POGODA

Reklama


Wydarzenia

Jordan • Sobota [08.06.2019, 20:20:31] • Świnoujście

Tajemniczy artysta złapany na gorącym uczynku

Tajemniczy artysta złapany na gorącym uczynku

fot. Czytelnik

Do naszej redakcji przysłano film, na którym tajemniczy artysta sprayem daje upust swojej twórczej fantazji.

Zapewne ten młody człowiek chciał zdobyć sławę niczym znany wszystkim na świecie ze swoich prac, ale nie znany z twarzy Banksy, którego parce malowane na ścianach budynków w wielu miastach świata stały się dziełami sztuki.

Tajemniczy artysta złapany na gorącym uczynku

fot. Czytelnik

Nasz artysta widać jeszcze jest bardzo nieśmiały bo miejsce dla swojej twórczości wybrał dość ustronne.

Tajemniczy artysta złapany na gorącym uczynku

fot. Czytelnik

Dodajmy jednak, że trudno w tym wypadku mówić o niszczeniu cudzej własności bo budynek po starej Biedronce, przy 11 listopada, jest w tak fatalnym stanie, że już go niczym oszpecić się nie da.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 30, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-30 z 30

Gość • Poniedziałek [10.06.2019, 14:42:21] • [IP: 176.221.122.***]

To auto juz jest porośnięte mchem, stoi tam latami.Cala pozostałość po Biedronce ledwo stoi i jest to ohydne, te graffiti nadaja bynajmniej jakiegoś wyrazu. Inaczej można żygnąć i nic wiecej

Gość XXX • Niedziela [09.06.2019, 20:51:01] • [IP: 46.76.243.***]

To katolicki pomiot czartem podszyty aby tylko zło komuś uczynić i narazić na straty, taki jest ich cel...

Gość • Niedziela [09.06.2019, 17:05:04] • [IP: 176.221.113.**]

Niektóre grafiti mi się podobają ale takie kretyńskie napisy, w których nie wiadomo o co chodzi są wstrętne.

Gość • Niedziela [09.06.2019, 15:27:46] • [IP: 37.8.230.***]

Róbta co chceta. Jurek Owiak. Hej. Pozdrawiam was kochane dzieciaki i czekam na kolejnym woodtocku. Nie dajcie się. Po prostu. Róbra co chceta.

Mieszkaniec • Niedziela [09.06.2019, 12:27:16] • [IP: 31.11.129.***]

Biedronka mogłaby odkupić ten budynek i wskrzesić tam sklep swojej sieci.

BoPoCo? • Niedziela [09.06.2019, 12:15:19] • [IP: 37.8.230.**]

wporządeczku, ale walnął by jakiegoś trowupa chociaż na samochodzie po nowojorsku

Gość • Niedziela [09.06.2019, 12:05:16] • [IP: 178.238.253.**]

Pewnie racja, tacy sami jak piszą MILICJA I TEKSTY Z EPOKI CZERWONEGO KAMIENIA to pewnie następne pokolenie!

Gość • Niedziela [09.06.2019, 11:21:14] • [IP: 62.69.252.***]

Dowalić frajerowi karę za wszystkie graffiti w mieście to może cymbał się nauczy

Gość • Niedziela [09.06.2019, 11:03:40] • [IP: 5.60.196.***]

SLOWIANIN SPOLDZIELNIA NAJLEPSZA JEST NA MATEJKI 43 REMONTUJA KLATKI ZA NASZE PIENIADZE Z FUNDUSZU REMONTOWEGO I DO TEGO KARZA PLACIC ZA POLOZENIE I PLYTKI NA KORYTARZACH A LUDZIE FRAJERZY SIE NATO GODZA A PREZESI PENSYJKI ROCZNIE PO 200- 300 TYS ZL MASAKRA

Gość • Niedziela [09.06.2019, 10:21:14] • [IP: 5.173.192.***]

Robic nie patrzec na garbaty nos

Gość • Niedziela [09.06.2019, 08:59:13] • [IP: 62.69.251.***]

Zawsze się zastanawiam dlaczego ci" artyści" nie syfią po swoich ścianach tylko zawsze po cudzych

Gość • Niedziela [09.06.2019, 08:45:57] • [IP: 23.226.237.*]

Nie można zniszczyć czegoś, co już jest zniszczone. Czytelnika sygnalistę nie trudna namierzyć i wrzucić mu przez oko fekalia... Za taką gospodarność w spółdzielni, to" prezesik" powinien mieć cegłą roztrzaskany ryj.

