POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [25.04.2019, 17:53:49] • Świnoujście

Przybywa śmieci wyrzucanych w lasach

Przybywa śmieci wyrzucanych w lasach

fot. Czytelnik

Nie dbamy o otaczającą nas naturę. Nie zależy nam na czystym środowisku? Nie dostrzegamy kontenerów, kubłów i koszy na śmieci? Jesteśmy leniwi, lubimy dyskretnie pozbyć się odpadów, zaoszczędzić kilka złotych lub miejsce w przydomowym śmietniku? Co sprawia, że lasy w naszym mieście zaczynają kipieć od śmieci, których wciąż przybywa? W dodatku bezmyślnie porzucane są dokumenty z danymi właścicieli.

"Przesyłam państwu zdjęcia wyrzuconych śmieci na drodze leśnej w Świnoujściu prowadzącej od wjazdu z ul. Gdańskiej do strzelnicy wojskowej. Śmieci znajdują się w połowie drogi po prawej stronie w kierunku strzelnicy z rachunkami identyfikującymi właścicieli."- opisuje znalezisko Czytelniczka.

Przybywa śmieci wyrzucanych w lasach

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 47, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 47

Gość • Sobota [27.04.2019, 01:48:56] • [IP: 80.245.188.**]

Brak słów dla ludzi, którzy tak niszczą przyrodę. Kto ich edukował, co oni mają w tych głowach, że nie rozumieją obowiązku szanowania naszej przyrody. Bardzo przykre jest to, że wybierając się na spacer do lasów widzimy skutki głupoty ludzkiej. Porozrzucane śmieci, butelki plastykowe, puszki aluminiowe a nawet tam gdzie kiedyś były oczka wodne powstałe w lejach bombowych to wysypuje się tam śmieci setki butelek, odpady budowlane. Uważam, że najwyższy czas zająć się poważnie tym problemem. Są na to sposoby o których tu się nie będę rozpisywał. Obecnie należ zaangażować odpowiednie służby do zlokalizowania tych skupisk śmieci i podjęcia akcji posprzątania. Za wojskową strzelnicą w ramach gospodarki leśnej wycięto około 6 hektarów lasu. Taki tam teraz się zrobił łysy krajpbraz. Ciekawe, że Niemcy na swojej stronie takiej ostrej wycinki nie stosują. Nie dość, że lasy są pełne śmieci to się je jeszcze drastycznie wycina. A lasy są zaniedbane, drzew chorych i powywracanych nich nie usuwa ale dorodne masowo.

Gość • Piątek [26.04.2019, 16:44:25] • [IP: 37.47.160.**]

To po adresie można namierzyć kto to zrobił. Bez filozofii !!

Gość • Piątek [26.04.2019, 14:59:06] • [IP: 37.47.133.***]

To wywoża ludzie z domków bo w blokach jest obligatoryjnie. Płacą po milion frajerskie pieniadze za dom i potem brakuje nawet na wywoz smieci.

Gość • Piątek [26.04.2019, 14:15:15] • [IP: 176.221.122.***]

Godzina 14 a straż miejska zakłada blokady na koła na Boh Września. W policje drogową sie bawią zamiast szukać śmieciarzy.

Gość • Piątek [26.04.2019, 12:48:39] • [IP: 178.238.253.***]

Tępić darmozjebów

Gość • Piątek [26.04.2019, 11:44:23] • [IP: 37.248.210.*]

Polacy to smieciarze

Gość • Piątek [26.04.2019, 11:16:16] • [IP: 176.221.123.**]

lewacy wywalaja smieci w lesie

Gość • Piątek [26.04.2019, 10:50:51] • [IP: 176.221.122.***]

Kiedyś znalazłem smieci - z rachunkami - dobrego kumpla Pana Prezydenta Ż. I tak na koniec roku firma" smieciarza" dostała intrantny kontrakt. Tak to się kręci w tym naszym grajdole.

