POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [19.06.2019, 08:15:45] • Świnoujście

Flota i Baltica łączą siły. Razem stworzą fundament piłki nożnej w naszym mieście

Flota i Baltica łączą siły. Razem stworzą fundament piłki nożnej w naszym mieście

fot. BIK UM Świnoujście

Dwa kluby – Morski Klub Sportowy Flota i Akademia Piłkarska Baltica – podpisały umowę o współpracy. To pierwszy krok do stworzenia w Świnoujściu drużyny piłkarskiej z prawdziwym zapleczem, którym będą wychowankowie klubu, szkoleni od najmłodszych lat. - Podstawą każdej dobrej drużyny są właśnie jej wychowankowie – mówią zgodnie prezesi obu klubów Leszek Zakrzewski z MKS Flota i Marcin Adamski z AP Baltica (były piłkarz, wywodzący się z Floty).

- Udało się połączyć siły dwóch świnoujskich klubów, których zawodnicy - obok UKS Prawobrzeża - odnoszą sukcesy w rozgrywkach PZPN – mówi Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz. – Wierzę, że będą się doskonale uzupełniały i w konsekwencji ta współpraca doprowadzi do podniesienia poziomu nie tylko drużyny naszych seniorów. Mamy przecież w mieście naprawdę dobrą, zdolną młodzież i dzieci.

W MKS Flota, oprócz drużyny seniorów (właśnie awansowała do IV ligi), trenuje także młodzież (powyżej 15 roku życia). Natomiast w AP Baltica to młodsi zawodnicy, najstarsi mają 15 lat.

- Ta współpraca przyniesie korzyści obu stronom – mówi Marcin Adamski (na zdjęciu obok prezydenta Janusza Żmurkiewicza). – Nasi zawodnicy będą mogli dalej trenować we Flocie, a z kolei Flota zyska wzmocnienie z naszych wychowanków. To droga do sukcesu tak seniorów MKS Floty, jak i naszych młodych piłkarzy.

W najbliższą niedzielę 23 czerwca 2019 r. odbędzie się Walne Zgromadzenie MKS Flota, na którym podsumowana zostanie kadencja obecnego zarządu, wybrany też będzie nowy.

BIK UM Świnoujście


komentarzy: 68, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 68

Gość • Środa [19.06.2019, 20:39:05] • [IP: 178.238.250.**]

Tylko chłopaki czekają aż jakaś większa kaska się pojawi na kącie, zaraz przyjedzie tajemniczy inwestor jak ostatnio z Israela i znowu będzie: Witaj siódma ligo.

Gość • Środa [19.06.2019, 20:17:43] • [IP: 89.64.19.***]

SEBASTIAN OLSZAR do ataku Floty !! z nim walka o III lige bedzie duzo latwiejsza. Kupic ze 3-4 solidnych grajkow i robic awans. IV liga to nie pozom dla Floty. Swinoujscie zasluguje na wiecej.

Bibliotekasz • Środa [19.06.2019, 18:00:40] • [IP: 77.111.247.***]

Chenryk Mickiewicz " Dziady " taka ksiąrzka

Gość • Środa [19.06.2019, 17:31:37] • [IP: 188.146.166.**]

Tym razem BRAWO dla Prezydenta, dobrze zdiagnozowal sytuację Jeżeli wejdą do zarządu Panowie z Baltici to wróci nadzieja na to że w końcu wszystko we Flocie będzie funkcjonować, co pokazali na przykładzie swojej Akademii

Gość • Środa [19.06.2019, 17:28:30] • [IP: 37.47.132.***]

Wojna kwestia czasu

Gość • Środa [19.06.2019, 17:18:33] • [IP: 178.235.147.***]

Czyli we flocie beda grali chlopaki z baltici bo ci z floty zawsze beda slabiej wyszkoleni i tyle.Flote zawsze dymana na wlasne zyczenie a ze patologia gra we flocie to cala polska pilkarska wie

Gość • Środa [19.06.2019, 16:49:48] • [IP: 95.129.225.**]

Kiedy tym miastem zaczną rządzić ludzie młodzi, kompetentni i uczciwi? co nie chcą sie napaść na miejskiej kasie tylko naprawdę zrobić coś dobrego dla mieszkanców. Jak ja widzę pond 70-letnich ludzi którzy dalej trzęsą się przy władzy to boję się o przyszłość miasta.Czy to nie wstyd że daliśmy im władzę?

