POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [02.07.2019, 20:23:37] • Świnoujście

Taksówkarz poczuł się słabo po… alkoholu

Taksówkarz poczuł się słabo po… alkoholu

fot. iswinoujscie.pl

To była niezwykła jazda. Jadąca przez Świnoujście taksówka zwróciła uwagę policjantów. Gdy radiowóz ruszył jej śladem, kierowca zaczął przyspieszać i skręcać w różne uliczki. Mundurowi nie odpuszczali.

29 czerwca, około godz. 17-tej. Przez Świnoujście jedzie taksówka. Jej nietypowa jazda zwraca uwagę policjantów. Postanawiają jechać za autem.

Kierowca przyspiesza, a potem skręca w różne uliczki… Robi się coraz „ciekawiej”. Policjanci nie odpuszczają. Jadą za taksówką dalej. Auto zatrzymuje się przy Muzeum Rybołówstwa.

Kiedy policjanci zaczęli spisywać kierowcę, usłyszeli, że ten słabo się czuje. Na miejsce wezwano karetkę. Kiedy ambulans przyjechał, taksówkarz… odmówił jednak pomocy.

Atmosfera robiła się gęsta. Mężczyzna krzyczał. Na miejsce przyjechały kolejne patrole policji.

Okazało się, że mężczyzna… jest pod wpływem alkoholu.

Ostatecznie taksówkarz został zakuty w kajdanki i zabrany do radiowozu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 60, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 60

Gość • Środa [03.07.2019, 09:28:41] • [IP: 185.210.38.**]

Złotówy to zakała tego miasta.

Gość • Środa [03.07.2019, 09:22:16] • [IP: 176.221.123.***]

o czym wy mowicie przeciez zyletka caly czas jezdzi po miescie, tylko teraz staje przy krzakach zeby maskownie go chronilo przed wscibskim okiem funkcjonariuszy.

Gość • Środa [03.07.2019, 08:43:03] • [IP: 2.29.0.***]

Wyglada jak janusz i madry jak janusz...

Gość • Środa [03.07.2019, 07:49:06] • [IP: 188.147.108.***]

Taksówkarze piją często. W niektórych firmach to standard. Piją zawsze po pracy. A później jadą do domu swoimi samochodami. I mówią : Ja po pijaku zawsze jadę TAKSOWKA. Oczywiście nie wszyscy, bo są też porządni. I jest ich chyba większość. Ale ci byli policjanci, wojskowi to chlaja na potęgę.

Gość • Środa [03.07.2019, 07:26:09] • [IP: 83.20.250.***]

A jaki reprezentacyjny ma strój na sobie, super.

Gość • Środa [03.07.2019, 06:55:44] • [IP: 5.173.128.***]

Loverboy

Gość • Środa [03.07.2019, 06:29:03] • [IP: 37.47.147.***]

Przykre ale Prawdziwe... + testy na Narkotyki.

Gość • Środa [03.07.2019, 05:31:12] • [IP: 31.0.86.**]

Którą to taksówka?

Gość • Środa [03.07.2019, 04:33:36] • [IP: 176.221.123.***]

A ja zadaje sobie pytanie pod czego wpływem byli policjanci że nie czuli od niego alkoholu

Gość • Środa [03.07.2019, 02:45:48] • [IP: 185.210.38.**]

W gronie taksowkarzy każdy miał wyrobione zdanie o tym im*lu wstyd dla nas taksówkarzy ze w pod szyldem TAXI jezdził taki bencwał pozatym wygląd jego "taksówki" wszystko mówi o tym człowieku całe szczescie ze już go nie zobaczymy na ulicach.

GośćMonika • Środa [03.07.2019, 02:44:44] • [IP: 95.40.71.**]

Miał plecy i na polowe miasta parol i nagle poczuł się słabo, i co zdziwiony?

