POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [21.06.2019, 18:11:02] • Świnoujście

Najeżdżali na siebie czołowo i trąbili. Chaos w centrum miasta

Najeżdżali na siebie czołowo i trąbili. Chaos w centrum miasta

fot. Czytelnik

Mieszkaniec poruszył temat ulicy przy muzeum Rybołówstwa Morskiego. Jak nas dzisiaj poinformował, kierowcy z obydwóch stron ulic wjeżdżali samochodami na „siebie” Przez chwilę nieuwagi mogło tam dojść do stłuczki. W ten sposób blokowali ulicę i trąbili na siebie.

Remont ulicy Wybrzeża Władysława IV dobiega końca, natomiast nie ma tam jeszcze dobrego oznakowania. Dzisiaj było to wyraźnie widoczne i dochodziło tam do dziwnych sytuacji.

Najeżdżali na siebie czołowo i trąbili. Chaos w centrum miasta

fot. Czytelnik

„Co było powodem tak dziwnych scen w naszym mieście?” - zastanawia się Mieszkaniec Świnoujścia.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Niedziela [23.06.2019, 12:47:36] • [IP: 37.248.163.***]

Do wszystkich" znafców", którzy pewnie nawet prawa jazdy nie mają a komentują: skrzyżowanie to jest źle oznakowane!! Po pierwsze, zakaz skrętu w lewo umiejscowiony jest na przeciwko ulicy, której niby dotyczy - powinien być umiejscowiony przed tą ulicą, są na to przepisy mówiące w jakiej odległości przed skrzyżowaniem, takie umiejscowienie sugeruje zakaz skrętu w następną ulicę, już za muzeum. Po drugie, w przypadku ulicy kilkujezdniowej, jak Wyb. Władysława w tym miejscu, znak zakazu skrętu powinien być również po lewej stronie ulicy, czyli przy pasie jezdni z której się skręca w lewo bo ten po prawej może być zasłonięty przez inne pojazdy. Po trzecie i ostatnie, od strony kanału nie ma znaku zakazu wjazdu!! Więc jeśli nawet ktoś nie zauważy zakazu skrętu ponieważ do tej pory tędy się jeździło w kierunku Armii Krajowej i jedzie na pamięć, to nie zobaczy też zakazu wjazdu i wjedzie w tą ulicę. Zarządca drogi dał ciała!! Niewłaściwe oznakowanie skrzyżowania!!

Gość • Sobota [22.06.2019, 13:27:49] • [IP: 78.10.206.***]

Znaki są, o czym więc pisać, o kierowcach idiotach?

Gość • Sobota [22.06.2019, 11:52:13] • [IP: 5.173.136.***]

Ja mam auto casco. Mogę na dzwona :-).

Gość • Sobota [22.06.2019, 11:46:30] • [IP: 176.221.123.***]

Znak zakazu skrętu w lewo jest tak samo wiarygodny jak znak ostrzegający o nierównościach na równej drodze.

Gość • Sobota [22.06.2019, 09:45:33] • [IP: 31.11.131.**]

Drugi znak zakazu skrętu w lewo powinien stać również po lewej stronie przy dawnym domu rybaka 15-20 m od łuku chodnika.

Gość • Sobota [22.06.2019, 09:25:35] • [IP: 109.243.184.***]

A co się dzieje na ulicy Grottgera, gdzie puszczono ruch z zablokowanej W.Polskiego? Bywam tam może 3-4 razy na tydzień i za każdym razem widziałem jak NIEMIEC nie jest w stanie odczytać prostego znaku" biała strzałka skierowana w prawo na niebieskim tle"- że należy skręcić, OBJECHAĆ coś w rodzaju ronda przy końcu ul.Grottgera. Grozi ta sytuacja czołowym zderzeniem, bo znający świetnie miejsce Polacy szeroko zakręcają z ulicy Kossaków w prawo na Grottgera, ufni, że nikt nie wjedzie POD PRĄD, ale Niemcy wjeżdżają - i po klaksonach nadal nie rozumieją, co się stało. Policjo, Urzędzie, zmiłujcie się, tam dojdzie do wypadku! Namalujcie jakieś oznakowanie poziome, podwieście tabliczkę czy wstawcie małą zaporę drogową na jeden pas tego odcinka ulicy.

