POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [02.06.2019, 08:45:04] • Świnoujście

Cisza nocna obowiązuje wszystkich. Czy są jednak równi i równiejsi?

Cisza nocna obowiązuje wszystkich. Czy są jednak równi i równiejsi?

Kilka dni temu.(fot. Czytelnik )

Świnoujście to miasto uzdrowiskowe i zasady ciszy nocnej są na wyspie sprawą ważną i dość restrykcyjnie przestrzeganą. Często przekonują się o tym ludzie młodzi, dla których w związku z godzinami ciszy nocnej nie ma zbyt wielu rozrywek.

Jak wynika jednak ze zdjęcia i z informacji przysłanej do redakcji, jeżeli chodzi o budowlańców to cisza już nie obowiązuje.

A przecież, jak zauważa czytelnik, wszyscy jesteśmy równi wobec prawa.

Zdjęcie zostało zrobione o godzenie 23.00, a hałas niósł się po całym osiedlu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 44, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-44 z 44

Gość • Niedziela [02.06.2019, 09:46:51] • [IP: 176.221.113.**]

Pod osłoną nocy... Może warto by tam kontrole przeprowadzić? Gdzie to w ogóle jest? To w Świnoujściu? Tłumaczenie głupie, że ktoś zalewa betonem. Całe miasto jest zalewane betonem. Myśląc takimi kategoriami nie było by ciszy nocnej nigdy. Kiedy się w końcu nasyci ten rynek nieruchomości?

Gość • Niedziela [02.06.2019, 09:46:29] • [IP: 176.221.113.**]

Pod osłoną nocy... Może warto by tam kontrole przeprowadzić? Gdzie to w ogóle jest? To w Świnoujściu? Tłumaczenie głupie, że ktoś zalewa betonem. Całe miasto jest zalewane betonem. Myśląc takimi kategoriami nie było by ciszy nocnej nigdy. Kiedy się w końcu nasyci ten rynek nieruchomości?

Gość • Niedziela [02.06.2019, 09:42:04] • [IP: 176.221.123.***]

ZDJĘCIE ZROBIONE O 23.00. WIDAĆ NW NIM WYRAŹNIE HAŁAS, KTÓRY SIĘ NIÓSŁ. TO ZDJĘCIE WYRAŹNIE POKAZUJE TEN HAŁAS. DA SIĘ GO ODCZUĆ W GŁOŚNIKACH. BRAWO CZYTELNIK.

Gość • Niedziela [02.06.2019, 09:39:22] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [02.06.2019, 09:04:39] • [IP: 80.245.189.***] jesli dla ciebie nie ma ratunki to wspolczuje, ale nie wszyscy sa na zmarnowanej pozycji od urodzenia

Gość • Niedziela [02.06.2019, 09:39:06] • [IP: 176.221.123.***]

W NOSIE MAM TĄ WASZĄ STREFĘ UZDROWISKOWĄ! ZAPRASZAM DO CENTRUM! TUTAJ JEST CICHUTKO! CO CHWILA JAKIŚ PACAN NA SKUTERZE BEZ TŁUMIKA ALBO NERKOWIEC NA ZDEZELOWANYM ŚCIGACZU LUB DYSKOTEKA Z HARCZĄCYMI CHIŃSKIMI GŁOŚNIKAMI. DLATEGO TEŻ MQM GDZIEŚ TĄ WASZĄ CISZĘ NOCNĄ. OD JUTRA WSIADAM W AUTKO I BEDĘ GRAŁ NQ TRĄBCE.HEJNAŁY. POCZUJECIE CO TK ZNACZY HAŁAS. A JAK SIĘ TYRYŚCINKOM ALBO NIEMIASZKOM NIE PODOBA TO WON. JA WAS NIE ZAPRASZAŁEM.

Gość • Niedziela [02.06.2019, 09:38:26] • [IP: 185.13.106.***]

IP: 37.47.180.**] CIEĆ CZUWA OSTATNIO ZAGLĄDAŁ PRZEZ SZPARĘ W PŁOCIE NA TEREN PRZYLEGŁEJ BUDOWY. LEPIEJ NIECH TE SYNKOWIE Z KASĄ PO SŁYNNYCH TATUSIACH ZAPRZESTANĄ BALANG Z MUZYKĄ NA FUL.

