POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [23.06.2019, 16:10:45] • Świnoujście

Redakcja przesiada się na eko pojazdy, bo brak miejsc do parkowania

Redakcja przesiada się na eko pojazdy, bo brak miejsc do parkowania

fot. iswinoujscie.pl

Eko pojazdy stały się już bardzo popularne w Europie. Poszliśmy za tym trendem i postanowiliśmy, że nasi reporterzy będą korzystać z elektrycznego roweru.

Taki pojazd pozwoli naszym reporterom dotrzeć wszędzie na czas i nie będziemy mieli problemu z parkowaniem.

Dodajmy, że elektryczny rower miejski, sprawdzi się zarówno w codziennych dojazdach, a zastosowane w nim nowoczesne technologie w połączeniu z klasyczną koncepcją roweru miejskiego, ułatwi naszym reporterom życie w tym komunikacyjnym rozgardiaszu jakim stało się Świnoujście za rządów prezydenta Janusza Żmurkiewicza.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Środa [26.06.2019, 13:04:14] • [IP: 176.221.123.**]

Dopóki mamy prąd skąd mamy, pojazdy elektryczne NIE są ekologiczne. Na zwykły rower proszę szanowne d* wsadzić i WTEDY możecie się chwalić rozwiązaniami eko. Żenada.

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 13:04:45] • [IP: 164.127.17.**]

Samochód jednak zapewnia ukrycie fotografa robiącego ryzykowne zdjęcia.

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 11:53:08] • [IP: 77.252.46.**]

Mój rower górski 𝖲𝖼𝗈𝗍𝗍, jest bardziej eko.

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 10:43:07] • [IP: 185.210.39.***]

A może by tak przesiąść się na zwykły rower, wtedy dopiero będzie ekologicznie.

Gość • Poniedziałek [24.06.2019, 10:34:31] • [IP: 185.13.106.***]

TEN WEHIKUŁ TO Z DATKÓW NA TACE CZY SPONSOR Z PO? TEŻ MIAŁEM PODOBNY TYLKO BARDZIEJ EKOLOGICZNY NAPĘD NA PEDAŁY I MIAŁ Z TYŁU 3 KÓŁKA. TEN POJAZD TO 30 LAT ZA KOMUNĄ. Ciekawe ile kosztuje utylizacja akumulatora i złomowanie kabli w otulinie plastyku -TEN POJAZD TAK EKOLOGICZNY JAK PRAWDA DOBREJ ZMIANY.

JUST ACT 447 • Niedziela [23.06.2019, 23:33:27] • [IP: 176.221.122.**]

ad: Niedziela [23.06.2019, 20:41:46] • [IP: 176.221.123.***] Bądźmy szczerzy, w te eko wygłupy tylko niedorozwoje umysłowe wierzą. Motłoch w Polin i w innych krajach jest systematycznie oszukiwany. Start jednego samolotu pasażerskiego z lotniska emituje tyle zanieczyszczenia co kilka tysiecy aut w miesiacu, auta muszą mieć katalizatory, benzyna obłożona akcyzami, podatkami, itd, paliwo lotnicze z doplatami panstwowymi.1-2 godz jazdy czolgiem emituje tyle co normalny dizel w ciagu lat. Produkcja elektro samochodow opartych na akumulatorach, w efekcie emituje wiecej zanieczyszczeń w powietrze w czasie produkcji komponetow, materialow i finalnego produktu akumulatora jak auto z napendem dizla przez caly czas eksploatacji, ale dodac rycykling tego akumulatora to juz wychodzi na to ze obecne auta sa dla srodowiska bezpieczniejsze

fororak 👹 • Niedziela [23.06.2019, 22:53:28] • [IP: 77.111.245.***]

DO : Gość • Niedziela [23.06.2019, 20:06:06] • [IP: 176.221.123.***] A cóż to za ździwienie że zdjęcie wykonane z kolan, w końcu to jest Kraj katpolicki i należało by jak się przechodzi koło kościoła też przyklęknąć na jedno kplano wzrok skierować ku niebiosom i się przeżegnać tak jak ortodoksyjny katolik...amen👺

Gość • Niedziela [23.06.2019, 22:53:11] • [IP: 188.146.164.**]

"Mamo Tato chwalą nas"!!