GośćOdra • Środa [03.07.2019, 02:33:18] • [IP: 95.40.71.**]

powiem to o czym wszyscy to wiedzą Ubecja jest bezkarna a większość robi to na czym się dobrze zna -jak sie napił to i słabo może jemu być bo wiekowy wiarus na taxi dorabia do marnej emerytury

Gość • Środa [03.07.2019, 01:42:33] • [IP: 176.221.122.**]

Ten człowiek zachowywał się jak idiota. Jego odzywki itd Zastanawia mnie jak zdał psychotesty na taxi i czemu" miasto" tolerowało ta jego pseudo-taxi.

Gość • Środa [03.07.2019, 01:40:32] • [IP: 176.221.122.***]

Ile jest wypadków kiedy taksówkarz jest winny? Sporadycznie, a jeździmy codziennie, a ile wypadków w mieście jest bez udziału taxi? 90 %, to nie mierz jeden z drugim wszystkich jedna miarą... Nie ma dnia żeby nie było stłuczki, to wy jezdzicie jak barany, światła zgasna i dupa,. . Nie mówię tu o wszystkich... Wiem że i wśród taksówkarzy jest sporo którzy nie powinni jeździć, ale jak widać eliminują się sami,. . I nie plujcie na nas bo to nie jest łatwy kawałek chleba, szczególnie jazda nocą, z pijanym,. . Itd, a ktoś to musi robić bo zapotrzebowanie na usługi taxi jest.. Troszkę szacunku dla ludzi którzy uprawiają ten zawód.. Nie mówię tu o pseudo bohaterze tego artykułu, to nigdy nie był taksówkarz,

Gość • Środa [03.07.2019, 00:39:00] • [IP: 185.13.106.***]

ZŁOTÓWY WYMIENIAJĄ KOŁA I DZIĘKI TEMU OSZUKUJĄ TAKSOMETRY NIKT TYCH GNOI NIE SPRAWDZA. ZA TĄ SAMĄ TRASĘ PŁACISZ WYŻSZĄ CENĘ.

Gość • Środa [03.07.2019, 00:17:42] • [IP: 37.47.145.***]

Taksówkarze nigdy nie poznali przepisów dot. Ruchu drogowego. Jeżdżą jak im się podoba, licznik jest by być. Może w końcu coś z tym zrobią, bo póki co władze miasta mają przysłonięte oczy betonka zamiast wziąć się za naszych kochanych funkcjonariuszy i ich metod pracy

Gość • Wtorek [02.07.2019, 23:57:52] • [IP: 46.134.71.***]

No to trzeba będzie wziąść się za normalną pracę. Taksówkarze to lenie i nieroby.

Gość • Wtorek [02.07.2019, 23:43:34] • [IP: 176.221.123.***]

Przecież ta taxowka zawsze na pusto jeździła bo nikt z nim jeździć nie chciał

Gość • Wtorek [02.07.2019, 23:06:29] • [IP: 5.173.128.***]

przy bielikach na postoju złotówy często wieczorem flaszkę obalają a potem wożą klientów

Gość • Wtorek [02.07.2019, 22:37:55] • [IP: 185.13.106.***]

Gnoje bezkarne złotówy pazerne -pewnie były policjant?

Gość • Wtorek [02.07.2019, 22:04:27] • [IP: 5.173.128.**]

Taxi dla Ciebie buahahahha tak sie skonczyla kariera legionisty 😂😂😂

Gość • Wtorek [02.07.2019, 21:55:22] • [IP: 94.254.224.***]

On jest za głupi na munurowego, to zwykły cpun, który nie ma żadnych papierów na taxi, jeździ bez licencji.. Proszę to sprawdzić.. A jeździ jak wariat, kto mądry by tak okleil swoje auto?

Pazdzioch • Wtorek [02.07.2019, 21:36:52] • [IP: 83.20.250.**]

Taksówkarze takie same przyglu py jak rowerzyści

Gość • Wtorek [02.07.2019, 21:32:50] • [IP: 176.221.123.***]

To ten co dopasowuje kolor spodni do koloru auta?

Gość • Wtorek [02.07.2019, 21:25:49] • [IP: 176.221.123.**]

co drugi złotówa jezdzi nawalony/standart

Oglądasz 26-50 z 60
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■