czytałem opinie o rządach w Warszawie: tam zwężają ulice (kojarzycie to z czymś?) i redukuje się liczbę miejsc parkingowych (ostatnio na Placu Bankowym - zastawiono go drzewkami na paletach, kosztowało to 800 000 zł, za 2 m-ce wycofają to - ta suma pieniędzy widocznie jest słabo odczuwalna w kieszeni magistratu - i wymyślą coś nowego).

Gość • Sobota [13.07.2019, 09:06:52] • [IP: 185.220.101.**]

Kto na nich glosowal albo kto nie poszedl na wybory i nie zagłosował na kogokolwiek innego?

Gość • Sobota [13.07.2019, 08:31:56] • [IP: 5.174.178.*]

janusze znawcy przepisow drogowych wescie poczytajcie sobie to bedziecie wiedziec kto gdzie jak i poco tam wszystko jest jasno i wyraznie pokazane

Gość • Sobota [13.07.2019, 08:30:49] • [IP: 164.127.29.***]

Myślicie, że odpowiedzialny za to urzędnik poniesie karę? A po drugie - zaraz za zakrętem jest restauracyjka z" ogródkiem"- zajmuje sporą część chodnika. W jaki sposób urzędnicy chcą przedłużyć ścieżkę rowerową do projektowanego jak widać po wymalowanych liniach przejazdu rowerowego, skoro te stoliki z krzesełkami wystawione na chodnik od dawna zawężają tam przejscie - najwyraźniej droga jest urzędnikowi korzyść tego prywatnego biznesu... urzędnik odznacza się żywą empatią, bo oooczyyyywiście nie może mieć z tego własnych korzyści.

Gość • Sobota [13.07.2019, 08:27:17] • [IP: 37.8.231.***]

Niby lepsze ale jest wrogiem dobrego.Co tu mozna jeszcze polepszyć w tym mieście?

Gość • Sobota [13.07.2019, 08:17:03] • [IP: 62.69.251.***]

postepujaca samochodoza w tym miescie; ciagle maja problemy, precz z zalewem aut!

Gość • Sobota [13.07.2019, 07:51:19] • [IP: 178.238.250.***]

Poprawic sciezkę rowerową, bo nie wiadomo w którą stronę można jechać, namalowany rower w dwóch różnych kierunkach.jednym słowem droga do kitu zrobiona.

Gość • Sobota [13.07.2019, 06:57:22] • [IP: 37.8.230.***]

Znak jest aby można dokończyć malowanie...

Gość • Sobota [13.07.2019, 04:09:13] • [IP: 176.221.122.**]

TYN TURBO Absurdy drogowe Jak można było zepsuć taka droge ??

Gość • Sobota [13.07.2019, 02:54:58] • [IP: 62.69.229.**]

Odmóżdżony staruchu! Weź się za umieranie! Niszczysz to miasto, masz w dupie mieszkańców i ich potrzeby. Może mieszkańcy nie chcą zdrowego stylu życia i nie chcą się przesiadać na rowery? I co, jesteście zadowoleni ze swego wybrańca? Wszyscy, którzy na niego głosowali są tak samo winni! Jak już ten osobnik przestanie rządzić, to ile będzie kosztować odkręcenie wszystkich jego fanaberii? A co na to bezradna rada? Znowu będzie przyklaskiwać?

Gość • Sobota [13.07.2019, 00:46:27] • [IP: 188.146.233.**]

Ta droga to bzdet jak markiewicza. Pewno ten sam projektant

Gość • Piątek [12.07.2019, 23:54:29] • [IP: 185.210.39.***]

STAROŚĆ NIE RADOŚĆ :)

Gość • Piątek [12.07.2019, 23:20:44] • [IP: 80.245.190.**]

Szkoda słów. Zarząd Miasta prowadzi bardzo destrukcyjną politykę. Już dawno Naszym" WODZĄ" przestało zależeć na losie współmieszkańców. LICZY SIĘ TYLKO TUNEL im. jasia.

Gość • Piątek [12.07.2019, 22:56:26] • [IP: 5.173.144.***]

123.***- mają zestaw głośnomówiący w aucie służbowym. Coś Ci się przewidziało.

Gość • Piątek [12.07.2019, 22:32:16] • [IP: 176.221.123.**]

Ja bym sie dowiedział, czemu strażnik miejski który porusza sie służbowym pojazdem notorycznie w czasie jazdy rozmawia przez telefon, trzymając go przy uchu. Dzisiaj dwa razy mnie mijał i za każdym razem ta sama sytuacja!!

Gość • Piątek [12.07.2019, 21:29:34] • [IP: 176.221.123.***]

kto tak zyebał te droge

Oglądasz 1-25 z 29
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■