POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [18.05.2019, 22:31:32] • Świnoujście

Matka, wyrzucona z domu przez własną córkę, schroniła się między grobami

Matka, wyrzucona z domu przez własną córkę, schroniła się między grobami

fot. Sławomir Ryfczyński

Co spotkało kobietę, że jako schronienie wybrała cmentarną ciemność wśród mogił? Samotna, wyziębiona, z pewnością przerażona i bezradna, położyła się przy grobie. Tam dostrzegli ją ludzie i zawiadomili policję.

W czwartkowy wieczór, przed godziną 21.00 odwiedzający groby swoich bliskich ujrzeli kobietę leżącą na ziemi przy grobie. Było szaro, zimno i wiał silny wiatr. Samotna, starsza już kobieta, dostrzeżona w ciemnościach, wzbudziła jedną reakcję- trzeba jej pomóc. Powiadomiono więc policjantów, a ci wezwali pogotowie.

Matka, wyrzucona z domu przez własną córkę, schroniła się między grobami

fot. Sławomir Ryfczyński

Dlaczego dramat starszej kobiety rozgrywał się na ciemnym cmentarzu? Okazało się, że została wyrzucona z domu przez własną córkę! Nie mając prawdopodobnie żadnych bliskich, którzy udzieliliby jej wsparcia, kobieta schroniła się wśród grobów.

Wieczór był zimny, nie wiemy, jak długo kobieta leżała na ziemi, ale okazało się, że jest wyziębiona. Została więc zabrana do szpitala.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 90, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 90

Gość • Niedziela [19.05.2019, 08:44:48] • [IP: 23.226.237.*]

Zaraz, zaraz, zaraz... —A czy ta Pani nie była pochowana w grobowcu razem z córką i nie wyszła z grobu jako duch? ⚰ ⚰

Gość • Niedziela [19.05.2019, 08:36:49] • [IP: 37.7.209.***]

To jest nasza wina rodziców, Dajemy naszym dzieciaka wszystko.Przepisujemy za życia majątki, mieszkanie. Sprzedajemy domy i oddajemy pod namową dzieci wszystko co ma jakąś wartość materialną, myśląc ze na stare lata będziemy mieli opiekę. A kończymy na ulicy Bardzo współczuje tej Pani. Teraz kobieto do Ciebie, Za parę lat spotka Ciebie to samo Zło wraca Starość nadejdzie

Gość • Niedziela [19.05.2019, 08:27:23] • [IP: 185.210.39.***]

MATKE DO HOTELU CÓRCE RACHUNEK ZA HOTEL :)

Gość • Niedziela [19.05.2019, 08:05:10] • [IP: 178.235.147.***]

Nauczymy się Kochać Ludzi bo zbyt szybko odchodzą, nawet jeżeli się poklocily to co to za wygodna córka teraz córkę wyrzucić, ale karma kiedyś wroci

Gość • Niedziela [19.05.2019, 07:52:49] • [IP: 2.108.164.*]

Nie osądzajmy pochopnie... Nie wiemy jaka jest prawda...

Gość • Niedziela [19.05.2019, 07:48:10] • [IP: 109.41.67.***]

Szok brak słów 😢

Gość • Niedziela [19.05.2019, 07:30:33] • [IP: 37.8.230.***]

Córkę na Sybir co za człowiek

Gość • Niedziela [19.05.2019, 07:25:45] • [IP: 91.7.179.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [19.05.2019, 06:57:57] • [IP: 185.13.106.***]

PIERDU PIERDU A MOŻE TAK NIEREFORMOWALNY MOHER Z DEMENCJĄ STAROŚCI TAKI CZŁOWIEK NIBY POCZYTALNY A MOŻE DAĆ SIĘ WE ZNAKI. BEDZIE WSZYSTKO ODPIER... W RAMACH SWEGO NIE DO KOŃCA SPRAWNIE FUNKCJONUJĄCEGO MÓZGU. ONA MOŻE ŻYĆ W SWOIM ŚWIECIE. STRASZY CZŁOWIEK POTRAFI SIĘ NIE MYĆ ZBIERAĆ ŚMIECI I NIE WIADOMO CO ODPIER... A MOŻE PATOLOGIA W NAJWYŻSZYM STOPNIU?

