POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [24.06.2019, 21:22:21] • Świnoujście

Dziwne manewry niemieckiego kierowcy

Dziwne manewry niemieckiego kierowcy

fot. Czytelnik

Samochód na niemieckiej rejestracji przykuł uwagę naszej Czytelniczki. Jego kierowca wykonywał dziwne ewolucje na przejściu pod CH Uznam, mające niewiele wspólnego z prawidłowym parkowaniem oraz przepisami ruchu drogowego.

W poniedziałek około południa na przejście znajdujące się przy CH Uznam wjechał samochód zarejestrowany w Niemczech. Kierujący nim zdawał się rządzić jakąś własną wizją prawidłowego poruszania się po miejscu przeznaczonym dla pieszych. Najpierw wjechał na chodnik, po czym skręcił w prawo i tam się zatrzymał.

Sytuacja wzbudziła reakcję naszej Czytelniczki i z pewnością została zauważona przez innych. Natomiast kierowca samochodu prawdopodobnie nie przejął się tym zainteresowaniem...

Dziwne manewry niemieckiego kierowcy

fot. Czytelnik

"Dziś koło południa przechodziłam z synem na przejściu przed Uznamem. Było dość tłoczno zarówno na przejściu, jak i na ulicy.

Z pewnym momencie ujrzałam auto naszych sąsiadów z Niemiec. Samochód zrobił bardzo dziwny i nie na miejscu manewr. Wjechał na chodnik, a następnie skręcił w prawo, co widać na zdjęciach. Nie chcę być złośliwa, ale takie zdarzenie nie powinno mieć miejsca. Może warto sprawę nagłośnić."- opisała zdarzenie Czytelniczka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 62, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 62

Gość • Niedziela [30.06.2019, 22:07:36] • [IP: 94.254.208.***]

W tym miejscu to już nie pierwszy raz auta naszych sąsiadów łamią przepisy. A temu kierowcy należy się mandat, tak jak nasi dostają u nich, bezdyskusyjnie!

Gość • Środa [26.06.2019, 07:45:30] • [IP: 89.64.53.***]

5.173.128*** Ty zawsze takie brednie wypisujesz? Czy może teraz tylko, za co należałoby winić falę upałów która szarawe Ci nieco zlasowała.

Gość • Wtorek [25.06.2019, 22:30:25] • [IP: 95.91.209.***]

No nie chcielibyście widzieć polaków jak po Niemczech jeżdżą.

Gość • Wtorek [25.06.2019, 21:30:37] • [IP: 84.44.205.***]

Jaki problem? Podejsc, wytlumaczyc i po sprawie.Wszyscy popelniamy bledy, a chamskie zachowania miejscowego buractwa swiadczy tylko o patologji panujacej w tym miescie.

Gość • Wtorek [25.06.2019, 21:16:36] • [IP: 37.8.215.***]

KARAC KARAC KARAC

Gość • Wtorek [25.06.2019, 20:44:53] • [IP: 188.174.58.***]

Miasto pod...dalaczy ! Wszystko przeszkadza ! Popatrz jeden z drugim co sami wyprawiacie...Niechaj każdy robi swoje co do niego należy to już będzie spokojnie...

Gość • Wtorek [25.06.2019, 20:33:36] • [IP: 5.173.128.**]

W pewnym momencie zauważyłam auto naszych sąsiadów z Niemiec. W 1939 z Westerplatte też zauważono łódź pancerną naszych szanownych sąsiadów, która oddała pięć strzałów z lufy do ludności cywilnej. Może dla czytelniczki są to przyjaciele bo robiła im #askę ?. Bo dla mnie to wciąż śmiertelni wrogowie, którzy mają roszczenia do tych ziem. A ten samochód to pewnie najnowsze generacji czołg mający zniszczyć miejsca handlowe Polaków stąd przy Uznamie

Gość • Wtorek [25.06.2019, 19:39:55] • [IP: 178.238.253.**]

I wszystko jasne..Helmuty notorycznie łamią przepisy ruchu drogowego w naszym karaju. Mają je w głębokim poważaniu. Jeżdżą bez wymaganych swiateł mijania, jeżdżą pod prąd, parkują na drogach rowerowych i chodnikach. To są właśnie nasi super kierowcy zza zachodniej granicy...Prawo jazdy to chyba dostają za przysłowiowe masło..

Gość • Wtorek [25.06.2019, 19:10:26] • [IP: 93.205.227.**]

A czym mial sie przejmowac, Polacy tez tak jrzdza.

