POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [25.06.2019, 20:59:20] • Świnoujście

Radny Borowski chce placu wodnego w Świnoujściu

Radny Borowski chce placu wodnego w Świnoujściu

fot. facebook.com

Nowy pomysł radnego Platformy Obywatelskiej pewnie spodoba się mieszkańcom. Chodzi tu o idę, którą podzielił się na portalu społecznościowym. Na najbliższej sesji złożę wniosek o stworzenie w Świnoujściu wodnego placu zabaw, poinformował radny PO.

"Wodny Plac zabaw będzie wyposażony w urządzenia do zabawy dla najmłodszych pociech a także siedzenia dla osób starszych. Macie pomysły w jakim miejscu mógłby powstać taki plac? A może znajdą się chętni aby złożyć taki pomysł do Budżetu Obywatelskiego?"

Jak można wywnioskować z tekstu, zwolenników radny Jan Borowski szuka raczej w śród aktywnych mieszkańców, realizujących idę Budżetu Obywatelskiego.

Zapewne nauczony przykrym doświadczeniem w sprawie Bonu Seniora i informacją w Newsweeku o wybudowaniu w naszym mieście tunelu łączącym wyspy Uznam i Wolin, nie chce politycznie zmarnować fajnego pomysłu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 87, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 87

Gość • Środa [26.06.2019, 09:43:56] • [IP: 164.127.85.***]

02:16:47] • [IP: 178.238.246.***] "W Ś-ciu wielkimi krokami kończy się rezerwuar wody z Kądrąbka. Jest to na razie jedyne źródło wody dla turystów i mieszkańców. Z czego turyści czerpią najwięcej przez radisson blu i aquapark." --- Zaraz, jak się ma kończyć, skoro się nie zaczął ów rezerwuar? Nie ma wody z Kodrąbka! Natomiast zużywane są zasoby wody głębinowej miasta, a to wskutek niepohamowanej ofensywy turystów, zwłaszcza Niemców.

Gość • Środa [26.06.2019, 09:43:37] • [IP: 176.221.122.**]

Jak chce, to niech załatwi stosowne pozwolenia na budowę np: na terenie posesji ojca i sobie wybuduje.

INICJATYWA OBYWATELSKA • Środa [26.06.2019, 09:40:52] • [IP: 37.47.181.**]

Pomysł super. Najlepszy. Ale używalnosc takiego placu 4mc a co później?. Później grzyb itd. Pozdrawaim

Gość • Środa [26.06.2019, 09:39:38] • [IP: 164.127.85.***]

Polecam sfrustrowanym posłom i radnym opozycji wkładanie co jakiś czas rozpalonych głów w te place wodne. Biedni muszą żyć w" faszyźmie", gdzie" łamana jest demokracja", a ludzie są" ciemni, bo biorą 500+" (cytat z wypowiedzi polityków Nowoczesnej, PO) - tak zresztą biorą jak ci posłowie opozycji.

Gość • Środa [26.06.2019, 09:34:08] • [IP: 176.221.122.***]

Tak!! Idealna lokalizacja będzie w środkowym dcinku promenady zdrowia, tylko nie wiem, czy brzozy lubia zasoloną glebę, ewentualnie można wykorzystać betonplatz, tyylko trzeba przeprowadzić jakąś rewitalzacje, aby można dokonać nasadzeń drzew

Gość • Środa [26.06.2019, 08:55:49] • [IP: 176.116.206.**]

Dobry pomysł, dawaj do propozycji budżetu obywatelskiego

Gość • Środa [26.06.2019, 08:52:21] • [IP: 77.111.247.***]

Kiedys rzadzacy nami Krol Janusz odpowie za wszystkie kombinacje.Dlatego zyj panie jak najdluzej by prokuratura dobrala ci sie dotylka krolewskiego !!

Gość • Środa [26.06.2019, 08:45:01] • [IP: 5.173.136.***]

Panie Borowski to Pan zaprojektuj i wybuduj. Za swoje partyjne w ramach rekompensaty za przejęcie przez PO tunelu do Gdańska! Dasz Pan radę?

Gość • Środa [26.06.2019, 08:38:21] • [IP: 185.210.38.**]

Fajny pomysł tylko że miasto ma problem z wodą, no chyba że będzie to obiekt z obiegiem zamkniętym ha, ha.

