POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.07.2019, 06:03:04] • Świnoujście

10-letni Szymon to wschodząca gwiazda disco dance! Przeprowadziliśmy z nim wywiad. Zobacz film!

10-letni Szymon to wschodząca gwiazda disco dance! Przeprowadziliśmy z nim wywiad. Zobacz film!

fot. Paweł Winowicz

Każdy z nas, kojarzy muzykę disco polo. Od stycznia tego roku w świecie muzyki pojawiła się nowa wschodząca gwiazda! Ma zaledwie 10 lat, a już skradł serca tysięcy Polaków!



Szymon Woner to 10-letni artysta, którego zamiłowaniem jest muzyka disco dance. WonerS, bo taki ma pseudonim, zaczął swoją przygodę z muzyką od stycznia tego roku, a jego najnowszy, dwutygodniowy klip ma już 173 tysiące odsłon! Nasi dziennikarze przeprowadzili z nim wywiad, zachęcamy do obejrzenia!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 09:43:55] • [IP: 176.221.110.***]

Upadek cywilizacji... a artykuł tak sponsorowany że aż boli

Gość • Niedziela [14.07.2019, 21:01:30] • [IP: 188.146.33.***]

Na czym polega fenomen tego chłopca bo nie kumam? Normalny dzieciak, jak każdy, niczym się niewyrozniajacy, o śpiewie nie wspomnę, po co go rodzice pchają? Krzywdzą dzieciaka, on jest przekonany że jest dobry w tym co robi. Szkoda chłopca.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 19:43:59] • [IP: 2.108.164.*]

Rodzice może nie zdają sobie sprawy jak bardzo krzywdzą dziecko „karierą”. Teraz jest czas na szkołę i rówieśników.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 19:41:46] • [IP: 80.245.189.***]

smutne...

Gość • Niedziela [14.07.2019, 19:33:40] • [IP: 37.47.147.***]

To jeszcze dziecko, rodzice popchną go szybko w świat show biznesu a wiadomo jak to się kończy, imprezy, prochy, wypalenie i wiadomo co na końcu

Gość • Niedziela [14.07.2019, 13:33:24] • [IP: 185.13.106.***]

Będzie występował przed wiernymi?

Gość • Niedziela [14.07.2019, 13:08:51] • [IP: 176.221.122.*]

Tępota rodziców wyszło zatrucie gmo rodzica w trakcie aktu płciowego 10 lat temu, albo zatrucie ze wschodu.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 13:05:40] • [IP: 176.221.123.***]

ludzie to potrafia swojemu dziecku zycie sp*rzyc

Gość • Niedziela [14.07.2019, 12:08:58] • [IP: 5.173.144.**]

i wlasnie w ten sposob niszczy sie marzenia i oczekiwania starych przylkad jak mozna sponiewierac wlasne dziecko wsyd zenada nie robcie tego wlasnym dzieciom

Gość • Niedziela [14.07.2019, 12:03:52] • [IP: 46.77.168.**]

To mój piesek lepiej śpiewa jak chce jeść, a to jest blamaż na całego...Lepiej by zrobił jak by poszedł do mszy służyć i w kościele świece zapalać...

Gość • Niedziela [14.07.2019, 11:54:20] • [IP: 176.221.123.***]

Rodzice uczą dziecko parcia na szkło.Głos żaden.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 11:49:58] • [IP: 176.221.123.***]

Do 164.127.29.Dobrze piszesz i cennymi muzycznie nazwiskami się podpierasz.Cóż, splycone gusta w każdej dziedzinie, coraz bardziej nas zalewają.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 11:39:07] • [IP: 37.8.230.**]

Podążaj za marze­niami, na­wet jeśli in­ni uważają, że to za da­leko 👌 Fajnie, że próbuje swoich sił w disco tance powodzenia

Gość • Niedziela [14.07.2019, 10:48:16] • [IP: 185.13.106.***]

To kastrat?

Gość • Niedziela [14.07.2019, 10:03:27] • [IP: 83.11.226.**]

Oboże co to za bełkot, jak można to reklamowac, wstyd, to tylko marzenia i nic więcej, , dzieci ze swinoujscia pokażcie mu jak sie spiewa.żenada prosi o pomste do nieba.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 09:56:46] • [IP: 62.69.229.**]

A jak się uczy w szkole? Co z matematyką czy przyrodą? Postępuje w myśl zasady: głos wydaję z siebie, wszyscy są w siódmym niebie i nikt nie będzie w stanie przegonić od mikrofonu. Jednym słowem mamy narodziny nowego dżastina bibera - ten też zaczynał od wycia na jutubie. Ciekawe, że tak zwana szeroka publiczność zachwyca się różnego rodzaju miernotami. Ale skoro są chętni do ekscytowania się małolatem, to niech mają swojego idola.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 07:22:43] • [IP: 164.127.29.***]

Obejrzałem klip na YT... Bój się Boga, chłopaku! Dlaczego nie było przy tobie kogokolwiek z dorosłych, kto podsunąłby ci po prostu DOBRĄ muzykę - z poważnej Chopina, Beethovena, Bacha, z popularnej The Beatles, Pink Floyd, Led Zeppelin, Abbę, M.Buble, W.Houston, Z. Wodeckiego, Andrzeja Zauchę; z jazzowej, ale tej popularnej Ellę Fitzgerald, F.Sinatrę (to może nie jazz, ale muz.swingująca)?! Disco polo - dowód na to, że można się cofnąć w rozwoju nawet muzycznie. I niech nikt nie przyrównuje disco polo do muzyki ludowej - ludowa inspirowała nawet największych kompozytorów jak Szymanowski, Chopin, a disco polo tylko przygnębia prymitywizmem kompozycji, słów, wykonania, rytmu. Ktoś powie: o rytm własnie chodzi! Tak, ludzie chcą pobujać się, rozumiem, może nawet u podłoża popularności tej" muzyki" stoi niechęć do transowości jakby narkotykowej muzyki techno. Ale ludzie, błagam, nie twórzcie czegoś, co jest prymitywne, a co może być zastąpione rzeczami znacznie lepszymi - udowodniła to choćby taneczna Abba!

Gość • Niedziela [14.07.2019, 07:18:34] • [IP: 31.0.34.***]

Fajny chłopak! Życzę sukcesów !!

Gość • Niedziela [14.07.2019, 06:56:26] • [IP: 2.108.164.*]

Obawiam się że „gwiazdorstwo” w tym wieku nie doprowadzi do niczego dobrego.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 06:51:06] • [IP: 185.13.106.***]

Dorośnie zostanie księdzem bo tak rodzice wymyślą. TAK POTRAFIĄ * DZIECKU WAKACJE. 10 LAT TEN DZIECIAK SAM NIE WIE Z CZYM MA DO CZYNIENIA.

Pazdzioch • Niedziela [14.07.2019, 06:49:43] • [IP: 83.20.250.**]

Ile rodzice posmarowali portalowi żeby dał taki artykuł??

Oglądasz 1-21 z 21
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■