POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [17.07.2019, 08:34:42] • Świnoujście

Czy mieszkańcy są zadowoleni z umiejscowienia przystanku przy Wybrzeżu Władysława IV?

Czy mieszkańcy są zadowoleni z umiejscowienia przystanku przy Wybrzeżu Władysława IV?

fot. iswinoujscie.pl

Modernizacja Wybrzeża Władysława IV ma się ku końcowi. Jest to jedna z głównych ulic naszego miasta, tamtędy przebiega ciąg komunikacyjny do przeprawy promowej. Bez wątpienia ulica jest należy do bardzo uczęszczanych, panuje tam wzmożony ruch samochodowy. Jest tam również przystanek autobusu miejskiego, jednak czy zostało to rozwiązane funkcjonalnie?

Autobus będzie się zatrzymywał na asfalcie, blokując tym główną drogę wiodącą do przeprawy promowej. Wiadomo, że z tej przeprawy samochody korzystają niemal bez przerwy, więc ruch jest bardzo duży. Czy zatem regularnie zatrzymujący się tam autobus nie będzie przeszkadzał innym kierowcom w swobodnym przejeździe w kierunku Bielików?

Czy nie można było znaleźć innego, wygodniejszego dla użytkowników tej drogi, rozwiązania? Czy jest potrzebne, aby zaraz za zakrętem blokować ulicę? A co na ten temat sądzą świnoujścianie? Może kiedyś było lepiej, funkcjonalniej?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 52

Gość • Środa [17.07.2019, 11:02:15] • [IP: 37.47.190.***]

w szczecinie bodajże na słowackiego autobusy miejskie zatrzymują sie na takim wzniesieniu przy przystankach autobusowych a tutaj robią problem dla kierowców przez cały rok a dla rowerzystów latem, to znaczy po sezonie letnim rowerzystów jest znacznie mniej a mieszkańców poruszających sie samochodami mniej wiecej tyle samo cały rok, nie potrafią myśleć w urzędzie

Gość • Środa [17.07.2019, 10:30:54] • [IP: 89.202.135.***]

a pamietacie ze tunel otworza i nie bedzie na wladka takiego ruchu..?

Dębiec • Środa [17.07.2019, 10:28:38] • [IP: 31.2.126.**]

Nie wiem co daje większego raka, czytanie komentarzy przychylnych tym zmianom czy to że w magistracie nie ma ani jednej osoby po podstawówce i nie ogarniają prostych rzeczy.

Gość • Środa [17.07.2019, 10:26:34] • [IP: 37.30.33.***]

Wszystko aby mieszkancom utrudnic.

Gość • Środa [17.07.2019, 10:22:58] • [IP: 176.221.122.**]

Powinno się zlikwidować starą przystań i zrobić zatoczkę autobusową

Gość • Środa [17.07.2019, 10:09:45] • [IP: 95.116.139.***]

Tumanie z godz 8:55:53 nie bój się, jak byś miał dostać po grzbiecie dwoma pasami to byś powiedział dość, dość wystarczy jednym i to zawieje.

Kierowca • Środa [17.07.2019, 10:01:47] • [IP: 176.221.123.***]

MASAKRA JAKAŚ, POWINNI TERAZ SAMI TO NAPRAWIAĆ TERAZ TO DOPIERO KONGO SIE DZIEJĘ !.

Gość • Środa [17.07.2019, 09:48:34] • [IP: 77.252.46.**]

Ktoś znowu odleciał - psują wszystko co było normalne, wydaje się że w Urzędzie Miasta nie ma osoby która myśli,

Gość • Środa [17.07.2019, 09:47:39] • [IP: 176.221.122.***]

NAJBARDZIEJ TO Z DROGI ROWEROWEJ ZADOWOLONY JESTEM SUPER

Gość • Środa [17.07.2019, 09:44:59] • [IP: 83.11.226.***]

Widzę, że gość z Ip37.47.175 nie podjął jeszcze leczenia.Swoja drogą miasto nie ma szczęścia do fachowców od projektowania i zatwierdzania projektów przebudowy ulic czego dowodem są" zmodernizowane" ulicę min Zalewowa i Szmaragdowa ze słynnym rondem

Gość • Środa [17.07.2019, 09:44:31] • [IP: 37.47.166.***]

Nie jest to dobre rozwiązania bo bezpieczeństwo jest najważniejsze, a rowerzyści nie zawsze zachowują się rozważnie.

