POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [03.05.2019, 19:02:45] • Świnoujście

Dla jednych uliczny korek, dla drugich atrakcyjna cena, dla innych zarobek

Dla jednych uliczny korek, dla drugich atrakcyjna cena, dla innych zarobek

fot. Czytelnik

Stacje paliw położone przy ulicy Karsiborskiej cieszą się niesłabnącym wzięciem szczególnie u kierowców zza zachodniej granicy. Często kolejki samochodów, oczekujących na zatankowanie, są tak długie, że blokują drogę. Tworzą się korki.

Bywa też i tak, że kierowcy z Niemiec dość swobodnie traktują przepisy ruchu drogowego, parkując w niedozwolonych miejscach. Wszystko, by wjechać na stację paliw i kupić benzynę po atrakcyjnej cenie. Sytuacja powtarza się podczas weekendów oraz świąt. Wówczas do naszego miasta przyjeżdżają setki samochodów, z których bardzo wiele tankuje w lokalnych stacjach paliw. Tworzą się bardzo długie kolejki, oczekujące auta przeszkadzają innym kierowcom, wzrasta niezadowolenie...

Z zaistniałej sytuacji z pewnością cieszą się dwie strony - właściciele stacji paliw oraz ich klienci. Kwestia zablokowanej ulicy Karsiborskiej należy do naszych władz. Przecież, wydając pozwolenia na budowę kolejnych stacji przy jednej ulicy, można było pomyśleć o logistyce.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Sobota [04.05.2019, 18:46:39] • [IP: 80.255.2.**]

To nie Niemcy swobodnie traktują prawo to polska policja daje ciała. Niemcy bardzo dobrze respektują prawo tylko trzeba im pomóc stałymi patrolami i bezwzględnymi mandatami.

Gość • Sobota [04.05.2019, 12:19:21] • [IP: 62.69.229.**]

Gość • Sobota [04.05.2019, 07:00:24] • [IP: 176.221.123.**] - ależ z ciebie głupek! A gdzie są twoje zasrane aleje bez korków? Widać, że nigdy nie jechałeś tą drogą i nie wiesz jak szybko tworzy się korek. Po obu stronach ulicy powinien znajdować się znak B-36 i policja i straż powinny łupać mandaty aż miło!

Gość • Sobota [04.05.2019, 09:26:12] • [IP: 5.173.144.**]

Znak drogowy zakaz zatrzymywania się i postoju i policja będzie zysk z mandatów i nie be korków

Gość • Sobota [04.05.2019, 07:40:34] • [IP: 176.221.123.***]

najśmieszniejsze jest to że oni w swietle prawa ruchu drogowego nie robią nic nie zgodnego z owymi przepisami. dlatego psy i straż wiejska nic im nie robia.

Gość • Sobota [04.05.2019, 07:06:21] • [IP: 176.221.123.**]

Ludzie tu wcale nie jest takie drogie paliwo Na niektorych stacjach w Polsce ceny sa takie same lub wyzsze Pisza te bzdury a potem wszyscy to lykaja zupelnie ja pisowcy

Gość • Sobota [04.05.2019, 07:00:24] • [IP: 176.221.123.**]

i jak niby ma ta nasza policja tam reagowac na te wasze zasrane korki ? mozna z obu stron skreca na stacje paliw, wiec o co chodzi ? nie łamie tam nikt prawa to nie ma interwencji. proste jak drut. moze zaraz bedziecie tam chcieli trzeci pas ruchu ? a tankuja u nas bo w promieniu 40 km od granicy Gartz nie maja gdzie zatankowac jełopy.., pozatym mozecie jechac droga przy cmentarzu, lasem, za cmentarzem, sciezka rowerowa ewentualnie isc na piechote, prosze nie dzwonic do dyzurnego i prosic o pomoc policji, oni maja duzo innych wazniejszych spraw niz korek na ulicy..Dzwoncie na Straż Wiejska lub pożarną, a nie na Policyjną. .hahahaha

Gość • Piątek [03.05.2019, 22:34:55] • [IP: 185.210.38.**]

Ostatnio tankowałem ON w niemczech i cena 1, 10 Euro przekonała mnie, że nie jest tam tak drogo a nawet taniej !!

Gość • Piątek [03.05.2019, 22:25:24] • [IP: 77.111.247.**]

20:29:33 Poprawnie, z „zabużańskim akcentem” - zabużański pomiocie, koszmarze tego regionu.

Gość • Piątek [03.05.2019, 21:17:48] • [IP: 78.10.206.**]

Z tego wniosek że jednak ceny paliw …...nie szaleją.

Gość • Piątek [03.05.2019, 20:55:10] • [IP: 176.221.113.**]

Ostatnio jechałem Grunwaldzką i był korek. Skręciłem w Nowokarsiborską i okazało się, że Niemcy blokują ulicę w obu kierunkach. Czekali na ulicy aż inni Niemcy skończą tankować i zwolni się miejsce! Patologia totalna. Poza tym nasze władze nic nie robią. Ten problem trwa już długo. Zamiast zrobić porządek z tymi Niemcami, to usunęli znak zakazu zatrzymywania się aby Niemcy nie dostawali mandatu i mogli stać ile chcą.

Gość • Piątek [03.05.2019, 20:53:26] • [IP: 95.112.178.***]

Mieszkam trzydzieści lat w Niemczech dojeżdżam do Polski i już moje zdziwienie jakie tu są ceny zabójcze na paliwo, nie wiem gdzie ci wasi klienci mieszkają. Faktem jest to że ceny są różne ale trzeba pamiętać o tym że w ciągu dnia jest z dziesięć razy zmieniana cena na wyświetlaczu (tablicy cen). Był czas że też tankowałem przed granicą do pełna i kanister, ale to się zmieniło tankuję tyle aby dojechać za granicę pierwszej stacji paliw. Współczuję tym niemiaszkom tego tankowania, żadna atrakcja cenowa.

Gość • Piątek [03.05.2019, 20:44:15] • [IP: 213.155.191.**]

Ale u nas władza nie myśli

Gość • Piątek [03.05.2019, 20:29:33] • [IP: 84.44.205.***]

Gdyby nie goscie z Niemiec, to w Swinoujsciu jak na wiosce, psy dupami by szczekaly z zabugowskim akcentem.

Gość • Piątek [03.05.2019, 20:26:51] • [IP: 176.221.123.***]

najdroższe paliwo w Polsce

Gość • Piątek [03.05.2019, 20:24:46] • [IP: 176.221.123.***]

stoja na ulicy jak osly i wszystko blokuja

Gość • Piątek [03.05.2019, 19:54:52] • [IP: 178.238.252.**]

koniecznie można poprowadzć dojazd do promu między ulica Krzywą a Odrowców omijający stacje paliw skoro już dano zgodę na ich lokalizację przy drodze na prom

Gość • Piątek [03.05.2019, 19:45:19] • [IP: 188.147.102.***]

Gdzie POLICJA... Ciekawe czy w Niemczech kierowcy by tak blokowali drogę?? Wątpię

Gość • Piątek [03.05.2019, 19:36:47] • [IP: 37.47.151.***]

Mandaty i sie skończy tylko trzeba umieć się dogadać a nasza policja noga z niemieckigo po słowackiego terz robią co chcą w niemczech polak coś zrobi i odrazu mandat a my im w dupy wchodzimy

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■