Gość • Piątek [26.04.2019, 10:47:43] • [IP: 5.173.153.***]

Gość • Piątek [26.04.2019, 06:38:23] • [IP: 5.173.144.***] Hehehe a miejska to gdzie jest ? Blokady pewnie zakalda :D No właśnie nie, często w jednej szkole w godzinach pracy biznesu sklepikowego pilnuje.

Gość • Piątek [26.04.2019, 10:44:56] • [IP: 5.173.176.***]

5000 zł kary na dzień dobry i przekaz w TVP bo tak tępe dzidy tylko to mogą oglądać. Przekaz dnia dla innych podobnych.

Gość • Piątek [26.04.2019, 10:42:17] • [IP: 185.210.38.**]

Gość • Piątek [26.04.2019, 07:58:58] • [IP: 92.42.118.***] Mam na dzieję że zgłosiła pani to policji??

Gość • Piątek [26.04.2019, 10:34:39] • [IP: 37.30.24.*]

Najlepsze jest wyrzucenie pudełka po pizzy z numerem i adresem dostawy hahahahah

Gość • Piątek [26.04.2019, 07:58:58] • [IP: 92.42.118.***]

Byłam świadkiem, jak para młodych ludzi wjechała samochodem w alejkę parkową i cztery worki podrzuciła do kubłów miejskich. Samochód był na obcych numerach. Najprawdopodobniej wynajmowali mieszkanie, ale śmieci musieli gdzieś podrzucić. Brudasom zrobiłam zdjęcie.

Gość • Piątek [26.04.2019, 07:26:07] • [IP: 178.238.252.**]

Tylko, inteligentny(a)inaczej, mógł wyrzucić śmieci do lasu ale z rachunkiem, to już inteligencja podwójna.Jak Ktoś słusznie zauważył, w pobliżu tego miejsca, mieszka tzw."śmietanka"...

Gość • Piątek [26.04.2019, 07:16:12] • [IP: 176.221.113.**]

No to adres do wysyłki mandatu jest.

Gość • Piątek [26.04.2019, 06:38:23] • [IP: 5.173.144.***]

Hehehe a miejska to gdzie jest ? Blokady pewnie zakalda :D

Gość • Piątek [26.04.2019, 05:21:33] • [IP: 188.146.51.**]

Karac na maxa Kolo wejscia do lasu przy bylym inter marche jest pelno smieci z maca butelki i inny syf Ludzie dbajcie o lasy a lesnicy niech chodza w miejsca wywalania smieci wiadomo gdzie to jest

Gość • Piątek [26.04.2019, 00:00:59] • [IP: 37.47.141.***]

I tak trudno trafić do nich?

Gość • Czwartek [25.04.2019, 22:52:39] • [IP: 178.238.253.***]

Tępić darmozjadów

Gość • Czwartek [25.04.2019, 22:07:40] • [IP: 5.173.153.**]

O tam i tam wyrzucił firmę gazową i energetyczną na śmietnik.

Gość • Czwartek [25.04.2019, 21:38:17] • [IP: 176.221.122.**]

Ostatnio w Niemczech idę do lasu a tam pełno polskich śmieci wyrzuconych. .. masakra, wstyd niewyobrażalny. Czemu wy jesteście takimi ludźmi.

Gość • Czwartek [25.04.2019, 21:34:50] • [IP: 62.69.253.**]

ktoś stworzył chory system, dużo płacimy za" śmieci", ale jak ktoś faktycznie" wytworzy" śmieci... to jeszcze pa płacić ekstra?...

Gość • Czwartek [25.04.2019, 21:31:32] • [IP: 37.8.231.***]

123.*** - na terenach Lasów Państwowych działa Straż Leśna. Straż miejska działa na terenach miasta jak sama nazwa wskazuje!

Gość • Czwartek [25.04.2019, 21:29:30] • [IP: 77.88.191.**]

W lesie niema obowiązku sortowania śmieci

Gość • Czwartek [25.04.2019, 21:26:47] • [IP: 176.221.123.***]

...a od czego jest Straż Miejska?

Oglądasz 1-25 z 47
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■