POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [27.05.2019, 17:08:59] • Świnoujście

Karetek brak ale do McDrive można skoczyć?

Karetek brak ale do McDrive można skoczyć?

fot. Czytelnik

Od lat narzekamy na brak karetek. Do wypadków często wyjeżdżają strażacy, więc taki widok musi bulwersować mieszkańców.

Ja rozumiem regulaminowe przerwy w pracy. Ale przy tak małej ilości karetek taki widok nie powinien mieć miejsca. Napisał do nas jeden z czytelników.

To widok z godziny 18:45 w dniu 22.05.2019r. przy Mc Donald’s informuje nas pan Dariusz. Przecież szansa na skuteczne udzielenie pomocy maleje z każdą minutą. Przy zatrzymaniu akcji serca śmierć mózgu następuje już po 4 minutach. Dobrze, że umiejętność udzielania pierwszej pomocy jest znana coraz większej ilości osób. No i możemy liczyć na naszych dzielnych strażaków, którzy nie raz są pierwsi na miejscu zdarzenia.

Karetek brak ale do McDrive można skoczyć?

fot. Czytelnik

Jak się dowiedział portal była to karetka transportowa z oznaczeniem T. Takie karetki nie są wdrożone do systemu ratownictwa.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 113, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 113

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 21:07:34] • [IP: 5.173.153.**]

A cóż w tym jest dziwnego.? Przecież każdy żywy organizm domaga się pożywienia!

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 20:52:12] • [IP: 37.47.175.***]

Panie darku..Ty idioto!! Co ci przeszkadzają że podjechali może po akcji przy okazji i coś zjedli?? Co za podpier...lacz! Weź się za robotę a nie ormujesz bo może kiedyś ty będziesz potrzebować takiej karetki i przy okazji jedzenia będą w pobliżu żeby cie szybciej uratować

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 20:49:51] • [IP: 178.235.147.**]

Niejedzcie tego badziewia jedzenie sztuczne po prostu chenia sosy to sama chemia. .zrobcue sobie lepiej kanapke..Ohyda. Zrobcie experyment-polozcie kanapke z Makdonalda i nuech lezy.Niezepsuje sie sana chemia.Jedzenie bDziwie

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 20:39:10] • [IP: 188.47.127.***]

Prywatny transport medyczny. Można sobie wynająć na 750 zł za 100km z medykiem.

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 19:58:32] • [IP: 5.173.136.***]

Następny co daje popis własnej niewiedzy i stara się być Sherlockiem. Karetka z oznaczeniem T służy tylko do transportu i nie jeździ do zdarzeń. Panie Dariuszu jak Pan wytropi karetkę z oznaczeniem P lub S to niech Pan prędko da znać tytuł sygnalisty roku będzie Pana. Powodzenia w życiu życzę, bo widzę, że słabo z tym u Pana :)

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 19:57:56] • [IP: 188.146.58.***]

Mnie nie bulwersuje...przecież każdy potrzebuje coś zjeść

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 19:56:00] • [IP: 5.60.199.**]

Przecież odrazu widać z3 to nie nasza karetka

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 19:45:47] • [IP: 83.8.167.**]

Kpina...to przecież transportowa karetka.Może być prywatna nie systemu RM.

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 19:29:28] • [IP: 212.39.178.**]

Panie Dariuszu jest pan zwyklym ch...m.

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 19:22:39] • [IP: 31.11.129.***]

Tak czy tak tam nie powinno jej być, a ratownik jak zgłodniał to niech nosi ze sobą kanapki.Bo zaczynają już się panoszyć jak wielcy Panowie Narodu. Na ORLEN też jeżdżą na hoddogi.

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 19:17:10] • [IP: 31.60.118.***]

Ratownicy przepraszają że mają żoładki I sa głodni... Poza Tym to Nie jest karetka wojewódzkiej stacji pogotowia ratunkowego tylko jakis transport medyczny

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 19:15:00] • [IP: 31.0.43.***]

Ale sensacja To normalne dostaną zgłoszenie to pojadą A zjeść tez muszą tak.

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 19:10:17] • [IP: 5.173.120.**]

ok dla swietego spokoju niech cala obstawa tej czy to przewozowki czy zwyklej karetki zaplaci 200 zl taka cena za godzine pracy karetka +kierowca i felczer lub ratunkowy na schronisko dla zwierzat bo to nasze podatki ida na takie akcje i ja osobiscie jako podatnik, katolik nie godze sie na takie wydawanie moich pieniedzy. A jak sie wybiera czlowiek do pracy powinien ze soba zarcie zabrac dlaczego pod mc donaldem nie widac wozow bojowych strazy pozarnej tylko policje i pogotowie w d...ch sie niektorym przewraca

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 18:52:53] • [IP: 62.69.203.**]

Donosiciel!!Lecz się. Ciekawy jestem czy w swojej pracy jesteś tak solidny jak w donosicielstwie? Nie jestem związany z służbą zdrowia i brzydzę się donosicielami!

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 18:42:28] • [IP: 31.11.130.**]

Teraz już wszystko ludziskom przeszkadza...

Gośćxx • Poniedziałek [27.05.2019, 18:38:16] • [IP: 31.0.69.**]

Ale bicie piany. Afera jak h...j

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 18:33:14] • [IP: 93.94.191.**]

to też ludzie mi to nie przeszkadza nagłaśnianie tego to zwykła chamówa

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 18:33:13] • [IP: 83.23.187.**]

Jak się nic nie dzieje to przecież chłopaki mogą zjeść

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 18:31:12] • [IP: 94.254.224.**]

To karetka T czyli przewozowa. Ona nie jeździ do wypadków.. Życzę trochę więcej wiedzy i wyrozumiałości.

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 18:25:55] • [IP: 88.156.206.***]

Po kiego w ogóle ten artykuł ??

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 18:22:37] • [IP: 217.89.191.***]

Jaki gosc 😂

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 18:18:25] • [IP: 5.173.152.***]

To jest transportowa karetka prywatnej firmy ze Szczecina...

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 18:18:07] • [IP: 176.221.123.***]

A może właśnie ktoś się hamburgerem zadlawil i trzeba pomóc

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 18:07:24] • [IP: 80.52.188.**]

Eh czytelniku więcej rozumu

Gość • Poniedziałek [27.05.2019, 18:06:31] • [IP: 62.69.231.***]

na sygnale po piwo też można jechać

Oglądasz 76-100 z 113
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■