Gość • Niedziela [02.06.2019, 09:33:20] • [IP: 176.221.123.***]

A w poprzednim artykule piszecie że prace powinny trwać cała dobę. Zdecydujcie się wreszcie...

Gość • Niedziela [02.06.2019, 09:32:26] • [IP: 185.13.106.***]

IP: 37.47.180.**] A CO CIEĆ JUŻ PRZESTAŁ PILNOWAĆ PORZĄDKU W PARTYJNIAKU BO PARĘ TYSI POBRAŁ ZA CIECIOWANIE? POSKARŻ SIĘ CIECIOWI TO POSTAWI KOLEJNY SZLABAN ZA TWOJĄ KASĘ -stara klepa z firmy świadczącej usługę wspólnocie twierdzi" gruntu wspólnoty należy strzec"

Gość • Niedziela [02.06.2019, 09:25:32] • [IP: 109.243.198.***]

[IP: 176.221.123.***] Ale istnieją matki z małymi dziećmi, ludzie chorzy, starzy, a choćby pracownicy, którzy muszą się wyspać, by nazajutrz nie popełniać bardzo kosztownych dla zdrowia, bezpieczeństwa, dobra innych ludzi pomyłek. Nawet troll powinien to wiedzieć (nawet ten z 3 gwiazdkami po takim nrze IP 176.221.123, bo ktoś inny z identycznym nrem, całkiem spokojny, nietrollujący, ma 2 gwiazdki - nie mylić, ja tu pisałem do trolla)

Gość • Niedziela [02.06.2019, 09:24:52] • [IP: 185.13.106.***]

BETON LEJĄ I BĘDĄ LAĆ BO TAKA TECHNOLOGIA.

Gość • Niedziela [02.06.2019, 09:15:25] • [IP: 157.25.45.***]

proces betonowania ze względu na technologię musi być prowadzony systemem ciągłym niezależnie od pory dnia itd.

Gość • Niedziela [02.06.2019, 09:11:36] • [IP: 188.147.33.***]

W kodeksie wykroczeń znajduje się przepis art. 51 § 1, który mówi, że „Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny”.

Gość • Niedziela [02.06.2019, 09:09:40] • [IP: 5.173.145.***]

Co za ludzie. ..mściwi...niewyrozumiali...trudno nazwać takiego gościa...raz zdarzyło się, że przeciągnęli pracę, przez zalanie betonu i już opisują...masakra...nawet to nikomu nie powinno przeszkadzać, jak śpi..zawsze w bloku znajdzie się taka zrzęda..

Gość • Niedziela [02.06.2019, 09:08:17] • [IP: 185.13.106.***]

Po ch... tu pisze a zadzwonić na odpowiednie służby nie łaska. Codziennie dzwon napier.. w kościele i gówno im zrobisz. Te pierdzenie na trąbce wieczorem.

Gość • Niedziela [02.06.2019, 09:06:39] • [IP: 37.47.180.**]

Czekam na artykuł o zakłucaniu życia w partyjniaku.

Gość • Niedziela [02.06.2019, 09:04:53] • [IP: 81.166.83.**]

przestancie juz wymyslac, takie rzeczy sie zdarzaja, widac ze leja beton czasami takie prace jak sie zacznie to nie moga czekac.w wielu miastach widzialem takie rzeczy przyjezdzala policja itd. czasami poprostu trzeba jest do wylania 600 kubikow to tego nie ogarna w dzien

Gość • Niedziela [02.06.2019, 09:04:39] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Niedziela [02.06.2019, 08:47:11] • [IP: 176.221.123.***]Wiedze mozna odswierzyc twojej inteligencji napewno nie.

Gość • Niedziela [02.06.2019, 09:03:32] • [IP: 80.245.189.***]

Niestety jesli jest konstrukcja zalewana betonem nie mozna przerwac ciagu technologicznego.Czesto trwa i cala noc ale pieniacz zaistnial.

Gość • Niedziela [02.06.2019, 08:47:11] • [IP: 176.221.123.***]

co to jest cisza nocna? prlowski wymysl ktory juz nie istnieje, czas odswiezyc wiedze

Oglądasz 26-44 z 44
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■