POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [20.07.2019, 14:31:22] • Świnoujście

Oburzona mieszkanka podsumowuje Miasto Kobiet: Bilet trzeba odstać! Impreza dla wybrańców?

Oburzona mieszkanka podsumowuje Miasto Kobiet: Bilet trzeba odstać! Impreza dla wybrańców?

fot. Bartosz Szymański

Trwająca impreza z cyklu Miasto Kobiet, oprócz tego, że jest atrakcją, wzbudza też wiele kontrowersji. Chodzi tu głównie o organizację oraz sposób, w jaki "zdobywa się" bilety wstępu.

Do redakcji portalu zwróciła się jedna z mieszkanek naszego miasta, która nie kryje oburzenia organizacją wstępu na imprezę "Miasto Kobiet". Opowiedziała naszemu reporterowi, jak stała się posiadaczką 1 biletu, bo tylko tyle można otrzymać. Pomimo iż bilety wydawane są od godziny 12.00, kolejka ustawia się już około 9.00. Bilety rozdają dwie kobiety przy muszli koncertowej i, co ciekawe, można wziąć tylko jeden. Nie można zdobyć biletu dla osoby towarzyszącej, która akurat nie odstała w kolejce, co oznacza, że na imprezę nie weźmiemy np. mamy, koleżanki, siostry. Nawet dwukrotne ustawienie się w kolejce nie sprawi, że zdobędziemy drugi bilet.

Poza tym do namiotu, w którym odbywa się impreza jest wpuszczana taka ilość osób, ile jest miejsc siedzących - organizatorzy tłumaczyli to względami bezpieczeństwa. I tak, na wczorajszą imprezę nie wpuszczono "nadprogramowych" 6 osób, bo nie miały gdzie usiąść.

- Pierwsze rzędy zajmują urzędniczki, które mają wstęp wolny. Niech zrobią bilety po 20 zł i dofinansują, ale żeby każdy miał możliwość uczestniczenia. Wydana potężna kasa, a impreza tylko dla wybrańców! Taka bogata gmina, a bilety limitowane! - podsumowuje swoje spostrzeżenia zbulwersowana mieszkanka.

To nie tylko jeden przypadek niewłaściwej organizacji imprezy. Wczoraj nie wpuścili kobiety na wózku inwalidzkim z opiekującym się nią mężczyzną. Argumentem było to, że panowie mają zakaz wejścia. Tylko kobiety mogą wchodzić, co to za impreza? Ostatecznie, panią na wózku zajęła się inna uczestniczka i tylko dzięki temu mogła uczestniczyć.

A jakie wrażenia mają nasi Czytelnicy?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 45, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 45

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 19:25:12] • [IP: 77.252.46.**]

kolejny rok, kolejny raz zero szansy na dostanie się na metamorfozy bo oczywiście wszystko po znajomosciach, lansują sie ciągle osoby które znają osoby z urzedu a szkoda powinno być dla wszystkich. ...mam taki lekki nie smak ale cóż było mineło może za rok sie coś uda. ...

Gość • Niedziela [21.07.2019, 18:06:05] • [IP: 176.221.113.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [21.07.2019, 18:02:39] • [IP: 5.173.128.***]

Jak Danusia była to impreza darmowa :-) nic nie warta

Gość • Niedziela [21.07.2019, 16:56:14] • [IP: 37.8.231.***]

Fakt co racja to racja bardzo duzo po znajomosci te same panie na wszystkich imprezach w Swinoujsciu dobrze dobrze jest sie kumplowac z gora URZEDU

Gość • Niedziela [21.07.2019, 15:29:14] • [IP: 85.221.138.**]

Tylko dla kobiet? Fakt, sensem feminizmu jest wprowadzanie podziałów społecznych i jego rozkład.

Gość • Niedziela [21.07.2019, 12:22:01] • [IP: 178.238.253.**]

Dziewczyny nie wstydzicie się prosić, nie sobie monologuję, tak naprawdę to zwykłe bzdety, jeszcze bilet, żebyście wiedziały czyj to był pomysł i dlaczego, masakra!

Gość • Niedziela [21.07.2019, 10:37:26] • [IP: 151.177.23.***]

Jaką trzeba mieć zakpmpleksioną mentalność, żeby ekscytować się takimi pierdołami jak monologi tzw.celebrytek.Wyrzucona kasa i zaniżanie standartów. Skasować to tak jak wcześniej durną karuzelę kultury a dopłacić do prawdziwego koncertu np.jak 10 tenorów.

Gość • Niedziela [21.07.2019, 09:20:02] • [IP: 77.252.46.**]

Lewackie badziewie.

Gość • Niedziela [21.07.2019, 07:37:24] • [IP: 37.8.231.***]

Odstałam po bilet było fantastycznie mam wakacje i bawiłam się rewelacyjnie

Gość • Niedziela [21.07.2019, 06:28:04] • [IP: 176.221.123.***]

Śmieszni ludzie. ..? Co w główce się po przedstawiało. Porządek MA obowiązywać i należy ODSTAĆ w kolejce, , Jaśnie Pani" .

