POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [24.06.2019, 08:06:46] • Świnoujście

Młodzi „kręcą bączki”, mieszkańcy nie śpią, a policja?

Młodzi „kręcą bączki”, mieszkańcy nie śpią, a policja?

fot. iswinoujscie.pl

Koszmarne noce, znane nie tylko z horrorów, przeżywają mieszkańcy budynków w pobliżu dawnego Intermarche. Opustoszały sklep, a wokół wielki pusty plac to sceneria, która sprzyja różnym możliwościom. Na pierwszy plan wysunęli się jednak młodzi "mistrzowie kierownicy", którzy zaanektowali pusty parking i prawie każdej nocy urządzają tam sobie autocross. Lokatorzy pobliskich osiedli nie mogą przez to spać i choć zgłosili sprawę na policję, przeżywają koszmarną noc. Napisali do naszej redakcji.

"W imieniu mieszkańców ul. Legionów bardzo prosimy o pomoc. Wszyscy mamy już dość tego, co dzieje się nocami na parkingu byłego Intermarche. Dzisiejsza noc, to już koszmar. Nie śpimy, nasi goście także, a jest godzina 01:40. Młodzież "kręci bączki", urządzają też sobie wyścigi samochodowe. Sprawa zgłoszona na policję pół godziny temu, na razie brak reakcji... Może powinno się tę sprawę nagłośnić, może ktoś pójdzie po rozum do głowy i zamontuje przy tej ulicy i na parkingu progi zwalniające. Noce w tej dzielnicy są koszmarne..."

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 79, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 79

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 11:35:43] • [IP: 79.191.69.**]

Nowy komendant i brak dyscypliny!!

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 11:32:31] • [IP: 84.44.205.***]

To wszystko sa kierowcy po specjalnej na Piastowskiej, wiec nie powinno byc zdziwienia?

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 11:28:40] • [IP: 195.205.242.***]

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 10:40:59] • [IP: 185.13.106.***] PANIE WALĄCY CAPA W RADIOWOZIE RUSZ PAN 4 LITERY I ZAJMIJ SIĘ TYM PSEUDO MOTOCYKLISTĄ Z KOŚCIUSZKI I STASZICA CODZIENNIE SZALEJĄ O 23.00. - mówisz o odmóżdżonym Krystianku? dla nie go ratunku nie ma - ten koleś ma iloraz inteligencji fugi w kiblu

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 11:19:37] • [IP: 5.173.144.**]

Niedługo naszczescie się skończy droga życia połowy tych wszystkich pseudoludzi przez których cierpi to miasto i nie mam namysli młodzieży i kierowców, okna zamknijcie, stopery kupcie i zapraszamy do kontynuowania waszej smutnej wegetacji w ciszy

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 10:51:44] • [IP: 80.55.205.***]

Policja w tym mieście to jakaś kpina, nic nie widzą, o niczym nie wiedzą. A wystarczyłoby chociaż na ten portal zaglądać od czasu do czasu

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 10:40:59] • [IP: 185.13.106.***]

PANIE WALĄCY CAPA W RADIOWOZIE RUSZ PAN 4 LITERY I ZAJMIJ SIĘ TYM PSEUDO MOTOCYKLISTĄ Z KOŚCIUSZKI I STASZICA CODZIENNIE SZALEJĄ O 23.00.

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 10:35:44] • [IP: 5.173.136.***]

Mieszkam obok i wcale mi to nie przeszkadza latać bokiem łututu

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 10:35:15] • [IP: 5.173.128.***]

Społeczniakow wielka bida

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 10:25:41] • [IP: 176.221.123.***]

Moherowe berety powinny spać w nocy A że zło nigdy nie śpi to cierpcie

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 10:16:36] • [IP: 178.238.245.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 09:47:56] • [IP: 23.226.237.*]

A gdzie mają sobie poświrować? -Pewnie się skarżą te same przybłędy, które pobudowały swoje chaty przy strzelnicy i się pultają, że słychać strzały.

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 09:47:37] • [IP: 83.20.250.***]

W zeszłym tygodniu pędziła ul.11 Listopada głupia blondynka w czarnym kabriolecie.Jak powiem, że grubo ponad 90km/h to nie przesadzę.I do tego była bardzo zadowolona z siebie.Idiotka.

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 09:37:13] • [IP: 178.235.146.**]

To posłuchajcie nocnych ok. 23-24, faciów - idiotów z ul. Moniuszki i 11 Listopada. Jeden na motorze, drugi w ryczącym aucie. Trzeba mieć nieżle narąbane. Jak znam życie to jeżeli sami się nie opamiętają, lub nie zrobi z tym porządku policja, to zrobi porządek sama natura (drzewo, słup latarni itp.) Byle tylko przy tym nie zginął nikt postronny.

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 09:20:55] • [IP: 37.47.155.***]

Może ktoś mądry w końcu pomyślałby o płatnym torze dla takich właśnie młodych ludzi, którzy potrzebują się wyżyć?

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 09:20:12] • [IP: 37.47.174.***]

A co na to nasza policja ?

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 09:13:03] • [IP: 87.118.116.***]

Wasze doznania mają się nijak do moich. Ja miałem nocne lądowania helikoptera w bazie wojskowej!

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 09:11:25] • [IP: 37.8.231.*]

Wyścigi nocne na drodze do karsiborów odbywają się od lat. Czasówki od zwiku do przeprawy to juź klasyka.

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 09:07:25] • [IP: 176.221.122.***]

A gdsie maja trenowac umiejetnosci ktore moze kiedys uratuja im zycie !! Hyhyhyhyhyy

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 09:05:44] • [IP: 77.114.123.**]

Na rondzie kolo kosciola to jest szok, piluje silnik, pali opony, potrafi trzy godziny ujezdzac...czemu policja sie tym nie zajmie?dzieci z placzem sie budza taki ryk silnika...driftuje pajac jakis

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 08:47:49] • [IP: 5.173.128.***]

Tępić to ścierwo udające kierowców wyścigowych!

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 08:47:03] • [IP: 37.47.152.***]

Honda ma kolego przód napęd znawco motoryzacji

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 08:41:58] • [IP: 62.69.251.***]

A policja na pogadakach w przedszkolach

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 08:41:25] • [IP: 151.248.62.***]

no to tak jak na warszowie jakiś kundel ujada cala dobe z małymi przerwami już w glowie mi to ujadanie zostało...

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 08:40:10] • [IP: 109.74.105.**]

To pewnie ten z idiotycznie obnizonej hondy co pelza po miescie...

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 08:39:48] • [IP: 185.13.106.***]

Prawie codziennie debil hałasuje motorem około 23.00 jeździ jak szalony Kościuszki Staszica Grunwaldzka. Gnój tak hałasuje już 2 tydzień.

Oglądasz 51-75 z 79
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■