POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [30.06.2019, 17:29:39] • Świnoujście

W biały dzień, w centrum miasta ukradziono rower

W biały dzień, w centrum miasta ukradziono rower

fot. Czytelnik

Właściciel roweru przypiął go do stojaka na deptaku przy Bohaterów Września 79. Kradzież miała miejsce w niedzielę między godziną 10.00 a 12.00.

"Chciałem za pomocą waszego portalu zgłosić poszukiwanie skradzionego roweru CUBE Touring PRO ze stojaka na Boh.Września 79, spod pączkarni. Kradzież miała miejsce w niedziele ok. godz. 10-12 w południe. Rower był przypięty do stojaka zapięciem".

W biały dzień, w centrum miasta ukradziono rower

fot. Czytelnik

Za informacje o rowerze przewidziana nagroda 300zl, kontaktować można się na maila swinoujscie79@loombard.pl.

W biały dzień, w centrum miasta ukradziono rower

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Niedziela [30.06.2019, 18:52:46]

komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Poniedziałek [01.07.2019, 20:33:37] • [IP: 84.44.205.***]

A czy to prawda ze Polacy to zlodzieje, bo dotej pory nie wierzylem?

Gość • Poniedziałek [01.07.2019, 15:40:25] • [IP: 172.17.1.**]

Polixja jezeli chce sintera, wykazac to by szybko doszli kto kradnie !! W centrum jest duzo kamer!! Wystarczy przejrzeć !! No ale trzeba chciec!!

Gość • Poniedziałek [01.07.2019, 13:31:24] • [IP: 176.221.123.*]

W sobotę ukradli mi rower damkę jasny beż z brązowym siedzeniem przy plaży. Był solidnie zapięty i co? Zajumali złodzieje. Może ktoś widział?

Gość 500+ • Poniedziałek [01.07.2019, 10:32:04] • [IP: 46.215.169.***]

A trzeba było poświęcić, to odstrasza złodziei ponieważ boją się ognia piekielnego...

Gość • Niedziela [30.06.2019, 23:01:53] • [IP: 37.47.167.***]

Panie, mi w zeszłym roku w wakacje za...bali górala w biały dzień w Ahlbecku...Pewnie jakieś polaczki. Także już niczemu się nie dziwię..

Gość • Niedziela [30.06.2019, 22:28:51] • [IP: 176.221.122.**]

Myślał, ze to miejski.

Gość • Niedziela [30.06.2019, 20:23:00] • [IP: 172.16.73.**]

Zapięcie?To dla fachowca parę sekund.Radzę coś profesjonalnego

Milusiński. • Niedziela [30.06.2019, 20:17:26] • [IP: 176.221.113.**]

Tak to jest jak się nie chodzi do kościoła. Pokazać twarz złodzieja abyśmy poznali jak wygląda i poznali jego imię i nazwisko. Najwyraźniej miał cwaniak jakiś przecinak do zapięcia.

Gość • Niedziela [30.06.2019, 20:11:50] • [IP: 176.221.122.***]

Jeśli był zapięty na to zapięcie ze zdjęcia to jest to proszenie się o nieszczęście. Nie ma to jak kupić rower za kilka tysięcy i wybrać do niego najtańsze zapięcie. Bo tanie. Zakładając, że był przypięty. Polecam obejrzeć test zapięć rowerowych na youtubie. Coś takiego przecina się bez problemu szczypcami rozmiaru kombinerek. Rowery cały w mieście znikają, a ludzie się nigdy nie nauczą.

Gość • Niedziela [30.06.2019, 20:09:49] • [IP: 188.147.47.**]

Gdyby policja była bardziej zdeterminowana w ściganiu złodziei, byłoby w mieście znacznie bezpieczniej. Determinacja to aktywne (!) zwalczanie złodziejstwa, to urządzanie zasadzek, wykorzystywanie namierzalnych chipów, itd. Gdyby policji chciało się chcieć... Przecież sezon to El Dorado złodziei, można to wykorzystać -podstawić kąski, wybrać kuszące marki rowerów. I warto zmienić prawo, na ostre w tej kwestii - to sprawa posłów.

Gość • Niedziela [30.06.2019, 19:59:15] • [IP: 37.248.213.**]

Ten rower stoi pod konflandrm

Gość • Niedziela [30.06.2019, 19:37:09] • [IP: 77.252.46.***]

No Bohaterów Września jest kamera.

Gość • Niedziela [30.06.2019, 19:28:35] • [IP: 188.147.134.***]

rower skradziono ok godziny 11:10 spod pizzerii" Mirena", był przypięty do stojaka na rowery. Złodziej odbezpieczył rower i udał się w stronę tunelu przed STS. Wszystko zarejestrował monitoring tak więc proszę o odstawienie ROWERU do loombardu na BOHATERÓW WRZEŚNIA 79.

Gość • Niedziela [30.06.2019, 19:26:57] • [IP: 94.254.224.***]

Za mało kasy, ten lombard to jedynie zdzierstwo a dobrze mu tak

Gość • Niedziela [30.06.2019, 19:25:19] • [IP: 176.221.122.***]

zostawiajcie rowery w stojakach...zostawiajcie :)

Gość • Niedziela [30.06.2019, 19:14:10] • [IP: 176.221.122.***]

CHYBA JAKIŚ MONITORING JEST CO W DUPĘ JEŻA

Gość • Niedziela [30.06.2019, 18:58:01] • [IP: 88.218.255.**]

Ten rower był nieprzypinany. ...

Gość • Niedziela [30.06.2019, 18:50:56] • [IP: 188.147.134.***]

INFO: Rower pochodzi z lombardu, wystawiany był z zapięciem na dzień na dwór na stojak ze względu na ograniczoną ilość miejsc.

Gość • Niedziela [30.06.2019, 18:47:50] • [IP: 188.147.47.**]

Spod pączkarni, nie z pod. Jakie to zapięcie? Mam nadzieję, że nie u-lock, że zwykłe, bo jeśli przecinaliby w publicznym miejscu wytrzymałe i klasowe zapięcia, to koniec świata. A w ogóle to lepiej mieć do jazdy po mieście rzęch, klasowy zaś rower do jazdy dalekiej, poza miastem.

Gość • Niedziela [30.06.2019, 18:44:21] • [IP: 83.26.233.***]

odradzam pozostawianie rowerów, nawet przypiętych bez nadzoru, nie ma takiego zabezpieczenia, które skutecznie chroni przed kradzieżą, zwłaszcza gdy jesteśmy właścicielami takich rowerów jak np. CUBE, ORBEA, CANONDALE, TREEK, FUJI, BATAVUS...

Gość • Niedziela [30.06.2019, 18:09:18] • [IP: 176.221.123.**]

PO 9 RANO WIDZIALEM TEN ROWER POD STS NIE BYL ZAPIETY

Gość • Niedziela [30.06.2019, 18:02:56] • [IP: 185.13.106.***]

Dobry rower dlaczego nie było przy nim pompki nie ma czym na pompować koła i brak kluczyka do linki.

Gość • Niedziela [30.06.2019, 18:00:59] • [IP: 88.156.234.**]

lapy ucinac za kradziez i troche mniej tego bedzie

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■