POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.07.2019, 22:29:40] • Świnoujście

Rudy złodziej grasuje na miejskim cmentarzu

Rudy złodziej grasuje na miejskim cmentarzu

fot. Czytelnik

Wszyscy znają określenie "hiena cmentarna". Tymczasem na świnoujskim cmentarzu grasuje lis! Z opisu, który przysłał do redakcji Czytelnik, wynika, że zwierzę przejęło zwyczaje złodziei grasujących między grobami. Lis kradnie znicze i biega po pomnikach. Jedyna różnica między nim, a prawdziwymi złodziejami polega na tym, że rudemu rabusiowi nie zależy na dyskrecji.

- Nie boi się ludzi, do mnie podchodził może być wściekły, skoro się nie boi. Biega po pomnikach, zza grobu wyciąga znicze i rozgryza.

Rudy złodziej grasuje na miejskim cmentarzu

fot. Czytelnik

Powinno zgłosić się to gdzieś, bo może być niebezpieczny - pisze Czytelnik.

Rudy złodziej grasuje na miejskim cmentarzu

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 53, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 53

Gość • Piątek [19.07.2019, 19:23:51] • [IP: 176.221.123.**]

Proszę go tylko nie dokarmiać bo może utracić swój instynkt.

Gość • Piątek [19.07.2019, 17:42:38] • [IP: 93.94.191.***]

Ot dureń głodny nie znaczy wściekły..

Gość • Wtorek [16.07.2019, 09:13:58] • [IP: 185.220.100.***]

"Chodzi lisek koło drogi,urwało mu obie nogi — urwało mu obie ręce i nie chodzi biedak więcej."

Gość • Wtorek [16.07.2019, 09:06:13] • [IP: 185.220.100.***]

Pewnie spija ze zniczy wosk.

u • Wtorek [16.07.2019, 07:18:09] • [IP: 10.0.2.***]

Pewnie wielu po przeczytaniu tytułu pomyślało o kim innym :D

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 21:19:53] • [IP: 5.173.137.**]

Lisek dajcie mu spokoj, widuję go i co żyję, kradnie? Co to za bzdury

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 18:22:24] • [IP: 178.235.147.**]

Trzeba miec serce z cegly aby takie sympatyczne zwierzatko oczerniac i robic na niego nagonke.Czytelniku sygnalisto, szukaj prawdziwych zagrozen i je tep.

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 18:16:12] • [IP: 37.47.95.***]

Wara od lisa

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 17:28:20] • [IP: 178.238.253.**]

Fajny lisek, nie piszcie bzdur, że kradnie znicze, bo to sie kupy nie trzyma, na kiego mu znicze?

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 16:57:26] • [IP: 5.172.255.**]

Śliczny lisek! oby coś złego mu się nie stało!

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 16:44:47] • [IP: 176.221.123.*]

lis kradnie znicze?? hahhahahahah większej głupoty nie słyszałem...

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 16:30:29] • [IP: 178.235.147.***]

Ja tam lubię rude

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 15:11:35] • [IP: 178.238.253.**]

Dwa lata temu był też z małymi, on tam żyje wiele lat!

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 15:07:23] • [IP: 95.129.224.**]

Znając" świnioujszczanów", zrobią nagonkę na niewinne stworzonko, tylko aby poczuć się" Panami życia i śmierci". Mogą ofiarować Bogu świeczkę, a diabłu ogarek, ale żałują biednemu, pozbawionemu naturalnego domu liskowi znicza, o którym Zmarli nie mają ani pojęcia, ani potrzeby jego posiadania. Ludzie powinni żałobę przeżywać sercem, nie zbędnymi i" na pokaz" wystawianymi gadżetami. Wystrzelano już dziki, rozjechano borsuki, sarny i ostatnie dwa łosie - zostawcie w spokoju żyjące na cmentarzu liski. Żyj i daj żyć innym i pamiętaj, że Karma wraca, więc otrzymasz to, czym obdarzyłeś innych. Życzę radosnego dnia.

Tango • Poniedziałek [15.07.2019, 14:56:08] • [IP: 37.8.215.***]

Zamiast się cieszyć, że to dzikie zwierzę tam mieszka... taki tekst! No comments!

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 14:44:27] • [IP: 37.47.171.***]

Jakby za grobami nie zostawiało by się tego całego syfu to nie miałby czym się bawić. Lisek jest całkowicie nieszkodliwy. Jakaś stara baba to musiała zgłosić bo te to ciągle problemów szukają. Wara od naszych lisków

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 13:43:07] • [IP: 176.221.122.***]

to cała rodzina lisków.Mieszkają niedaleko, nie są wściekłe ani chore tylko lekko oswojone i nie boją się ludzi.Ale po artykule RUDY ZŁODZIEJ -powinny się bać.

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 13:27:30] • [IP: 31.0.127.**]

To jest lisek z Mrówki

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 13:06:42] • [IP: 31.0.86.***]

Dajcie spokój liskowi. Widać że zdrowy, czego nie można powiedzieć o wściekłym" czytelniku"

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 11:36:31] • [IP: 176.221.122.***]

Fajny lisek, a w lampionach po zniczach pewnie biedaczek szuka wody, żeby się napić, a że przebiegnie po nagrobkach to nic nadzwyczajnego, czytelnik zapewne też życiu nie jeden raz pokonywał jakieś murki, płotki czy inne przeszkody i nikt nie uznał go za roznoszącego wściekliznę.

Gość. • Poniedziałek [15.07.2019, 11:07:47] • [IP: 88.88.135.**]

Rudy. Zlodziej., , , , A. On. Kradnie. . ...🙈

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 10:45:24] • [IP: 37.248.214.**]

Chyba nie jest wściekły?? Nie zagraża nikomu??

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 10:32:49] • [IP: 176.221.123.**]

Widziałam też w sobotę tego liska chytruska spacerował obok naszej kwaterki --w ogóle się nie bał oswojony.

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 10:06:24] • [IP: 62.97.206.**]

zostawcie zwierzaka w spokoju

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 10:01:35] • [IP: 62.69.203.***]

Liski zanieść do Zmurkiewicza, to dzięki jego decyzjom stworzenia nie mają się gdzie podziać przez wycinki wrzucić jemu na podwórko i niech się martwi.

Oglądasz 1-25 z 53
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■