POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [07.07.2019, 18:38:45] • Świnoujście

Uzdrowisko czy kurzowisko?

Uzdrowisko czy kurzowisko?

Nowa Promenada odcinek przy ulicy Uzdrowiskowej (hotelu Radisson Blu).(fot. Czytelnik )

Takie widoki raczej nie zachęcą turystów do tego by w roku przyszłym przyjechali do nas na wypoczynek. Bo Świnoujście do tanich nie należy. A jak się płaci to się wymaga.

Te zdjęcia przysłał do nas pan Tomasz, który z wnukiem wybrał się na promenadę w godzinach popołudniowych. Internauta zwraca uwagę na ważny aspekt, że kumulowanie tak dużo przedłużających się inwestycji, w jednym miejscu, w latach przyszłych może odbić się czkawką. Turyści wyjadą niezadowoleni z pobytu w miejscu, w którym dominuje hałas, kurz i brud.

Uzdrowisko czy kurzowisko?

fot. Czytelnik

Wystarczy trochę większy wiatr od morza by wszystko to wpadało przechodniom do oczu i ust. Jak w takich warunkach zjeść nawet zwykłego loda? A o bardziej wykwintnym posiłku na słoneczku, kosztującym konkretne pieniądze już nawet nie wspominajmy.

Uzdrowisko czy kurzowisko?

fot. Czytelnik

Oczywiście to normalne na palcu budowy, że się kurzy. Ale czy wszystkie te inwestycje trzeba było realizować w tym samym czasie i ciągnąć je w czasie trwającego sezonu?

A co wy o tym sądzicie?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Poniedziałek [08.07.2019, 21:18:42] • [IP: 176.221.113.**]

Gość • Niedziela [07.07.2019, 20:31:37] • [IP: 176.221.122.***] Jak jedzie 200km/h to znaczy, że to dobra fura.

Gość • Poniedziałek [08.07.2019, 11:40:14] • [IP: 176.221.123.**]

Gość • Niedziela [07.07.2019, 20:31:37] • [IP: 176.221.122.***] co ma morze do volkswagena ??

Gość • Poniedziałek [08.07.2019, 10:46:15] • [IP: 37.8.215.***]

Miał powstać tam nowy odcinek promenady z nasadzeniami nowych roslin a tu położyli chodnik, a nowych roslin nie widać oprócz kilku biednych sosenek, a wystarczyłoby porządnie wygrabić i pozbierać porzucane gałęzie

Gość • Poniedziałek [08.07.2019, 09:16:03] • [IP: 176.221.123.***]

już 2 tygodnie zamknęli ten deptak i szukają dnia wczorajszego ale znaleźć go nie mogą Prezydent Miasta Swinoujscia mówi co innego w telewizji Swinoujscie widzimy że już się szybko wypala trzeba poszukać następcy młodego sportowca który da radę

Gość • Poniedziałek [08.07.2019, 09:12:51] • [IP: 88.218.255.**]

Turystów jest za dużo! Czy ktoś to monitoruje?

Gość • Poniedziałek [08.07.2019, 09:03:58] • [IP: 176.221.123.**]

ŻĄDAĆ ZWROTU OPŁATY KLIMATYCZNEJ

Gość • Poniedziałek [08.07.2019, 09:01:07] • [IP: 176.221.123.**]

ŚWINOUJŚCIE dzielnica P Y Ł O W I S K O

Gość • Poniedziałek [08.07.2019, 08:31:35] • [IP: 188.146.163.**]

To walka z komarami.

Gość • Poniedziałek [08.07.2019, 08:18:35] • [IP: 83.23.253.***]

a co z pyłem z portu który lata w każdą stronę, wszystko czarne jest? Najgorsze że to wdychamy. Uzdrowisko, tfu !

Gość • Poniedziałek [08.07.2019, 06:57:57] • [IP: 37.47.183.**]

Tera Pia botonowo - kurzowa ! Jedyna w RP !

Gość • Poniedziałek [08.07.2019, 01:33:43] • [IP: 23.226.237.*]

Typowa gumolepioza...

Gość • Poniedziałek [08.07.2019, 00:32:10] • [IP: 176.221.122.***]

Co oni piaskują te nowo położone chodniki??

