Na miejsce zadysponowani zostali ratownicy medyczni oraz policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu.
fot. iswinoujscie.pl
W piątkowy wieczór na Placu Słowiańskim doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Starszy mężczyzna jadąc rowerem nagle zasłabł i przewrócił się na ulicę. Świadkowie zdarzenia zachowali zimną krew i natychmiast powiadomili odpowiednie służby.
Na miejsce zadysponowani zostali ratownicy medyczni oraz policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu.
fot. iswinoujscie.pl
Ratownicy medyczni przebadali mężczyznę, który jednak zbagatelizował całą sytuację i odmówił przewiezienia go do szpitala. Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 20:00 na Placu Słowiańskim.
źródło: www.iswinoujscie.pl
Zobaczcie stary Dom Rybaka.Dach spada ludziom na głowe.tynk ostatnio spadł koło kobiety która prowadziła wózek z dzieckiem.To grozi jakąś katastrofą.Należało by to ogrodzić.I obstawić odpowiednimi tablicami.Kto dopuścił do tego żeby w tej ruinie prosperowała jakaś buda typu jatka, tfu kto tam chodzi.
No i kto ku...wa niszczy chodniki, wladza wszystko moze?
Udowodnij, że po chodniku!
Do wszystkiego w tym mieście wysyłani są Policjanci, nic dziwnego że potem nie ma ich tam gdzie są naprawdę potrzebni...
nie posiadam karty rowerowej nie posiadam roweru nie umiem jezdzic na rowerze
Naprawdę nie można pogonić do roboty właściciela tego syfu w centrum miasta ??!!
Pewnie na widok tych slamsów
ADEKWATNA WIZYTÓWKA DO RZECZYWISTOŚCI, TO SĄ REALIA CO NA TO RADA MIASTA!
PRAWDA, GENERALNIE LUDZIE CHORZY, STARSI CZUJA SIĘ TEGO NIBY LAT BARDZO ŻLE, OSOBY SAMOTNE RATUJA SIĘ JAK MOGĄ PROSZĄ SDĄSIADÓW, OTWIERAJĄ DRZWI, BO TO JEST MIASTO CO NIE TYLKO NIE LUBI MUZYKI!
No a trzeba było w te tło wkomponować zdjęcie"CZARNA MĘŻCZYZNA" i wiadomo było by że to jest jakieś miasteczko z afrykańskiego Konga i sklepik murzyna, dodatkowo na poręczy posadzić sztuczną małpę z bananem...A tak to zdjęcie poszło w świat pokazując polskie nadmorskie miasto w środku Europy w XXI wieku jako kurort wypoczynkowy na który ma zamiar napaść Władimir od Putina...Może to nasza władza celowo zrobiła ten bajzel, co by Putin zrozumiał że tu nie warto napadać na ten Kraj Katolicki bo tutaj wszystko to całkowita ruina...😜
Jechał po chodniku-to jeszcze żyje! Na jezdni byłby pod kołami BMW:(
Tło iście w guście wsiowej baby Michalskiej. Ona lubi taką tandetę.
I to jest zdjecie, jak wyglada Polska. I toto mialby Putin napadac? Pisdzielce sobie chyby jaja robia?
Tło zdjęcia na miarę metropolii europejskiej. Oto Polska... Bezcenne...
Zdjęcie promujące Miasto. Główny Plac Słowiański. Płyta wiórowa i zbity neon. Przecież to centrum Miasta. Zróbcie coś z tym !!
ale tlo piekne
Mandacik za jazdę po chodniku był?
Może, to cukrzyk?
Świetne zdjęcie ukazujące w tle całą prawdę o mieście kurorcie Świnoujściu i potwierdzający, że król jest nagi!!