Gość • Środa [19.06.2019, 16:34:23] • [IP: 95.49.136.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [19.06.2019, 16:27:09] • [IP: 37.30.6.**]

Przykro to mówić ale ktoś po raz drugi oszukuje Flotę. Nie L.Z. czy innych członków zarządu. Zarząd się zmienia co kilka lat A FLOTA była, jest i będzie. Nie wierze Panu Panie J.Ż. W żadne Pana słowo i wstyd mi za takiego prezia

Gość • Środa [19.06.2019, 16:21:42] • [IP: 188.146.166.**]

Tak racja, Górski nie jest trenerem a preżnym biznesmenem i managerem, takich ludzi potrzeba do odrodzenia Floty,

Gość • Środa [19.06.2019, 16:04:06] • [IP: 188.146.166.**]

Po pierwsze Trampkarze Baltici mieliby dalej gdzie grać, po prostu przeszlliby do juniora młodszego i dalej graliby pod szyldem Baltici, po drugie ta współpraca bardziej opłaca się Flocie, bo Za 2 lata nowa Flota znowu by się rozpadła, bo tam wszyscy kłócą się między sobą, a poza tym Baltica ma wszystkie kategorie wiekowe począwszy od 4 latkow, a więc tak naprawdę Baltica uratowała Flotę. Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Brawo BALTICA

Gość • Środa [19.06.2019, 15:38:57] • [IP: 185.135.2.***]

Raczej zakąskką Flota to banda pijaków :)))

Gość • Środa [19.06.2019, 14:55:52] • [IP: 185.210.39.***]

Niszczyciele Floty chcą ją teraz ratować?? buahahahahaha A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi jak zawsze o. ..kase?

Gość • Środa [19.06.2019, 14:40:56] • [IP: 93.94.191.**]

Panie zakrzewski " prezesie" . pan żeś jest " prezes " ?? jak pan się dał tak zmanipulować osobą z którymi pan współpracuje, jak pan możesz z osobą z polskiej zjednoczonej partii robotniczej pracować i ufać mu !! jak pan jeszcze możesz jeszcze wziąść tą nielubianą przez ludzi osobę na konferencję jako przedstawiciela klubu ?? jak !! wstyd !! Słuchaj pan dalej innych, w grupach młodszych tak pan żeś dał " władzę " rodzicom teraz masz pan problemy, dać dominować nie jakiej zofii jakieś fuzzzzzzzje SFTKA SA Pogoń do czego pan żeś dopuścił !! Baltica zróbcie porządek, zdecydowanie. Prezydent to widzi dlatego takie działania.

Gość • Środa [19.06.2019, 14:11:08] • [IP: 77.252.46.**]

Baltica może być przystawką dla floty.

Gość • Środa [19.06.2019, 14:00:02] • [IP: 178.235.147.**]

No i poszło... komentatorzy od siedmiu boleści, sami znawcy futbolu i biznezu, zdesperowani nieudacznicy którzy nic w życiu nie osiągnęli jak zwykle mają najwięcej do powiedzenia. Weź się lepiej za robotę jeden z drugim i nie dyskutuj jak pojęcia nie masz prymitywie i zastanów się co Ty zrobiłeś dla tego miasta. Bravo Baltica:)

Gość • Środa [19.06.2019, 13:57:57] • [IP: 23.226.237.*]

Co tam robi" Gumolepiący Beton"?! Ten człek nie ma moralnego prawa, żeby tam być!! Co za be szczelny komuch! -Najpierw fiut doprowadził do upadku Floty, a teraz niby, że mu zależy. Powinien dostać kopa w głowę, a nie, żeby jeszcze tam siedział i udawał wielce zatroskanego.