Gość • Wtorek [25.06.2019, 18:13:42] • [IP: 176.221.123.***]

takie wjazdy przy CH Uznam przez naszych sasiadow przygranicznych zdarzaja sie nie pierwszy raz-ignoruja nasze przepisy z premedytacja

Gość • Wtorek [25.06.2019, 17:57:00] • [IP: 83.20.250.***]

Tylko że nie zawsze za kierownicą siedzi Niemiec.Zrozumcie to.

Gość • Wtorek [25.06.2019, 17:28:28] • [IP: 23.226.237.*]

A kogo, to obchodzi? Robił dziwne manewry, to robił. —Na ch* drążyć temat?

Gość • Wtorek [25.06.2019, 17:25:10] • [IP: 37.248.208.***]

Bardzo dobrze prawidłowo robi i może tak robić bo policja i straż wiejska udają że jest ok

Gość • Wtorek [25.06.2019, 15:50:15] • [IP: 5.173.128.***]

Wstyd mi za to że mieszkam z wami w jednym mieście

Gość • Wtorek [25.06.2019, 15:32:25] • [IP: 176.221.122.**]

jaki gosc przesadzony, kierowca w obcym panstwie zabladzil a tu polacki burak od razu macha łapami, zero zyczliwosci. Niech was gonią na zachodzie po chamsku jak pojedziecie zwiedzac Europe. Buraki.

Gość • Wtorek [25.06.2019, 14:46:26] • [IP: 178.238.246.**]

Już kiedyś widziałem takie same manewry w tym samym miejscu, wykonane także przez tych którzy uważają się za wyższą rasę. Oni chyba uważają, że my powinniśmy ich za to podziwiać.

Gość • Wtorek [25.06.2019, 14:42:23] • [IP: 176.221.122.***]

Już teraz na ulicach istny Armagedon!! A co będzie w sezonie?

Gość • Wtorek [25.06.2019, 14:33:48] • [IP: 37.8.231.***]

Policja drogowa i mandaty!

Gość • Wtorek [25.06.2019, 13:17:18] • [IP: 185.210.39.**]

nie wiem tylko dlaczego numery zostały zakryte? Jeśli twarzy kierowcy nie ma, to numery można pokazywać. Po raz kolejny stwierdzam, że nasza policja ma głęboko zakorzeniony strach przed gestapowcami, ciekawe jak by się zachowali w 39 roku? Polscy gliniarze MAJĄ OBOWIĄZEK mówić po polsku, tutaj językiem urzędowym jest język polski a nie niemiecki, angielski czy chiński. Brak porozumienia jest problemem przyjezdnych a nie tutejszej policji. A jak gestapowiec podskakuje, spluwa do głowy (choćby nie załadowana) i gębą na glebę! A potem ewentualnie próby porozumienia się strony niemieckiej z polską.

Gość • Wtorek [25.06.2019, 12:52:39] • [IP: 178.235.191.***]

należało by kulturalnie zwrócić uwagę a nie jak ten prostak w pomarańczowej koszulce.

Gość • Wtorek [25.06.2019, 12:38:35] • [IP: 93.94.190.**]

wiadomo nie od dziś ze Niemcy ROBIĄ SOBIE CO CHCĄ na polskich drogach, myślą że są panami.Najgorsze jest to że policja nic z tym nie robi. a oni się śmieją z polaczków.

Gość • Wtorek [25.06.2019, 11:53:43] • [IP: 92.42.113.***]

Niemiaszki mają w d...….Polskie przepisy bo psy pochowały się w budach zamiast patrolować miasto. I tak jest od lat. Na temat zachowania tych niemieckich mord można by zrobić osobny portal. Tyle tego jest.

Gość • Wtorek [25.06.2019, 11:39:01] • [IP: 37.47.133.***]

Kilka dni temu na Konstytucji na wysokości galeriowca zachodni sąsiad zaparkował połową auta na ścieżce rowerowej, wysypali się z auta niemieccy goście a autko pojechało żeby nie uszkodzić podwozia prawymi kołami na ścieżce a lewymi na drodze aż do przejścia dla pieszych przy Niedziałkowskiego bo tam obniżony chodnik, tak więc im wolno wszystko, taki inteligentny naród :)

Gość • Wtorek [25.06.2019, 11:11:51] • [IP: 84.44.205.***]

Do 137...a lyse oszolomy ze Swinoujscia bez szkoly podstawowej i jakimi furami sie rozbijaja.Prawojazdy dla analfabetow to tylko w Polsce.Tak jak studia bez matury, politycy np.

Gość • Wtorek [25.06.2019, 11:11:09] • [IP: 5.173.137.**]

jeden na 100 niemiec czy nie lepiej najpierw zrobic porzadek z naszymi polaczkami mistrzami parkowania i pokazac jaki lad i porzadek panuje w s-ciu a potem wymagajmy od niemca

Oglądasz 1-25 z 62
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■