Gość • Sobota [22.06.2019, 05:41:15] • [IP: 185.210.37.**]

Przecież znaki są po staremu, o co chodzi? Kto kto się myli? Mieszkańcy czy przejezdni?

Gość • Sobota [22.06.2019, 02:55:08] • [IP: 62.69.229.**]

Tak się kończy jeżdżenie na pamięć. Mówi się o tym co chwila, na kursach też na to zwracają uwagę, przynajmniej kiedyś zwracali.

JUST ACT 447 • Piątek [21.06.2019, 22:38:33] • [IP: 176.221.122.**]

BARANY NA ZNAKI NIE PATRZĄ.

Gość • Piątek [21.06.2019, 21:45:45] • [IP: 188.147.40.**]

Co wy jacys tacy dziwni kupy niejedliscie miliony much sie niemoga mylic hehw

Gość • Piątek [21.06.2019, 19:17:06] • [IP: 176.221.123.***]

patrzymy na znaki drogowe a one są stare i nie wymienione na nowe

Gość • Piątek [21.06.2019, 19:16:18] • [IP: 94.254.232.**]

jak to co mieszkancy naszego miasta maja problem ze znajomoscia przepisow ruchu drogowego ja wiem ze niektorzy maja prawo jazdy lokane czyli ograniczone do jednej miejscowosci ale to juz swiadczy o szkolach nauki jazdy

Gość • Piątek [21.06.2019, 19:13:20] • [IP: 46.76.89.***]

I dobrze im tak niech nie jeżdżą na pamięć tylko znaki czytają

Gość • Piątek [21.06.2019, 19:06:32] • [IP: 37.248.163.***]

Brak uwagi i jazda na pamięć

Gość • Piątek [21.06.2019, 18:54:24] • [IP: 94.254.224.***]

Ztóbcie tam znaki poziome na przejściach dla pieszych bo katastrofa gotows!

Gość • Piątek [21.06.2019, 18:39:05] • [IP: 31.11.129.**]

Jeden baran wjechal pod prąd reszta za nim , tak to jest jak sie na znaki nie patrzy ot co

Gość • Piątek [21.06.2019, 18:32:21] • [IP: 176.221.123.***]

tak to sie konczy jak ktos znajduje prawo jazdy w chipsach. ludzie jeszcze mowia, ze za ciezko zdac egzamin? egzamin jest banalny, jak ktos nie zdaje za max 3 podejsciem to powinien powaznie pomyslec czy nie lepiej jezdzic komunikacja miejska. tak dla bezpieczenstwa innych ludzi.

Gość • Piątek [21.06.2019, 18:31:15] • [IP: 37.47.155.***]

Ilu mamy w naszym Mieście takich HANSOW brakuje miejsc parkingowych a pod apteka pod kasztanami parkuje notorycznie cztery samochody jednego Niemca firma zarejestrowana w niemczech podatki w niemczech a brud i smród w Polsce kiedy ktoś się za to weźmie

Gość • Piątek [21.06.2019, 18:28:11] • [IP: 37.8.231.***]

Widać znaki a barany jeżdżą jak w transie! Prawo jazdy zabrać Policja!

Gość • Piątek [21.06.2019, 18:24:31] • [IP: 178.238.247.**]

co za arytkuł . ... trza patrzeć na znaki a nie jeździć na pałę

Gość • Piątek [21.06.2019, 18:20:14] • [IP: 185.210.39.***]

Jazda na pamięć i nie zwracanie uwagi na znaki.

Gość • Piątek [21.06.2019, 18:17:42] • [IP: 77.255.117.***]

Nie rozumiem tej uwago o oznakowaniu. Na pierwszej fotografii widzę samochód skręcający w lewo na skrzyżowaniu obwarowanym znakiem zakazu takiego manewru. Na drugiej fotografii widać samochody (trzy) jadące ulicą jednokierunkową" pod prąd". Przyczyną jest jazda na pamięć i nieobserwowanie znaków. Być może brakuje dodatkowego ostrzeżenia, ale nie jest ono konieczne. Oznakowanie widoczne na fotografiach jest czytelne.

Gość • Piątek [21.06.2019, 18:16:49] • [IP: 188.146.164.**]

Powtórny egzamin z znajomości przepisów ruchu drogowego i tyle w temacie.

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■