POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [23.04.2019, 17:55:06] • Świnoujście

Mamy parkingowy Armagedon przy Wojska Polskiego bo urzędnicy nie pomyśleli

Mamy parkingowy Armagedon przy Wojska Polskiego bo urzędnicy nie pomyśleli

fot. Czytelnik

Przygraniczne targowisko na ulicy Wojska Polskiego nadal jest atrakcyjne dla naszych zachodnich sąsiadów. Ale urzędnicy mają to widocznie gdzieś bo z miejscami parkingowymi w tym rejonie nadal krucho. W tej sprawie do redakcji dzwonili rozżaleni Mieszkańcy.

Kto w ostanie dni był w rejonie ulicy Wojska Polskiego ten zapewne łapał się się za głowę widząc co wyrabiali kierowcy. Ogólny bałagan i panujący tam komunikacyjny rozgardiasz nie wystawia miastu dobrego świadectwa w oczach odwiedzających nas sąsiadów.

Niestety jest to efekt braku jakichkolwiek parkingów w okresie odbywających się remontów. Odpowiedzialni za ten stan rzeczy politycy i urzędnicy, kolejny raz wykazali się kompletnym brakiem wyobraźni.

Przecież ci ludzie przyjechali tu na zakupy i nie będą jeździć w kółko. Staną tam gdzie jest kawałek wolnego miejsca. Ja ich nawet rozumieniem, stwierdził jeden z Mieszkańców, z którym rozmawialiśmy.

Mamy parkingowy Armagedon przy Wojska Polskiego bo urzędnicy nie pomyśleli

fot. Czytelnik

Nasza redakcja od dłuższego czasu apeluje o sensowną politykę parkingową. Zwracaliśmy również uwagę na ten rejon we wcześniejszych naszych artykułach, gdyż w odróżnieniu od urzędników uważamy, że przygraniczne targowisko dalej jest atrakcyjne dla dużej części obywateli Niemiec. Dlatego też tak duża ilość punktów handlowych musi posiadać zaplecze parkingowe.

Wiele razy pisaliśmy o tym, że brak parkingów buforowych oraz parkingów wielopiętrowych zamieni naszą wyspę w komunikacyjne piekło.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-48 z 48

Gość • Wtorek [23.04.2019, 19:48:40] • [IP: 178.238.246.**]

Zlikwidować ten okropny Bangladesz tam tylko zarabiają ale nie inwestują w wygląd swego miejsca pracy!!

Gość • Wtorek [23.04.2019, 19:25:18] • [IP: 88.156.234.***]

Powinny posypać sie mandaty i to wysokie, cała ścieżka rowerowa rozjechana przez niemców. Kpina u nich to nie do pomyślenia by auto ścieżką jechało. Ludzie z rowerów schodzili by auto przepuścić.

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:59:05] • [IP: 178.238.246.**]

Te okropne budypowinny zniknąć to jest wizytówka Świnoujścia niech targ zostanie ale nie z taka architektura a jak już te budy wyremontują to dopiero można myśleć o parkingu!

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:58:46] • [IP: 176.221.123.***]

Auto zostawić po niemieckiej stronie i na zakupy i tak idą całaulicą wiedz nieistotne gdzie stoi samochód a jak niewiedzą ze na psełdo trawnikach nie wolno parmować to laweta szybko się nauczą

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:57:39] • [IP: 5.173.171.***]

a gdzie jest straż miejska za ten parkowanie na trawie?

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:57:36] • [IP: 178.235.147.***]

Racja muszą być parkingi przy rynku!!

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:52:42] • [IP: 77.223.177.**]

straz miejska albo policja nie moze sie tam kilka razy w ciagu dnia przejechac? kilka mandatow przez dwa trzy dni powystawiac, budzet podreperowac i zaraz bylby porzadek

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:47:58] • [IP: 94.254.233.***]

A to nie ten kapuczino z Warszawa co zapomniał że tajemnica rzecz święta i ujawnial sobie to i tamto, matalek?

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:46:09] • [IP: 23.226.237.*]

Michalska jest specjalistką od komplikowania spraw prostych, a Beto też nie lepszy.

Gośćzenon • Wtorek [23.04.2019, 18:46:08] • [IP: 178.235.146.***]

Wstyd i jeszcze raz wstyd pan prezydent powinien zwołać radnych i urzędników i wyjść z za biurek i pokazać jakich ma tępych pracowników za biurkami

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:44:07] • [IP: 88.156.232.**]

a gdzie policja i straz miejska. KARAC

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:43:47] • [IP: 23.226.237.*]

Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek choć raz te * z urzędu miasta pomyśleli... Dopóki będziecie dalej w kółko głosowali na tych *, to tak będzie... Nie oczekujcie, że coś się zmieni motłochu.

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:36:34] • [IP: 176.221.123.***]

A straż miejska od czego jest w tym mieście ?

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:32:53] • [IP: 5.173.212.***]

Sobota. Kierownik budowy miał wolne...

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:29:35] • [IP: 37.47.159.**]

Boję się TUNELU...

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:18:56] • [IP: 37.248.209.***]

Taki heringsdorf i alhbeck mają parkingi wielopiętrowe.swinoujscie powinno mieć kilka parkingów wielopiętrowych.utrzymywanych przez miasto a nie przez januszy dzierżawców dorobkiewiczów.

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:18:38] • [IP: 88.218.255.**]

Nic nie usprawiedliwia nieprawidłowe parkowanie naszych sąsiadów U siebie na pewno nie stawiają samochodów w wolnych miejscach nie będącymi miejscami do parkowania

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:18:01] • [IP: 178.238.246.**]

A zmurkowi to lotto haha

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:17:28] • [IP: 176.221.123.**]

Czytelnik ich rozumie? To niech tak stanie gdzie popadnie w Niemczech. Brak parkingu nie upoważnia do łamania przepisów. Nie mogą zostawić aut na parkingu przy granicy po swojej stronie i przespacerować się kawałek? Walić mandaty i niech płacą szkoro szkoda im kilka euro na płatny parking przy granicy.

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:09:35] • [IP: 37.8.231.***]

Ordnung niemiecki zgoda na wszystko byle ojro wpadło do kasy

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:05:58] • [IP: 31.11.130.***]

TAM POWINNI POSTAWIĆ PATROL NIEMIECKĄ DLA ICH OBYWATELI Z NIEMIEC.ONI ZAMIAST JECHAĆ UL. WOJSKA POLSKIEGO TO JADĄ DROGĄ ROWEROWĄ.KRZYCZAC NA MATKĘ Z WÓZKIEM Z DZIECKIEM, JAK ŚMIE IŚĆ DROGĄ DLA PIESZYCH.

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:03:05] • [IP: 2.108.164.*]

Kompletna ignorancja gości i mieszkańców! O czym myślą nasze władze oprócz tego gdzieby tu co zabetonować i palmę wystawić??

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:02:57] • [IP: 176.221.122.***]

To dopiero preludium poczekajcie jak zbudują tunel będzie taki syf totalny że masakra stateczki adlerowskie smrodzące w centrum miasta promy do Szwecji , następnie Bieliki , Karsibory , helmuty całymi hałdami dupy wożą tu jest taki kibel że trza stąd spier--uciekać

Oglądasz 26-48 z 48
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■