Gość • Niedziela [19.05.2019, 06:57:46] • [IP: 178.238.252.**]

Nie można, nic nie wiedząc od razu osądzać...przykre bardzo.

Gość • Niedziela [19.05.2019, 06:57:19] • [IP: 10.181.10.**]

Serce pęka jak ludzie mają zimne serca

Gość • Niedziela [19.05.2019, 06:54:00] • [IP: 80.245.189.***]

Rozne patologie istnieja a najwieksza jest fanatyzm pis-u i jego poplecznikow.Miliardy przeznaczaja na lapowkki wyborcze utrzymanie kleru a apoleczenstwo choruje, przedwczesnie umiera z braku opieki lekarskiej ale ciemny narod lyka to i dalej populistow popiera.

Gość • Niedziela [19.05.2019, 06:39:26] • [IP: 83.23.194.***]

Cz to aby prawda, że córka ją wyrzuciła? Nie wydawakcie od razu wyroku. Starzy ludzie potrafią zmyślać różne rzeczy. Najpierw trzeba poznać fakty. A pomoc państwa w opiece nad osobami starszymi jest niezbędna. Gdy matka ma ponad 95 lat, to córka już jest często po 70.- ce i sama potrzebuje pomocy. Wydłużony wiek życia to tragedia dla obydwu stron. Składamy sobie życzenia zdrowia a nie długiego życia.

Gość • Niedziela [19.05.2019, 06:31:13] • [IP: 37.47.142.***]

Wiem że w rodzinie różnie bywa od kłótni po problemy psychiczne ale mimo wszystko zachowanie córki to dla mnie przesada i to mega duża

Gość • Niedziela [19.05.2019, 06:20:01] • [IP: 94.254.224.***]

Dlaczego osądzajcie córkę jak nie wiecie ludziska co za piekło ta kobieta może zrobiła córce. Znam przypadki mamusi która zniszczyła życie dziecku

Gość • Niedziela [19.05.2019, 06:16:35] • [IP: 94.254.224.***]

Jeśli była złym Człowiekiem to nie dziwię się że tak skończyła.

Gość • Niedziela [19.05.2019, 06:12:07] • [IP: 77.252.46.**]

Nie oceniajmy sytuacji, bo nie wiadomo co się stało?Może chora?, może wyszła robiąc córce na złość?Starość jest okrutna.Nieuchronnie zbliżająca się końcówka życia powoduje, iż wielu staruszków jest w pernamentnej depresji.O tym się nie mówi i nie leczy.Objawia się to ogromnym poczuciem skrzywdzenia lub odwrotnie, gderaniem i byciem złośliwym dla otoczenia.Tylko w naprawdę kochającej rodzinie, gdzie od urodzenia dzieci były otoczone miłością i spokojem zachowana jest równowaga.A w dzisiejszych czasach młodzi ludzie są zmęczeni walką o przetrwanie.Nie mają sił na piętrzące się kłopoty.Co tu się stało, niewiadomo?

Gość • Niedziela [19.05.2019, 05:23:47] • [IP: 94.254.225.***]

A może matka to alkoholiczka, która po pijaku robi awantury i niszczy córkę psychicznie. Może trzeba na to spojrzeć też z drugiej strony

Gość • Niedziela [19.05.2019, 01:12:30] • [IP: 5.173.153.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [19.05.2019, 00:24:16] • [IP: 176.221.122.***]

mam nadzieję, że dowiemy się co było dalej, bo ta córka to już pod paragraf powinna wejść, chyba, że matka coś nawywijała to zrozummy obydwie strony zanim wydamy osąd

Gość • Niedziela [19.05.2019, 00:17:47] • [IP: 94.254.185.**]

Ciekawe czy ta córka ma już wlasne dzieci?

Gość • Niedziela [19.05.2019, 00:12:35] • [IP: 176.221.123.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [19.05.2019, 00:11:22] • [IP: 178.238.245.**]

Szok 😲 brak słów.

Gość • Niedziela [19.05.2019, 00:06:12] • [IP: 46.77.229.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [19.05.2019, 00:03:50] • [IP: 77.252.46.***]

Ile lat ma córeczka? -Ktoś, coś?

Oglądasz 51-75 z 90
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■