Gość • Niedziela [09.06.2019, 08:39:08] • [IP: 178.238.252.***]

szczura do utylizacji

Gość • Niedziela [09.06.2019, 08:13:30] • [IP: 159.205.19.**]

Te flejtuchy uważają siebie za artystów. Gdzieś na jakimś filmie czy forum spotkali się z takim określeniem o sobie podobnych. Może warto im uświadomić, że są tylko wandalami. Ponieważ system prawny sobie nie radzi to rozwiązaniem będzie ostracyzm. To jest niszczenie mienia i narażanie na koszty - czasami spore. A wypacykowane przez nich miasto piękniejsze nie jest. Niestety przywodzi skojarzenie ze slumsami. Fuj.

Gość • Niedziela [09.06.2019, 07:56:44] • [IP: 37.47.170.***]

Co za afera jezu straszne normalnie.

Gość • Niedziela [09.06.2019, 07:40:10] • [IP: 178.238.252.**]

Nikomu, nie wyrządził krzywdy...co, niektórzy, nie powinni mieć telefonów z aparatami.Czemu nie nagrywa, jeden z drugim, jak demolują komuś auto, okradają mieszkanie itp.

Gość • Niedziela [09.06.2019, 03:09:46] • [IP: 178.238.253.***]

'Setne' efekty 500+. Ale dopiero 'poważne' skutki będą odczuwane w żniwach zbierane za kilka dobrych lat.

Gość • Niedziela [09.06.2019, 03:06:01] • [IP: 94.254.224.***]

Jak go milicja odda zacznie rodzic nam dzieci za samo swirowanir na naszym podwórku

Nostro • Niedziela [09.06.2019, 02:45:47] • [IP: 37.47.130.***]

Sztuka graffiti jeśli na odpowiednim poziomie mogaby sie przysłużyć niejednemu budynkowi, oraz wprowadzić nieco kolorystyki w owe miasteczko. Widać że słowo artysta używane jest pejoratywnie, oraz do przestępczej działalności, czyli czuć tutaj policyjnym kabelkiem.

Gość • Niedziela [09.06.2019, 01:38:48] • [IP: 31.11.128.**]

Uciac lapy

Gość • Niedziela [09.06.2019, 01:13:35] • [IP: 176.221.122.***]

Precz z komuną

Gość • Niedziela [09.06.2019, 01:11:00] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Sobota [08.06.2019, 23:42:20] • [IP: 80.245.188.**] o tobie twoja stara tez tak mowi?

Gość • Sobota [08.06.2019, 23:53:17] • [IP: 37.47.168.***]

WSADZIĆ DO PIERDLA!

Gość • Sobota [08.06.2019, 23:42:20] • [IP: 80.245.188.**]

komentarze widze same polglowki hahah typowi wyborcy kodowcy i inni sodomici masakra

Gość • Sobota [08.06.2019, 23:12:31] • [IP: 178.238.252.***]

I co jemu zrobicie?

Gość • Sobota [08.06.2019, 23:09:20] • [IP: 176.221.123.***]

SKOŃCZONY DEBIL... PEWNIE RODZICIELE TAK SAMO GŁUPI JAK ON...

Pazdzioch • Sobota [08.06.2019, 21:55:02] • [IP: 83.20.250.**]

Krzesło elektryczne

Gość • Sobota [08.06.2019, 21:28:37] • [IP: 185.13.106.***]

DZIECKO DOBREJ ZMIANY FARBA ZA 500+ i walczy z komuną?.

Gość • Sobota [08.06.2019, 21:27:18] • [IP: 185.13.106.***]

Dop... gnojowi ile kodeks karny przywiduje. TAKIE GNOJE AMATORZY CUDZEJ WŁASNOŚCI CZUJĄ SIĘ BEZKARNI A REDAKCJA ICH WSPIERA KOGOŚ TU PO... TO GNÓJ CO NISZCZY CUDZĄ WŁASNOŚĆ. DORWAĆ GNOJA I DO... PRZEZ SĄD PRACE SPOŁECZNE NA RZECZ MIASTA ZE 2 LATA I KOSZTY CZYSZCZENIA BUDYNKU. RUDERA TO NIE TWOJE GNOJU ŻEBY DEWASTOWAĆ.

Gość • Sobota [08.06.2019, 21:21:32] • [IP: 185.13.106.***]

NISZCZY CUDZĄ WŁASNOŚĆ TO DO PIERDLA NIECH PONIESIE KOSZTY WANDALIZMU. CO TEN AUTOR ARTYKUŁY PIER..."budynek po starej Biedronce, przy 11 listopada, jest w tak fatalnym stanie, że już go niczym oszpecić się nie da...ARTYSTA" KTOŚ TU SIĘ POMIENIAŁ Z H. NA GŁOWĘ. TO WANDAL I PRZESTĘPCA NISZCZY CUDZĄ WŁASNOŚĆ -PEWNO BOJOWNIK PIS MEDAL MU DAJCIE.

Oglądasz 1-30 z 30
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■