Gość • Niedziela [21.07.2019, 02:18:58] • [IP: 77.252.46.***]

Ludzie, szanujcie się! Nie bierzcie udziału w tym cyrku. I tam nic nowego ten shit do waszego życiu nie wniesie, a tylko Was zindoktrynuje i zrobi Wam wodę z mózgu. Typowy lewacki badziew. W ogóle po co ten tam przy muszli namiocik scena, przecież Muszla sama w sobie jest sceną. To pokazuje jakie debile, to organizują. Brak słów do tego matołectwa.

Gość • Niedziela [21.07.2019, 02:09:01] • [IP: 5.173.152.**]

Bardzo udana impreza! Dziękuję!

Gość • Niedziela [21.07.2019, 01:33:14] • [IP: 37.47.143.***]

JEŻELI JEST TAK, JAK KTOŚ NAPISAŁ TZN: (...) Wczoraj nie wpuścili kobiety na wózku inwalidzkim z opiekującym się nią mężczyzną. Argumentem było to, że panowie mają zakaz wejścia. Tylko kobiety mogą wchodzić (...) TO JEST TO JAWNA DYSKRYMINACJA I NALEŻY POWIADOMIĆ PROKURATURĘ O ŁAMANIU KONSTYTUCJI.

Gość • Niedziela [21.07.2019, 00:30:02] • [IP: 176.221.122.**]

Wszystko wam ludzie się nie podoba, dlatego mówią że miasto starych ludzi

🐩🐩🐩 • Niedziela [21.07.2019, 00:11:38] • [IP: 176.221.122.***]

Wcześniej w artykule pisano :" To już ostatni dzień z Wakacyjnym Miastem Kobiet. Na pożegnanie na Panie (a w finale także Panów) czeka moc wyjątkowych atrakcji! Przypominamy, na wszystkie wydarzenia – wstęp wolny"

Gość • Sobota [20.07.2019, 23:44:23] • [IP: 176.221.122.**]

To podejście zgodne z mentalnością wyniesioną z PZPR. Najpierw nasi a reszta do kolejki, do kolejki, żebyś odstał kilka godzin i albo dostaniesz, albo nie, jak w PRL-u Obrzydliwe.

Student • Sobota [20.07.2019, 23:25:29] • [IP: 5.173.0.***]

Nieźle mamy zorganizowany SEZON 2K19 (w sensie imprezy). Chyba taki najgorszy, skoro tylko Kortez i FAMA.

Gość • Sobota [20.07.2019, 22:31:52] • [IP: 185.210.39.**]

Byłam. Żenada. Nic szczególnego. Myślę, że celem może być dalej ideologia choć polityki tam na razie nie było. Takie przemycanie feministycznych treści na początek.

Gość • Sobota [20.07.2019, 21:52:37] • [IP: 176.221.122.***]

Nikt za nic nie płacił. Chyba że chciał mieć wejściówkę Vipowska. Wszystkie spotkania, spektakle były DARMOWE. Byłam na kilku interesujących spotkaniach, świetna inicjatywa, organizacja na najwyższym poziomie. Z przyjemnością wybiorę się za rok.

JUST ACT 447 • Sobota [20.07.2019, 21:29:00] • [IP: 176.221.122.**]

LOOL, NIEZŁY BURDEL Z NASZEGO KIBUCU ZROBILI. SEKSISTOWSKI RASIZM TAM PANUJE? A CO Z KOMUNISTYCZNYM, LEWACKIM GENDER?

Gość • Sobota [20.07.2019, 21:12:44] • [IP: 88.218.255.**]

Mieszkam w Świnoujścium od urodzenia czyli 50 lat i za darmo bym tam nie poszła a ludzie stoją po kilka godzinn w kolejce i jeszcze za to płacą.Śmieszy mnie to do łez.

Gość • Sobota [20.07.2019, 20:47:53] • [IP: 31.11.130.***]

jestem mieszkanką Swinoujscia i bardzo mi sie podobała organizacj Jak ktoś chciał to się dostał. Byłam na wszystkich spektaklach. Zaproszenia były rozdawane w dwóch turach o godz.9.00 rano i o godz.17.00. jak się nie chciało Pani stac w kolejce to trzeba było kupic bilet za 300 zł na wszystkie wejścia dla vipów

Gość • Sobota [20.07.2019, 20:07:09] • [IP: 37.47.171.***]

To teraz czas na miasto mężczyzn, bez ograniczeń, bez narodowców, bez bezmózgiego discopolo, bez. ...stand upy, alco, rock, blues, szanty, . ..

Gość • Sobota [20.07.2019, 19:21:34] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Sobota [20.07.2019, 16:03:19] • [IP: 31.11.129.***]"... Argumentem było to, że panowie mają zakaz wejścia..." Czyli dyskryminacja.

Gość • Sobota [20.07.2019, 19:06:15] • [IP: 37.248.211.***]

Organizator przyjął takie zasady. Jesli impreza komercyjna to miał prawo. Nie ma obowiązku uczestnictwa. Ograniczono liczbę wejściówek aby uniknąć chaosu. Ma obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa. O co więc chodzi? Wszystko w porządku.

Oglądasz 1-25 z 45
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■