POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [20.07.2019, 14:31:22] • Świnoujście

Oburzona mieszkanka podsumowuje Miasto Kobiet: Bilet trzeba odstać! Impreza dla wybrańców?

Oburzona mieszkanka podsumowuje Miasto Kobiet: Bilet trzeba odstać! Impreza dla wybrańców?

fot. Bartosz Szymański

Trwająca impreza z cyklu Miasto Kobiet, oprócz tego, że jest atrakcją, wzbudza też wiele kontrowersji. Chodzi tu głównie o organizację oraz sposób, w jaki "zdobywa się" bilety wstępu.

Do redakcji portalu zwróciła się jedna z mieszkanek naszego miasta, która nie kryje oburzenia organizacją wstępu na imprezę "Miasto Kobiet". Opowiedziała naszemu reporterowi, jak stała się posiadaczką 1 biletu, bo tylko tyle można otrzymać. Pomimo iż bilety wydawane są od godziny 12.00, kolejka ustawia się już około 9.00. Bilety rozdają dwie kobiety przy muszli koncertowej i, co ciekawe, można wziąć tylko jeden. Nie można zdobyć biletu dla osoby towarzyszącej, która akurat nie odstała w kolejce, co oznacza, że na imprezę nie weźmiemy np. mamy, koleżanki, siostry. Nawet dwukrotne ustawienie się w kolejce nie sprawi, że zdobędziemy drugi bilet.

Poza tym do namiotu, w którym odbywa się impreza jest wpuszczana taka ilość osób, ile jest miejsc siedzących - organizatorzy tłumaczyli to względami bezpieczeństwa. I tak, na wczorajszą imprezę nie wpuszczono "nadprogramowych" 6 osób, bo nie miały gdzie usiąść.

- Pierwsze rzędy zajmują urzędniczki, które mają wstęp wolny. Niech zrobią bilety po 20 zł i dofinansują, ale żeby każdy miał możliwość uczestniczenia. Wydana potężna kasa, a impreza tylko dla wybrańców! Taka bogata gmina, a bilety limitowane! - podsumowuje swoje spostrzeżenia zbulwersowana mieszkanka.

To nie tylko jeden przypadek niewłaściwej organizacji imprezy. Wczoraj nie wpuścili kobiety na wózku inwalidzkim z opiekującym się nią mężczyzną. Argumentem było to, że panowie mają zakaz wejścia. Tylko kobiety mogą wchodzić, co to za impreza? Ostatecznie, panią na wózku zajęła się inna uczestniczka i tylko dzięki temu mogła uczestniczyć.

A jakie wrażenia mają nasi Czytelnicy?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 45, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-45 z 45

Gość • Sobota [20.07.2019, 18:52:51] • [IP: 185.210.38.***]

Finansowane z podatków wszystkich, również mężczyzn, ale wejść mogą tylko kobiety!! Buahahaha, brawo Michalska!!

Gość • Sobota [20.07.2019, 18:32:27] • [IP: 5.172.255.**]

Dobrze, że nie poszłam na to g...o!

Gość • Sobota [20.07.2019, 17:36:05] • [IP: 176.221.113.**]

Ale fajna niunia w czarnych spodniach i różowej bluzeczce. Podoba mi się ta blondyneczka.

Gość • Sobota [20.07.2019, 17:33:40] • [IP: 77.191.63.**]

Typowy polski bordel ! ! !

Gość • Sobota [20.07.2019, 17:31:04] • [IP: 164.127.29.***]

Nie widzę w tym problemu dlatego, że różne feministyczne czy lewicowe nauki głoszą tam fałszywi prorocy i" prorikinie"- po co tym sobie zawracać głowę? To lepiej dla kobiet, że mają utrudniony dostęp do tej trującej karmy. Polecam znakomite publikacje o kobiecie: książkę Nicole Echivard ("Kobieto, kim jesteś?"), książkę o miłości i małżeństwie autorstwa Piotra i Marioli Wołochowiczów, a wpisz też w You Tube" Pawlukiewicz - kobiecość" (spotkania ze studentami znanego mistrza duchowości).

Gość • Sobota [20.07.2019, 17:12:20] • [IP: 79.186.187.***]

Chory rasistowski pomysł.Gdzie tutaj równość.Feministyczna warszawka robi chałtury za nasze pieniądze a wstępu nie ma.Ciekawe czyj to pomysł? Kultura na poziomie piasku plażowego.

Gość • Sobota [20.07.2019, 17:06:21] • [IP: 5.173.128.***]

Lewacki ivent.

Gość • Sobota [20.07.2019, 16:45:12] • [IP: 185.13.106.***]

A CO TO BUR... OBWOŹNY ŻE WOJNA O BILETY?

Gość • Sobota [20.07.2019, 16:41:51] • [IP: 178.238.247.**]

Imprezki dla turystow ktorym wszystko sie podoba podczas tygodniowego wypoczynku, podoba sie promenada, budy betonowe, a tak wogole to te swinoujscie jest przyjazne dla tylko turystow, i tu sie interes kreci.

Gość • Sobota [20.07.2019, 16:41:30] • [IP: 37.47.155.***]

Każde wydarzenie w tym mieście jest przez panie urzędniczki. Pseudo elita

Gość • Sobota [20.07.2019, 16:37:52] • [IP: 178.238.247.**]

A po co tam sie pchac ??!!

Gość • Sobota [20.07.2019, 16:34:46] • [IP: 37.8.230.**]

Towarzystwo snobów i nic więcej, autorytety - buraki, ziemniaki i kotlety

Gość • Sobota [20.07.2019, 16:10:13] • [IP: 176.221.123.**]

Po co tam się wpychać, a dyskusja o niczym

Gość • Sobota [20.07.2019, 16:03:19] • [IP: 31.11.129.***]

"Wczoraj nie wpuścili kobiety na wózku inwalidzkim z opiekującym się nią mężczyzną. Argumentem było to, że panowie mają zakaz wejścia."

Gość • Sobota [20.07.2019, 15:44:28] • [IP: 80.245.190.***]

"Pierwsze rzędy zajmują urzędniczki, które mają wstęp wolny. " a jakim prawem? w czym są lepsze od innych mieszkańców? Też powinny stać w kolejce i walczyć o bilet!

Gość • Sobota [20.07.2019, 15:20:55] • [IP: 178.238.247.**]

o co jej chodzi. ..??

Gość • Sobota [20.07.2019, 15:09:43] • [IP: 5.173.152.**]

Bo to jest chore miasto a wszystko zaczyna się od czerwonego budynku!!

Gość • Sobota [20.07.2019, 14:57:19] • [IP: 31.0.86.***]

Impreza cieszy się powodzeniem. Dlatego są kolejki. A impreza trwała do czwartku tydzień temu. Gratuluję refleksu!

Gość • Sobota [20.07.2019, 14:57:11] • [IP: 188.102.47.*]

To nic się nie zmieniło jak za PRL u kolejki, kolejki i nic z tego.

Gość • Sobota [20.07.2019, 14:39:23] • [IP: 178.235.146.*]

tak to sie dzieje gdy kobieta cos organizuje...lipa

Oglądasz 26-45 z 45
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■