POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [23.04.2019, 16:55:34] • Świnoujście

Niezabezpieczony teren budowy kusi turystów. Informuje nas Czytelnik portalu

Niezabezpieczony teren budowy kusi turystów. Informuje nas Czytelnik portalu

fot. Czytelnik

Promenada Zdrowia miała być już gotowa na przyjęcie turystów. Tymczasem jest to jeszcze plac budowy. Budowy niestety niezabezpieczonej prawidłowo, co powoduje, że ciekawi turyści wchodzą na jej teren i mogą przez to stracić tam swoje zdrowie.

Okres świąteczny to wzmożony czas kiedy do Świnoujścia przyjeżdżają turyści. Za chwilę długi majowy weekend, a w strefie nadmorskiej wszystko jest „rozgrzebane”. W dodatku nie jest prawidłowo zabezpieczone.

Co będzie kiedy na promenadzie zdrowia, ktoś to zdrowie straci? Pyta w swoim mailu Czytelnik.

I w istocie ma rację, gdyż najazdu turystów w tym okresie można się było spodziewać. To, że ludzie są często nieodpowiedzialni, a szczególnie ciekawskie są dzieci, to wiemy wszyscy. Należało więc właściwie zabezpieczyć teren budowy by jednak wejście tam było mocno utrudniane albo wręcz niemożliwie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Środa [24.04.2019, 09:55:37] • [IP: 94.254.225.***]

Wczoraj ok. 10 tej rano koło muzeum stały 4 koparki bezczynnie a nad wykopanym niegdyś dołem stał samotnie robotnik chudzina i coś tam wypatrywał. Wokół pusto i cicho tylko wiatr wzbijał kurz za kołnierze przechodniów. Kto odpowiada za tą budowę, personalnie, proszę to podać do publicznej wiadomości.

Gość • Środa [24.04.2019, 07:56:35] • [IP: 176.221.123.**]

Mamy armagedon promenadowy w sezonie 2019.

Gość • Środa [24.04.2019, 07:50:45] • [IP: 79.191.71.***]

Jak jacyś (...) nie, świętowali rodzinnie, tylko chodzili po placu budowy, nic nie można poradzić nawet kulawa służba zdrowia tu nie pomorze!!

Gość • Środa [24.04.2019, 07:32:28] • [IP: 176.221.123.**]

Gdyby ktoś mi powiedział że na koniec kwietnia nie będzie gotowa nowa promenada a stara rozebrana to bym się uśmiechnął i powiedział że sobie żarty stroi. Ale w tym mieście wszystko jest możliwe nawet na sezon brak promenad, chodników, wejść na plażę. Ludzie chodzą po placu budowy. Brak dojazdu do lokali. Nie funkcjonujące lokale gastronomiczne. To są ogromne straty które mogą zaowocować pozwem zbiorowym o odszkodowania.

Gość • Wtorek [23.04.2019, 23:49:20] • [IP: 176.221.123.***]

Priorytetowe budowy a prace wloka sie w nieskonczonosc i tak w zasadzie z kazda inwestycja.Komu przypisac wine za ten bajzel w naszym miescie?

Gość • Wtorek [23.04.2019, 21:22:23] • [IP: 178.238.252.**]

ZNAJĄC ŻYCIE MAGISTRAT WEŻMIE PREMIE ZA TO BOBRZE WYKONUJA SWOJĄ PRACE

Gość • Wtorek [23.04.2019, 21:20:10] • [IP: 178.238.252.**]

wyrażnie sobie nie radzą - pogonić ich gdzie pieprz rośnie

Gość • Wtorek [23.04.2019, 21:16:48] • [IP: 178.238.252.**]

ciekawe kiedy ktoś widział tam robotników - ciekawe ilu pracuje przy rozkopanej promenadzie i po ile godzin, ile dni w tydodniu bo wyglada na to jakby nałapali 100 robót w 100 miastach w tym samym czasie

Komandor • Wtorek [23.04.2019, 21:01:34] • [IP: 31.0.32.***]

Ten czytelnik to zapewne emeryt wojskowy z pionu propagandy, który gorliwie pełni służbę ochroniarza albo taksówkarza.

Gość • Wtorek [23.04.2019, 20:56:03] • [IP: 46.170.248.***]

Oooo co się stało nie widzę cienia -czyżby zacieniacze się popsuły?

Gość • Wtorek [23.04.2019, 20:29:57] • [IP: 178.238.247.**]

czy autor wie co pisze ??

Gość • Wtorek [23.04.2019, 20:04:55] • [IP: 31.0.66.***]

Tabliczka... Teren budowy, wstęp wzbroniony... wisi? Wisi. To po kiego włażą. Czytać nie umiesz, siedź w domu

Gośćas • Wtorek [23.04.2019, 19:05:30] • [IP: 178.238.246.**]

Jest wszystko rozpieprzone nie ma wejścia nad morze a niepełnosprawni nie maja szans aby wejść na plaże a na budowie pracuje dwóch ludzi zawsze tam pusto!

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:17:17] • [IP: 62.69.229.**]

Na plażę trudno się dostać. Nie dziwi więc to, że ludzie chodzą po placu budowy.

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:14:33] • [IP: 62.69.229.**]

Termin realizacji ciągle przesuwany. Kiedy wreszcie będzie koniec tej budowy? Czy ktoś może to mieszkańcom Świnoujścia powiedzieć?

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:05:41] • [IP: 37.8.231.***]

Kilka pozwów o odszkodowanie, postawi myślących-/niemyślących/do pionu.

Gość • Wtorek [23.04.2019, 18:01:33] • [IP: 37.8.231.***]

A tak w ogóle, gdzie są urzędasy sprawujący nadzór nad budowami.Wygląda na to że sami nie wiedzą jak powinien być zabezpieczony teren budowy.

Gość • Wtorek [23.04.2019, 17:41:31] • [IP: 77.252.46.**]

TO CO NIE WIDAC ?ZE BUDOWA TO AZ TRZEBA ZABESPIECZAC?TO NIECH NIE WCHODZI OJ

Gość • Wtorek [23.04.2019, 17:36:57] • [IP: 31.11.129.**]

Chyba mają rozum i wiedzą co czynią.

Gość • Wtorek [23.04.2019, 17:35:57] • [IP: 77.252.46.**]

CIEKAWE CZY TAK SZYBKO W DOMU ROBICIE REMONTY TEZ PUKACIE STUKACIE MIESIACAMI A TU CHCECIE ZEBY JUZ BYLO ZROBIONE ZROBIA

Gość • Wtorek [23.04.2019, 17:30:09] • [IP: 37.8.231.***]

Miasto bogate, stać na wszystko, na odszkodowania również...

Gość • Wtorek [23.04.2019, 17:18:09] • [IP: 188.147.41.***]

Kiedy do choinki oddadzą tą nową promenadę jak i wszystkie boczne dojścia oraz zrobioną tzw starą promenadę ??!!

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■