Gość • Środa [17.07.2019, 09:43:59] • [IP: 176.221.122.***]

Jeżdżę autobusem, rowerem, samochodem i nie widzę w tym rozwiązaniu żadnego problemu.Trzeba tylko MYŚLEĆ jak się poruszać po drodze. Głąb zawsze będzie miał jakiś problem.

Gość • Środa [17.07.2019, 09:32:12] • [IP: 89.228.9.***]

Proszę zwrócić się do rzecznika Miasta lub pana Żmurkiewicza o zamontowanie przegród oddzielających drogę rowerową od chodnika i przystanku autobusowego. Musi to być wykonane solidnie, tak aby ludzie wychodzący z autobusu nie wchodzili na drogę rowerową. Wtedy ten remont będzie spełniał swoją funkcję.

Gość • Środa [17.07.2019, 09:29:59] • [IP: 188.146.229.***]

Dno i dziadostwo.Te niudaczniki z UM powinni wylecieć na kopach z roboty.Czego się nie dotkną to zawsze spierniczą.

Gość • Środa [17.07.2019, 09:20:32] • [IP: 178.238.250.***]

IP.;37.47.175.] Idioto! Czy tylko tak potrafisz pisać! Dziwie się ze takie niedorobki psychiczne udzielają się w wypowiedziach! zgrozo!!

Gość • Środa [17.07.2019, 09:16:28] • [IP: 84.233.191.***]

Do czasu michalskiej wszystko było dobrze

Gość • Środa [17.07.2019, 09:16:19] • [IP: 77.88.191.**]

Już widzę jak roweżyści będą przepuszczać pieszych

Gość @@@ • Środa [17.07.2019, 09:07:51] • [IP: 77.112.125.***]

A co to mnie obchodzi, jak jadę 30 km/h do promu i gały mam wybałuszone to nic niespodziewanego nagle nie może się wydarzyć...A nieudacznikom i narwańcom nigdy nic nie pasuje, w końcu mam świadectwo pokropu samochodu i opatrzność oraz aniołowie bezpiecznie prowadzą do promu... No i dobrze jest, gorzej bywało i tak chwalili...⛔⛔⛔

Gość • Środa [17.07.2019, 09:06:37] • [IP: 31.11.129.**]

Kiedyś wszystko było lepiej. Jaka kaszanka była a pasztetowa o kiełbasie zwyczajnej czy parówkach nawet nie wspominam. Ale wtedy nie było w mieście" pomysłodawczyni" Michalskiej i było o ponad 120 urzędasów mniej!

Gość • Środa [17.07.2019, 08:58:40] • [IP: 176.221.123.**]

a po co wogole te przystanki co 100 metrow ? wystarcza dwa. jeden do wsiadania i jeden do wysiadania.

Gość • Środa [17.07.2019, 08:57:38] • [IP: 5.173.161.***]

Bogdan Rybę załatw!!

Gość • Środa [17.07.2019, 08:55:53] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Środa [17.07.2019, 08:53:13] • [IP: 176.221.122.**] jest jeden pas mniej tumanie.

Gość • Środa [17.07.2019, 08:54:38] • [IP: 94.254.232.**]

Stare rozwiązanie było mniej kolizyjne, i jak zwykle nie zawodni urzędnicy dali du...y a za wszystko są winni kierowcy. To jest dopiero myślenie totalne dno 👎👎👎

Gość • Środa [17.07.2019, 08:53:13] • [IP: 176.221.122.**]

A gdzie ma się zatrzymać ? Na kanale ? Zresztą w tym miejscu przystanek był od lat to w czym.problem.

Gość • Środa [17.07.2019, 08:51:15] • [IP: 93.214.180.***]

A kolejna sprawa jets to ze bedzie dokladnie tak jak na ulicy Matejki. Ludzie wysiadjacy z autobusu wogole nie patrza na otoczenie i wychodza wprost na sciezke rowerowa pod kola rowerzystow!! tutaj widac ze sytuacja bedzie sie powtarzac

Oglądasz 26-50 z 52
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■