Gość • Niedziela [23.06.2019, 22:24:30] • [IP: 23.129.64.***]

podrzucic temat rusinowej, niech zrobi gwnoburze na fejsbuku

Gość • Niedziela [23.06.2019, 20:41:46] • [IP: 176.221.123.***]

"eko" pojazd zasilany spalanym weglem, potem 90% strat energii na sprawnosci i mozna jezdzic... no faktycznie eko

Gość • Niedziela [23.06.2019, 20:06:06] • [IP: 176.221.123.***]

Co za poświęcenie, zdjęcie wykonane z kolan..

VonSNAKE • Niedziela [23.06.2019, 19:52:40] • [IP: 176.221.122.***]

Od kiedy pojazdy zasilane z AKUMULATORÓW KTÓRE MAJĄ PAROLETNIĄ ŻYWOTNOŚĆ I TRZEBA JE UTYLIZOWAĆ są EKO? Mniej zanieczyszczenia w stosunku całego ŚWIATA w 10 lat przybędzie od tego Samochodu niż od zużytych w tym czasie akumulatorów do tych rowerów.

Gość • Niedziela [23.06.2019, 19:50:53] • [IP: 5.173.128.***]

Mniejszego nie było?

Gość • Niedziela [23.06.2019, 19:33:10] • [IP: 176.221.123.***]

na parkingu przy plaży na Warszowie nie ma informacji że Auta Z rejestracją ZSW za darmo parkują

Gość • Niedziela [23.06.2019, 19:31:44] • [IP: 188.147.99.***]

Parkingi będą na Ognicy dla wszystkich, też dla mieszkańców. Prezydent ufunduje rowery i hulajnogi, by mieszkańcy mogli dojechać na parking do samochodu. To trzeba mieć tęgą głowę, by takie rozwiązanie wdrożyć. Powodzenia Panie Żmurkiewicz.

Gość • Niedziela [23.06.2019, 19:25:04] • [IP: 178.238.245.***]

Głupe myslenie . Po huś tyle betonów a gdzie najpierw . ..PARKINGI . ... Na starym rynku idealne miejsce . Nie mamy w centrum i tu trza bylo pomyslec. PARKINGI I JESZCZE RAZ >>>>> PARKINGI. I tak Urzad idz.

Gość • Niedziela [23.06.2019, 18:59:43] • [IP: 5.173.128.***]

to chyba dla karłów..

Gość • Niedziela [23.06.2019, 18:50:59] • [IP: 178.238.252.***]

Pogadamy jak wam dupska zmarzna za 2 mc

Gość • Niedziela [23.06.2019, 18:33:58] • [IP: 176.221.122.*]

NO I SUPER POMYSL

Gość • Niedziela [23.06.2019, 18:26:39] • [IP: 31.60.15.**]

Elektryczne rowery eko ?? Buahahaha Od kiedy baterie są eko?? Człowieku szaraku bez mózgu kup sobie normalny rower i nie truj środowiska pojazdami dla niepełnosprawnych, z tego co widac to jesteś zdrowym lemingiem Eko Hahahaha

Gość • Niedziela [23.06.2019, 18:21:54] • [IP: 5.173.136.***]

Co niektórym to by się przydało popedałować! Klasycznym rowerkiem :-)

Gość • Niedziela [23.06.2019, 17:36:38] • [IP: 37.47.174.***]

Proponuję do Świnoujścia pociągiem za dużo aut na drogach i nie ma miejsc na parkingu.

Gość • Niedziela [23.06.2019, 17:36:06] • [IP: 37.47.188.**]

Reklama roweru a wy wy przeżywacie

Gość • Niedziela [23.06.2019, 17:35:55] • [IP: 176.221.113.**]

Ma jedną wielką wadę jak inne elektryczne pojazdy. Jest bardzo drogi.

Gość • Niedziela [23.06.2019, 16:50:04] • [IP: 188.146.231.***]

Admin wyjdzie to na zdrowie przemieszczają się pieszo a nie wozić zadek w aucie

Oglądasz 1-25 z 29
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■