Gość • Środa [26.06.2019, 08:26:29] • [IP: 62.69.251.***]

plac wodny mamy na plaży, sięga aż do Szwecji

Gość • Środa [26.06.2019, 07:59:42] • [IP: 62.69.253.***]

Lepszym pomysłem będzie wybudowanie porządnego SKATA PARKU dla tych wszystkich nastoletnich chłopaków, którzy jeżdżą na hulajnogach, deskorolkach i BMX-ach. Nawet w Międzyzdrojach jest prawdziwy skate park a w naszym mieście brak. Wstyd!! Plac wodny to raczej nie jest dobry pomysł. Mamy dość dużo już placów zabaw w mieście a brakuję rozrywki dla nastolatków.

Gość • Środa [26.06.2019, 07:36:05] • [IP: 83.8.125.***]

Idealne miejsce to zalew szczeciński

Gość • Środa [26.06.2019, 07:33:45] • [IP: 31.11.130.***]

DOPIERO MENELE BĘDĄ MIELI UŻYWANIE.

Gość • Środa [26.06.2019, 07:26:37] • [IP: 5.173.128.***]

Szorti, widzisz to?

Gość • Środa [26.06.2019, 07:15:22] • [IP: 176.221.122.***]

Pfff... Może se chcieć 🤣😂

Gość • Środa [26.06.2019, 06:57:14] • [IP: 79.191.55.***]

Przecież jest na Placu Wolności!!

Gość • Środa [26.06.2019, 06:49:32] • [IP: 62.69.229.**]

Świetny radny, żadnych kłopotliwych pomysłów dla betoniarza. Jedynie takie, za które betoniarz dostanie następne tytuły! Panie Borowski! Może zrobi pan coś w sprawie rozwiązania problemu zaopatrzenia miasta w wodę? Albo podłączania dotychczasowych mieszkańców do PEC, albo zablokowania niszczenia miasta przez zdemoralizowanego jedynodzierżcę?

Gość • Środa [26.06.2019, 06:49:15] • [IP: 37.8.231.***]

Niech PO wykupi plac i zrobi za swoje! Borowski będzie gospodarzem placu.

Gość • Środa [26.06.2019, 06:44:18] • [IP: 176.221.123.***]

Dokładnie to będzie myjnia dla bezdomnych meneli a nie dla dzieci i osób starszych.

Gość • Środa [26.06.2019, 06:17:10] • [IP: 5.173.144.***]

Reklam się naoglądał 😉

Gość • Środa [26.06.2019, 06:04:01] • [IP: 83.28.130.**]

Fontanny i beton ciekawe to miasto na plaży cos wybudować proponuję a nie tam nie bo znowu zaleją wszystko betongiem

Gość • Środa [26.06.2019, 04:13:37] • [IP: 176.221.123.***]

Super pomysł jestem na tak

Gość • Środa [26.06.2019, 03:04:26] • [IP: 92.241.198.**]

To będzie plac wodny czy kąpielisko/myjnia dla bezdomnych?

Gość • Środa [26.06.2019, 02:16:47] • [IP: 178.238.246.***]

A ja chce złożenia mandatu radnego od pana Borowskiego za jego głupie pomysły. W Ś-ciu wielkimi krokami kończy się rezerwuar wody z Kądrąbka. Jest to na razie jedyne źródło wody dla turystów i mieszkańców. Z czego turyści czerpią najwięcej przez radisson blu i aquapark. W ciąż podnosi się czynsz za wodę, ale przecież nasz genialny prezydent tego nie mówi. Ba ! Nawet nie myśli o załatwieniu tego problemu. Woli przeczekać póki co nikt za bardzo o tym nie mówi. Woli wyciszyć temat. Ważne że mnóstwo turystów przyjeżdża. Miasto się rozwija PRZEZ TO ŻE JEST WIĘCEJ LUDZI. Swoją drogą ciekawy pogląd na rozwój miasta. Nie ważne jacy ludzie. Ważne że dużo :) I ci radni biorą nasze pieniądze. Nas podatników na takie pomysły. Ja też mam pomysł zupełnie za darmo. Nikt mi nie płaci za napisanie tego. Obywatel anonim chce placu lustracyjnego w Świnoujściu w celu rozstrzelania wszystkich ludzi starego systemu, którzy wciąż sprawują swoje urzędy i biorą za to pieniądze

Gość • Środa [26.06.2019, 01:01:27] • [IP: 178.235.147.**]

To moze lepiej laznie miejska panie janie.

Oglądasz 26-50 z 87
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■