Gość • Niedziela [07.07.2019, 23:45:38] • [IP: 176.221.113.**]

Turyści są naiwni i płacą jak barany słono za wszystko. Dają się strzyc jak owce to ich strzygą. Jest pełne obłożenie więc jak komuś się nie podoba to nara. Czeka 10 turystów na jedno miejsce. Każdy chce przyjechać do Świnoujścia więc może kurzyć ile wlezie.

Gość • Niedziela [07.07.2019, 22:28:29] • [IP: 83.26.233.***]

lubię to miasto, podoba mi się tu, ale więcej chyba tu nie przyjadę, bo już mnie na to nie stać, wszystko podrożało

Bartek • Niedziela [07.07.2019, 21:14:10] • [IP: 82.103.129.**]

Wszystko, co można było sprzedać (tereny), zostało już sprzedane. Chłopcy budowlańcy szybko wybudują apartamentowce, czy coś tam jeszcze, i będzie spokój z kurzem, hałasem i smrodem. Urodziłem się w Świnoujściu, ale kocham spokój w mieście Ahlbeck. Turyści ze Śląska – polecam.

Gość • Niedziela [07.07.2019, 21:11:54] • [IP: 31.0.35.***]

Temu panu radzimy pójść na skargę do radnego Spytki 😁

Gość • Niedziela [07.07.2019, 20:31:37] • [IP: 176.221.122.***]

MAM PYTANIE CZY KTOŚ MORZE ZROBIĆ PORZĄDEK ZE ŚMIECIEM Z VOLKSWAGEN POLO O NUMERZE CELOWO NIE PODAJĘ PIERWSZEJ ZSW 087 BRAK GRILA PRZEDNIEGO ORAZ REJESTRACJI SKURWIEL JEST POTENCJALNYM ZABÓJCĄ ZAPIEPRZA OD KILKU DNI NA KARSIBORSKIEJ 2OO KM/H TO JEST BANDYTA NAĆPANY LUB NACHLANY KOBIETY Z DZIEĆMI NA ROLKACH TAM JEŻDŻĄ ROWERZYŚCI , CAŁYMI RODZINAMI A TEN BYDLAK JAK BY NIBY NIC W TE I W TAMTE 200 KILOMETRÓW NA GODZINĘ I WYMIJA WYMUSZA KOTO TAKIEMU ŚMIECIOWI DAŁ PRAWO DO JAZDY BANDYTO JEBANY TERRORYSTO CHCESZ ZDECHNĄĆ TO SAMEMU TYLKO PATRZEĆ JAK ZABIERZESZ BYDLAKU ŻYCIE KOMUŚ NIEWINNEMU CWELUCHU

Gość • Niedziela [07.07.2019, 19:15:29] • [IP: 159.205.192.***]

A to jest flejtuchowatość robotników w Polsce. Nikt nie wymaga stosowania metod nie powodujących aż takiego zbędnego zanieczyszczania otoczenia. A takie niskopyłowe metody od lat były stosowane w wielu krajach Europy. W najprostszym rozwiązaniu wystarczy pojemnik z wodą i dysza, ale na ciętym materiale robi się papka i trzeba po tym wyczyścić. A tak to niech się kurzy.

Gość • Niedziela [07.07.2019, 19:07:37] • [IP: 178.238.253.**]

PRADA, ZNAJOMI OD WIELU LAT PRZYJEŻDŻALI, W TYM ROKU NIE PRZYJADĄ, CO MÓWILI, NO CÓŻ PRAWDĘ, NIE MOGĘ NAPISAĆ !!

Gość • Niedziela [07.07.2019, 19:03:44] • [IP: 5.173.136.***]

Jak się komuś nie podoba nasze miasto niech jedzie na Baleary.

Gość • Niedziela [07.07.2019, 18:47:43] • [IP: 37.47.137.**]

Ktoś kto nadzoruje ta budowę jest nieodpowiedzialny i jakie koszta. ..

Gość • Niedziela [07.07.2019, 18:47:22] • [IP: 37.8.231.**]

Tam gdzie mieszkają ci turyści, też wstrzymują budowy i czekają aż łaskawcy wyjadą na urlop?

Gość • Niedziela [07.07.2019, 18:44:28] • [IP: 80.245.189.***]

Oj tam, oj tam. Panie Tomaszu -Pewnie, że uzdrowisko - JODU NAD MORZEM Pan nie widział ??

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■