Gość • Środa [19.06.2019, 13:45:44] • [IP: 185.210.39.**]

Adamski mowil ze we flocie gra patologia a po drugie co to za trener z Gorskiego

Gość • Środa [19.06.2019, 13:19:00] • [IP: 178.238.253.**]

WSZĘDZIE USTAWKI, MASKARA, ZAMIAST [POKAZAĆ MŁODZIEŻ ŻE SPORT JEST WOLNY OD KORUPCJI, TO WSZĘDZIE PALUCHY WSADZĄ, NAPISAĆ GDZIE TRZEBA , ZE ŻLE DZIELĄ PIENIĄDZE I NISZCZĄ PIŁKĘ NOŻNĄ STARUCHY!A KLUB KARATE JAK MA ZA MAŁO TO PAN PREZYDENT ZE SWOICH NIECH DORZUCI, PROSTE !

Gość • Środa [19.06.2019, 13:14:30] • [IP: 178.238.253.**]

DAJECIE SIĘ WODZIĆ ZA NOC, WYNIEŚĆ TYCH DWÓCH Z URZĘDU NA KRZESŁACH, ZROBIĆ TAK JAK BYŁO KIEDY FLOTA BYŁĄ WIELKA, A NIE PODCZEPIAĆ ZGNIŁKI, TO OD WAS ZALEŻY TO GRACZE SĄ NAJWAŻNIEJŚI!

Gość • Środa [19.06.2019, 13:02:02] • [IP: 37.47.176.***]

Kto wypisuje dziecko? Proszę podać z jakiego klubu. No. Ja Baltica lub ja Flota.

Gość • Środa [19.06.2019, 12:56:06] • [IP: 37.47.148.***]

Czy w Świnoujściu nie ma młodych ludzi? W każdym zarządzie zasiadają ludzie 60 plus

Gość • Środa [19.06.2019, 12:39:21] • [IP: 46.134.167.**]

Hahaha Paweł.S vel Dyzma. (-:

Gość • Środa [19.06.2019, 12:21:29] • [IP: 88.156.234.**]

Jestem pracownikirm OSiR i powiem że Flota tonie ale w alkoholu z budynku klubowego na trybunie zrobili sobie knajpę, brud, smród i morze butele.Wejście Baltiki może będzie powiewem czegoś nowego i kultularnego bo we Flocie skaczą sobie do gardeł i wdają w awantury nawet na treningach przy dzueciach to o pomstę do nieba wołać.Np.taki pan Keler człowiek który wykończył starą Flotę teraz mąci w nowej Flocie człowiek prosty jak kij od miotły bez wiedzy o futbolu przy wtórze innych tylko czekać aż przepiją klub!! Szkolenie we Flocie to jest dramat ogólnie klub prowadzony jak w PRL mierny, bietny ale wierny od Balitki mogą dużo się nauczyć bo jezęli chodzi o wiedzę, trening, kulturę i obycie to Baltice nie dorastają do pięt.Odnośnie Pogoni oni dopiero by Flotę z torbami.puścili dajcie im tylko się rozkręcić!!

Gość • Środa [19.06.2019, 12:15:58] • [IP: 205.201.55.***]

Jestem pracownikirm OSiR i powiem że Flota tonie ale w alkoholu z budynku klubowego na trybunie zrobili sobie knajpę, brud, smród i morze butele.Wejście Baltiki może będzie powiewem czegoś nowego i kultularnego bo we Flocie skaczą sobie do gardeł i wdają w awantury nawet na treningach przy dzueciach to o pomstę do nieba wołać.Np.taki pan Keler człowiek który wykończył starą Flotę teraz mąci w nowej Flocie człowiek prosty jak kij od miotły bez wiedzy o futbolu przy wtórze innych tylko czekać aż przepiją klub!! Szkolenie we Flocie to jest dramat ogólnie klub prowadzony jak w PRL mierny, bietny ale wierny od Balitki mogą dużo się nauczyć bo jezęli chodzi o wiedzę, trening, kulturę i obycie to Baltice nie dorastają do pięt.Odnośnie Pogoni oni dopiero by Flotę z torbami.puścili dajcie im tylko się rozkręcić!!

Oglądasz 26-50 z 68
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■