POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [04.07.2019, 19:28:00] • Świnoujście

Park Zdrojowy ma nowych lokatorów

Park Zdrojowy ma nowych lokatorów

fot. Mieszkaniec

Namiot rozbity przez tajemniczych lokatorów stoi w cieniu drzew Parku Zdrojowego. To kolejny, obok camperów zaparkowanych przy ulicach, przykład na tanie wakacje?

- Były na dziko campery przy ulicach, teraz są namioty w Parku Zdrojowym. Ciekawe gdzie mają łazienkę ? - zastanawia się Czytelnik, który natknął się na ten widok.

Wczasy pod gruszą to sposób spędzania urlopu znany nieco starszemu pokoleniu. W czasach PRL-u pracownicy mający kilka dni wolnego wyjeżdżali na wieś, na działki, by tam, za niewielkie pieniądze wypocząć na łonie natury. Dziś urlopy spędzamy według własnych standardów, są wielbiciele egzotyki, gorących plaż, nurkowania, inni wolą wspinać się po górach, leżeć z drinkiem przy hotelowym basenie czy kamperem zwiedzać świat. Wciąż istnieje całkiem spora rzesza zwolenników urlopu pod namiotem, najlepiej nad jeziorem, gdzie można przy okazji złowić jakąś rybkę. W naszym mieście funkcjonuje pole namiotowe, które cieszy się dużym zainteresowaniem.

Park Zdrojowy ma nowych lokatorów

fot. Mieszkaniec

Jednak z jakichś przyczyn ktoś postanowił rozbić namiot w Parku Zdrojowym. Nie jest to zgodne z żadnym przepisem, a nocujący pod chmurką mogą zostać usunięci nawet siłą. Co na to straż miejska? Będzie mandat czy pouczenie?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 71, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-71 z 71

Jarząbek 😂😂😂 • Czwartek [04.07.2019, 22:53:59] • [IP: 5.173.128.***]

Wrogie przejęcie przestrzeni publicznej wyślijcie F35 😂😂😂

Gość • Czwartek [04.07.2019, 22:26:47] • [IP: 185.104.186.***]

20:20:23 Imb.cylu z genem zabużańskim – przed wejściem do Parku Zdrojowego, postawiono tablicę z informacją, co wolno, a czego nie wolno w tym szczególnym miejscu. Wypad na wschód, jeśli nie potrafisz dostosować się do cywilizowanych zasad.

Gość • Czwartek [04.07.2019, 22:14:40] • [IP: 89.186.174.**]

to jest wlasnie wolnosc durne polaczki. sami ja sobie odbieracie

Mieszkaniec • Czwartek [04.07.2019, 22:11:40] • [IP: 31.11.129.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [04.07.2019, 22:06:07] • [IP: 37.47.172.***]

jezuu w tym mieście wszystko przeszkadza miasto szwagrów i konfidentów

Gość • Czwartek [04.07.2019, 22:01:04] • [IP: 62.69.251.***]

@19:33:08 - punkt 2k regulaminu parku: zakaz rozbijania namiotów

troll • Czwartek [04.07.2019, 22:00:14] • [IP: 178.238.252.***]

To jest protest przeciwko, , betonozie, , w Świnoujściu. .

Gość • Czwartek [04.07.2019, 21:29:01] • [IP: 157.157.87.***]

To koszmar – całkowite pogwałcenie prawa i zasad. Podobnie jest z kamperami, stojącymi w miejscach niedozwolonych, dla tego typu aut. Straż Miejska – szansa na zasilenie budżetu miasta. Chyba, że jest przyzwolenie szeryfa z magistratu?! Wtedy powinna wejść prokuratura. Ale przecież jest reżimowa – i koło się zamyka.

Rudy • Czwartek [04.07.2019, 21:25:54] • [IP: 5.173.144.***]

I już dzwonimy do prokuratury

Gość • Czwartek [04.07.2019, 21:14:28] • [IP: 188.146.192.***]

Nie wolno tam rozbijać namiotu, ale co do prawa w tej kwestii mam liberalne podejście gdy chodzi o rozbicie namiotu na jedną noc, gdy się przemierza kraj - ale w stosownym miejscu, np w młodniaku (nie niszcząc drzew), na miedzach. Sam bywałem w sytuacjach, gdy brakowało nawet miejsc noclegowych - np.na Litwie - więc rozbijałem w lasku.No ale nie w miejskim parku!

Gość • Czwartek [04.07.2019, 21:02:27] • [IP: 31.11.128.**]

komu to przeszkadza, toalety są płatne w parku

Gość • Czwartek [04.07.2019, 20:57:58] • [IP: 5.173.128.**]

LGBT+ zajmuje przyczółki.Szykują się do ofensywy.

Gość • Czwartek [04.07.2019, 20:48:47] • [IP: 31.11.130.**]

Ludziom naprawdę odwala żeby tak w centrum miasta namiot rozbijać potrzeby fizjologiczne na powietrzu żyć nie umierać

Gość • Czwartek [04.07.2019, 20:47:35] • [IP: 176.221.123.***]

Już zniknęli razem z namiotem. Był tata i 3 dzieci. Obóz przetrwania.

Gość • Czwartek [04.07.2019, 20:33:10] • [IP: 88.156.206.**]

na działkach tez stoją stare przyczepy campingowe...a w nich spią ludzie z dziecmi...bez wody bez szamba...cały sezon...na ROD al Maków...a przyjechali aż z Małopolski

Gość • Czwartek [04.07.2019, 20:20:23] • [IP: 209.95.51.**]

Aaaa... komu, to przeszkadza?! —Niech sobie rozbijają tam namioty. Tylko w zacofanej Polsce są głupie nakazy i zakazy. Lepsze to, niż jakby" Gumobeton" miałby ten park zabetonować wizjami" Betonówny". Ostatnio ich widziałem, że byli rozbici na dzikiej plaży i nikomu dupy nie urwało. Zabetonował ćwok pole kempingowe, to niech teraz zamknie dupę.

Gość • Czwartek [04.07.2019, 19:51:10] • [IP: 94.254.232.***]

A co się dziwicie, jak mają wbić śledzie w beton??

Gość • Czwartek [04.07.2019, 19:51:07] • [IP: 31.11.128.**]

Sygnaliści całej gminy łączmy się!

JUST ACT 447 • Czwartek [04.07.2019, 19:35:09] • [IP: 176.221.122.**]

LOOL, NIEZŁY BURDEL Z NASZEGO KIBUCU ZROBILI.

Gość • Czwartek [04.07.2019, 19:33:58] • [IP: 31.0.86.**]

Płacą podatki to się należy

Gość • Czwartek [04.07.2019, 19:33:08] • [IP: 37.8.231.**]

Czytelnik - jaki przepis łamie ten namiot?

Oglądasz 51-71 z 71
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■